Balbisia-tarczyca, biegunka, nic nie działa, pomocy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 11, 2017 14:18 Re: Balbisia-tarczyca, biegunka, nic nie działa, pomocy

Właśnie, jak dzisiaj :?:

tabo10 pisze:U nas na biegunkę pomaga ta świetna pasta:
http://ilovet.pl/produkty/carobin-pet/

A gdzie można ją kupić?
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34181
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Śro paź 11, 2017 16:15 Re: Balbisia-tarczyca, biegunka, nic nie działa, pomocy

Ja kupuję u weta.Kosztuje 45-46zł. Ale nie każdy wet ma. Mogę podpowiedzieć u których warszawskich szukać. Wypróbowałam rok temu na kilku miotach maluszków
Działa.W dodatku chętnie zlizywana,dobra w smaku. Jest też w kapsułkach/tabl. Ja znam tylko tą wersję w paście.Dla kociąt najłatwiej podać.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt paź 13, 2017 10:07 Re: Balbisia-tarczyca, biegunka, nic nie działa, pomocy

czitko, pare ładnych late temu pers moich rodziców, wówczas 14 letni i chorujący na PNN, dostał biegunki. I nic nie działało, wypróbowalismy WSZYSTKO. Nasza cudnowa dr Dominika rozkładała ręce, kot już ledwie żył, byłyśmy z mama bliskie tej ostatecznej decyzji bo ciężko było patrzeć jak sięmęczy... aż przypomniałam sobie że kiedyś po linkospectinie dostał zatwardzenia. Uznałyśmy z dr, że warto spróbowac. Nie było wskazań do podawania antybiotyku jako takiego, ale było ogromne wskazanie do zatamowania biegunki jak najszybciej bo kot już nie dawał rady.
Pomogło. Po kilku dniach po biegunkach nie było śladu.
Może I u Balbusi warto spróbować?

Ais

Avatar użytkownika
 
Posty: 2775
Od: Nie sty 08, 2006 10:45
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 211 gości