Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 13, 2017 15:47 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

Cudo :1luvu: Od zawsze pragnę bulla, ale nasze drogi jakoś się do tej pory nie skrzyżowały :(

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Pt paź 13, 2017 15:49 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

Znajoma miała do adopcji sukę wykastrowaną, jak chcesz mogę spytać czy jest jeszcze dostępna :D
Ta sama hodowla z której pochodzą moje ośle zwłoki :mrgreen:
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5595
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt paź 13, 2017 15:53 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

Niestety muszę jeszcze poczekać na spełnienie swojego psiego marzenia :( Kiedy wybieraliśmy zwierzę do domu postawiliśmy na koty bo psie życie z nami nie byłoby takie fajne. Nie ma nas w domu czasami 12 godzin (praca), nie miałabym serca ani sumienia zamykać psa na tyle godzin samego w domu. Dodatkowo wiadomo, terier jest terier (miałam kiedyś foxa), ruchu potrzebuje, wybiegania, a ja czasami w sobotę nie mogę się z łóżka podnieść ze zmęczenia. Może za parę lat, kiedy już będę menadżerem... Haha 8O

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Pt paź 13, 2017 16:00 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

kotelsonciorny pisze:Dodatkowo wiadomo, terier jest terier (miałam kiedyś foxa), ruchu potrzebuje, wybiegania,

Bulterier? Ruchu? wybiegania? Njeeee :) To psy, które nie spacerują bo nie lubią :) Mają zrywy oczywiście, swój kwadrans dzikiej świni raz na dobę czy dwie :roll:
Ale generalnie to stwory, które 3/4 życia spędzają w pozycji horyzontalnej. Nie bez powodu nazywam moją sucz oślimi zwłokami :twisted:
Sama zresztą zobacz
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
(mogłabym Ci takich zdjęć pokazać ze trzy setki :D )

No ale fakt, pies nie może być sam w domu dłużej niż 8 godzin. Idealnie jeśli ma 4 spacery, bo niedobrze jest za długo wstrzymywać siku.



Ale śmiecimy, Ci, Prakseda..... Nie gniewaj się na nas :oops:
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5595
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt paź 13, 2017 16:07 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

Cudoooowna :1luvu: No ale rozsądek i psi los wziął górę i póki co mamy dwa kociszcza na stanie. Dachowce!

Teraz to już się rozbujał off tutaj :oops: :201494

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Sob paź 14, 2017 16:03 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

poki nas Prakseda i modzi nie pogonią, to OT ciąg dalszy - do Milwy.
Co powiesz na to pycho i osadzenie uchów ? tudzież wzrok.....
https://web.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15019
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob paź 14, 2017 16:15 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

Bardziej jak ogolony norweg niż orient, ale coś z takiego oszka w bardzo starym typie w nim jest :D

Tylko profil nie do końca taki, moje "patyki" mają noski bananowe, jak bulteriery.
ObrazekObrazek
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5595
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob paź 14, 2017 16:28 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

wiesz, mnie najbardziej powalil wzrok - taki w stylu Chupakabry :mrgreen: Bo reszta - ucha, nos - to może być kwestia umaszczenia i pozycji kota w momencie zdjęcia. Niemniej - bez kastracji bym nie wydała....

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15019
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob paź 14, 2017 16:41 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

Też bym bez kastracji nie puściła, człowiekowi laikowi może ten ziomek wyglądać „rasowo”, a wiadomo, ludziom po głowach chodzą często pomysły z d****y.

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Sob paź 14, 2017 16:48 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

Ano właśnie :) Kastracja wszystkich kotów wydawanych do adopcji, małych i dużych to jedyny sposób by coś z tym ogromem kociego nieszczęścia i bezdomności zrobić.
Kastracja domowych pupili również, kotów i psów po równo. A w Polsce tak tragicznie jest ze świadomością, że psy też powinny wszystkie być wycięte, kundelki, pseudo czy rasowe, bez różnicy.
Pies nie przeznaczony do hodowli nie potrzebuje ani jajek ani macicy, ale taki polaczek przeciętny nic a nic nie kuma. Lepiej milion ciąż urojonych u suki, frustracja i złe zachowanie u psa, guzy jąder czy guzy sutków, niż wykastrować i mieć zdrowego psa na długie lata.....
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5595
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob paź 14, 2017 16:59 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

Nie, to do wielu ludzi nie dociera i jeszcze lata musza minąć żeby świadomość uległa radykalnej poprawie. Dzięki większemu dostępowi do informacji mimo wszystko chyba idziemy z tym w dobrym kierunku. Moi rodzice nie wysterylizowali naszej suki, i niestety poza ciążą urojoną zdarzyła jej się wpadka, a macica została usunięta dopiero kiedy okazało się że jest nowotwór. Niestety zachorowała też na nowotwór listwy mlecznej. Teraz moja mama puka się w głowę za każdym razem kiedy rozmawia z kimś, kto jest przeciwnikiem kastracji.

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Sob paź 14, 2017 17:07 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

Taaaa :) Uwielbiam patrzeć na te gęby rozdziawione ze zdziwienia, gdy na spacerze ktoś nas zaczepia i pyta kiedy planujemy szczeniaczki, bo chętnie kupi, a ja odpowiadam, że JJ jest, owszem z rodowodem, ba! nawet z tytułami, ale od dawna nie ma już macicy i szczeniaczków mieć nie będzie :D
Jak już taki pytający pozbiera szczękę z chodnika, to zazwyczaj słyszę: "jaka szkoda, jaka szkoda! mogłaby Pani tyle zarobić na pieskach, taaaka ładna z niej suka przecież!"
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5595
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob paź 14, 2017 17:18 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

Przekonanie o tym, że profesjonalna hodowla psów rasowych to istna żyła złota swoją drogą też chyba jest nieco przesadzone.

A ludzie, którzy są przeciwnikami kastracji działają mi na nerwy i traktuję ich jak odrębną grupę społeczną, zasługującą na ostracyzm. A najbardziej podoba mi się stwierdzenie (oczywiście zdecydowanie bardziej popularne wśród mężczyzn): „Nie wykastruję kocurka bo jak to tak facetom jajka usunąć, jak tak można”. No normalnie, można.

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Sob paź 14, 2017 17:24 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

taaa...kilka lat temu na podwórko zawitali jacyś nieproszeni goście, akwizytorzy, czy cuś. Pan w czarnym garniturze....
Mychą się zaczęli zachwycac, pani jakieśtam pojęcie o kotach miała....zaczęli się zachwycac, jaka to ona piękna, jaka puchata i w ogóle rasowa. I do tego "przy nadziei", więc oni chętni na kotki...no, Mycha ma tę torbę pod brzuchem, ale bez przesady....ale ma też futro brytkowe....i baaaardzo polubiła pana czarne spodnie....jeszcze teraz mu współczuję :ryk: :ryk: :ryk:

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15019
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob paź 14, 2017 17:31 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

Słodki Jeżu w morelach, pomylili wór głodowy z ciążą? :ryk: Piękne :1luvu:

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: dino&felek, włóczka i 87 gości