Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto paź 10, 2017 17:32 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

Gdzie kupię kotowego żbika ? Mojego pierda nie da się utuczyć i chodzi mi chudzielec po mieszkaniu :wink:

Chikita

 
Posty: 6300
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Wto paź 10, 2017 17:58 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

Myślę, że takiego kotowego żbika można nawet za darmoszkę zgarnąć, ale po małym to nie widać czy to żbik czy nie żbik :smokin:

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Wto paź 10, 2017 17:59 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

A nie chce kto prawdziwej Chupacabry? chętnie oddam, jeszcze wstążeczką przewiążę :mrgreen:
Obrazek
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5595
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto paź 10, 2017 18:03 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

milva b pisze:A nie chce kto prawdziwej Chupacabry? chętnie oddam, jeszcze wstążeczką przewiążę :mrgreen:
Obrazek


Ja tam bym brała, ale się boję że mnie konkubent z własnego domu wyrzuci. Kotow oczywiście nie. Tylko matkę :ryk:

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Wto paź 10, 2017 18:13 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

do nas do ogrodu czasem zagląda toyger z sąsiedztwa, wyglądem przypomina mini tygrysa, jak mi się uda zrobię mu zdjęcie kot jest dosyć płochliwy no i nasze 4 zazwyczaj pogonią obcego
kocur jest dosyć duży ma ciemnorude futerko w czarne paski, biały podbródek, długi solidny ogon w paski, uszy ma owalne, ani to szpic, ani okrągłe

PearlRain

 
Posty: 6184
Od: Pt gru 11, 2009 12:06
Lokalizacja: Duża Wyspa

Post » Wto paź 10, 2017 18:27 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

milva b pisze:A nie chce kto prawdziwej Chupacabry? chętnie oddam, jeszcze wstążeczką przewiążę :mrgreen:
Obrazek


A duże to ? Małe mieszkanie mam (gdzie połowę miejsca zajmuje dobytek mojego pierda) i męczyć nie chce żeby smutne nie było. Nikt by nie miał takiego zwierza w mieście i byłby lans 8) musisz tylko sfinansować wyprawkę i dać instrukcję obsługi, bo ja jestem zielona w chowaniu Chupacabr i namiar na behawiorystę gdyby się buntowało zwierzę.

Chikita

 
Posty: 6300
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Wto paź 10, 2017 18:28 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

kotelsonciorny pisze:
milva b pisze:A nie chce kto prawdziwej Chupacabry? chętnie oddam, jeszcze wstążeczką przewiążę :mrgreen:
Obrazek


Ja tam bym brała, ale się boję że mnie konkubent z własnego domu wyrzuci. Kotow oczywiście nie. Tylko matkę :ryk:

Taka ładna krwiożercza wydrzymorda :D
Nie ma się czego bać :twisted:
Obrazek
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5595
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto paź 10, 2017 18:35 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

Wydrzymorda :ryk: Wpisuję na listę ulubionych słów :smokin: A to to jakie w obsłudze? Bardziej psie? Czy bardziej kocie :mrgreen:

Wygooglałam tego toygera, fajny, ładny taki. Niby z kształtu z tych „popularnych”, ale umaszczenie bajka.

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Wto paź 10, 2017 18:44 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

kotelsonciorny pisze:Wydrzymorda :ryk: Wpisuję na listę ulubionych słów :smokin: A to to jakie w obsłudze? Bardziej psie? Czy bardziej kocie :mrgreen:

Oprócz bycia wydrzymordą, jest też jęczydupą i upierdliwcem, jak również rakietą ziemia-powietrze i skrzyżowaniem gibbona z hieną :)
W obsłudze jak każda taka chupacabra proste: trzeba spełniać wszystkie żądania i nikomu nie dzieje się krzywda 8)


kotelsonciorny pisze:Wygooglałam tego toygera, fajny, ładny taki. Niby z kształtu z tych „popularnych”, ale umaszczenie bajka.

Może i znajomy Praksedy miał faktycznie toygera na myśli, ale nijak ma się ten kot do tygrysa. Wygląda tak jak zwykły domowy kot bengalski, tylko zamiast rozet czy marmuru ma paski. Ale nie jest w tym wyjątkowy, bo wiele dachowców ma równie piękne pręgowanie tygrysie ;)
Zresztą toyger to nic innego jak mieszaniec dachowca z kotem bengalskim, stąd ta nowa rasa się wzięła. Koty te nie są wcale tak duże jak często hodowcy próbują kupującym wmówić :)
Ostatnio edytowano Wto paź 10, 2017 18:49 przez milva b, łącznie edytowano 1 raz
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5595
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto paź 10, 2017 18:49 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

Ja lubię wszystkie zwierzęta więc może być wydrzymorda, jęczydupa i upierdliwiec, a i rakietę przygarnę :ryk:

No nie, tygrysa nie przypomina ale umaszczenie ma całkiem spoko, no takie ładne. Ja nie znawca, to się zachwycam jakby był ze złota :ryk:

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Śro paź 11, 2017 8:19 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

kotelsonciorny pisze:
milva b pisze:A nie chce kto prawdziwej Chupacabry? chętnie oddam, jeszcze wstążeczką przewiążę :mrgreen:
Obrazek


Ja tam bym brała, ale się boję że mnie konkubent z własnego domu wyrzuci. Kotow oczywiście nie. Tylko matkę :ryk:


A ja myślałam, że Ty facet jesteś. Pewnie dlatego, że nick masz rodzaju męskiego. :)
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Śro paź 11, 2017 8:36 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

Mogę być facet, kto bogatemu zabroni :smokin: :piwa:

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Śro paź 11, 2017 8:42 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

kotelsonciorny pisze:Mogę być facet, kto bogatemu zabroni :smokin: :piwa:


Eeee, lepiej zostań już babką. :D
Transseksualiści są szykanowani. :wink:
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Śro paź 11, 2017 8:47 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

Pacz, a niby XXI wiek :wink:

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Śro paź 11, 2017 9:51 Re: Czy istnieją miniatury tygrysa bengalskiego?

Znalazłam ogłoszenie kota bengalskiego, cena szokowa. :strach: :strach: :strach:
https://www.olx.pl/oferta/kotka-bengals ... 082d207434
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40220
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości