Dokocenie kotki

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto paź 17, 2017 10:44 Re: Dokocenie kotki

Kurcze, no mam taka nadzieje ze juz zostanie. Tym bardziej ze w przyszlym tygodniu bedzie mial niespodzianke u pana weterynarza :wink:
Szkoda tylko, ze teraz mam przewage kocurow. Musialabym dokoptowac jedna kotke , co by bylo 50:50 :mrgreen: , ale obawiam sie ze maz by mnie przegnal :wink:
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Wto paź 17, 2017 10:58 Re: Dokocenie kotki

Dobrze, że nie czekasz z kastracją :ok:

Kocury też są fajne, mogą mieć przewagę. Ja całe życie miałam tylko kocice i tak byłoby nadal, gdybym, wybierając dwójkę z czterech, nie zakochała się w kocurku od pierwszej sekundy. Co do wybranej kotki byłam pewna po obejrzeniu zdjęć, ale kocurek zawojował nas "na żywca".

Może z czasem mąż sam zapragnie powiększyć stadko a może jakaś kocia bieda sama Was odnajdzie.

Alija

 
Posty: 2188
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto paź 17, 2017 12:34 Re: Dokocenie kotki

No widzisz, Ty zawsze milas kotki, a u nas w domu (jak jeszcze mieszkalam z rodzicami) byly kocury. Ja pamietam 3 koty, teraz Mama ma 4-ego. Wabi sie Rudy i jest wielki (8 kg) :wink:

Maz powiedzial: trzy koty i ani kawalka kota wiecej! :twisted:
Ale z kolei gdy znalazlam Pume i przynioslam do makutkiego mieszkanka w bloku, nie zaprotestowal, mimo iz twierdzil ze nie lubi kotow. Teraz ja kocha :D.
Jak sie przeprowadzilismy i zaczelam wystawiac jedzenie dla wioskowych kotow tez nic nie powiedzial. Ani wtedy jak postanowilam udomowic Felka :wink: .
Jak zapowidzialam ze pojawi sie u nas maly kociak jako towarzystwo dla Pumy, mial troche watpliwosci, ale zgodzil sie. Teraz gdy dwa koty juz z nami mieszkaja, a trzeci niedlugo tez juz stad nie wyjdzie ( :mrgreen: ), maz okreslil ze 3 koty i koniec. Mam nie robic z domu kociarni.
Moj maz jest i tak cierpliwy :wink:. Chociaz moze, jak sie przyzwyczai, to tez jakos przymknie oko na ewentualne dokocenie :wink:
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Wto paź 17, 2017 12:45 Re: Dokocenie kotki

Twój mąż to dobry człowiek. Kto lubi zwierzęta musi być dobry :) .Nie wierzę, że w razie potrzeby wyrzuci 4 kota :) Na razie masz co robić z trzema :201461
Nawiasem mówiąc, facetom nie lubiącym zwierząt zawsze mówiłam: WON! :evil:

Alija

 
Posty: 2188
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto paź 17, 2017 13:29 Re: Dokocenie kotki

Dziekuje za komplement. Jak pokaze Mezowi to sie ucieszy :mrgreen:
Ja w ogole nie lubie ludzi nielubiacych zwierzat. Zazwyczaj okazuje sie potem ze to zli ludzie, zdolni do roznych, okropnych rzeczy :strach: .
Felek sobie poszedl, ale jakby co bede informowac na biezaco :wink:
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Wto paź 17, 2017 13:32 Re: Dokocenie kotki

:ok:

Alija

 
Posty: 2188
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto paź 24, 2017 10:07 Re: Dokocenie kotki

Wszyscy trzymajcie za mnie kciuki, dzisiaj akcja "lapaj Felka" :D . Jak dobrze pojdzie, to go przetrzymam do jutra (a on nie lubi tyle siedziec zamkniety) i zawioze na kastracje. Wtedy bedzie go mozna bez przeszkod w postaci smierdzacego znaczenia terenu udomowic calkowicie :wink: . Tak, wiem, ze moze mu sie zdazyc siknac i potem, ale to juz inna historia.
Zatem prosze zyczcie mi szczescia :wink:
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Wto paź 24, 2017 10:17 Re: Dokocenie kotki

Kciuki są :ok: :ok: :ok: . Niech akcja przebiega jak po maśle :!:
Wytłumacz Felkowi, że te wszystkie szykany to dla jego dobra :wink:

Alija

 
Posty: 2188
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto paź 24, 2017 10:30 Re: Dokocenie kotki

Dziekuje :D . Wiesz, nie jestem pewna czy jakby Felek wiedzial ze chodzi o jego rodowe klejnoty, to by przyklasnal :wink: .
Tym niemniej czasem trzeba zrobic, co trzeba zrobic, nawet jak to nie bedzie mile, latwe, ani przyjemne dla zadnej ze stron. Ale moze wtedy Fel bedzie bardziej prodomowy :)

A dokocenie malym Alikiem przebiega raczej bez problemow. Kotki pierwszego dnia sie ofukaly i obwachaly, a potem zaczely sie omijac lukiem i tak caly dzien az rozdzielilam je na noc. Puma miala troche focha i byla zazdrosna, ale szybko jej przeszlo. Alik raczej byl ciekawy drugiego kota. Na drugi dzien rano koty znow sie obwachaly i szybko zaczely bawic, ganiac, gryzc sie itp. Wtedy juz bylo z gorki :) . Teraz wspolnie sie bawia, jedza obok siebie, spia razem na lozku. Nie przytulaja sie jeszcze, ale moze wejda na taki etap przyjazni :)
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Wto paź 24, 2017 10:41 Re: Dokocenie kotki

Niejeden pozazdrościłby tak łatwego dokocenia. Miałaś szczęście :)

Feluś nawet nie zauważy, że czegoś z tyłu brakuje :kotek: i niedługo będziecie szczęśliwą trójkocią rodzinką :1luvu:
Ostatnio edytowano Wto paź 24, 2017 17:28 przez Alija, łącznie edytowano 2 razy

Alija

 
Posty: 2188
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto paź 24, 2017 10:45 Re: Dokocenie kotki

Napisze pozniej jak mi poszlo. Dzieki za wsparcie :ok: :201461
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Wto paź 24, 2017 10:46 Re: Dokocenie kotki

Będę czekała na wieści :ok:

Alija

 
Posty: 2188
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto paź 24, 2017 20:00 Re: Dokocenie kotki

Fel zlapany! :D Ale mnie gad przetrzymal... Juz myslalam, ze sie nie pojawi. Teraz trzeba go przytrzymac do jutra do poludnia. Na razie je, ale za chwile zacznie sie miauczenie :(. Mam tez nadzieje, ze nie narobi mi poza kuweta.
Ale to sprawy drugorzedne. Najwazniejsze, ze tu jest :) .
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Wto paź 24, 2017 20:15 Re: Dokocenie kotki

Wszystko idzie zgodnie z planem :) Trochę nerwówki i będzie po wszystkim. :201461
Feluś Was zna, więc przynajmniej pewnie się nie boi. Jak czytam o łapankach dzikich kotów na kastracje, to zawsze myślę, jak bardzo muszą być przerażone w zamknięciu :( . Wiem, że to dla ich dobra, ale zawsze przykro mi to czytać...

Alija

 
Posty: 2188
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto paź 24, 2017 20:37 Re: Dokocenie kotki

No fakt, tym bardziej ze one pewnie nie zaznaly wiele dobrego od ludzi i sie obawiaja co jeszcze moze je spotkac :(. Ja na ich miejscu bym byla przerazona smiertelnie :(. Ale lepiej ze sa wysterylizowane niz gdyby sie mialy namnazac i wtedy kolejne koty spotkalby ten sam los.
Mam jutro do zawiezienia do weta dwa koty, malego i duzego. Juz przygotowalam transporterki, Felek teraz dostal troche jedzenia na wabika, ale juz go nie bede karmic, zeby narkoza weszla.
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 166 gości