Potrzebny Inhalator AeroKat

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob paź 07, 2017 13:10 Potrzebny Inhalator AeroKat

Witam.Czy ma ktoś do odsprzedania inhalator Aerokat lub wie gdzie mozna kupic ?
Gdybyś kiedys miała w planach,odejść sama i nie myśleć o mnie znów,bede szła wciąż po Twoich śladach...

kalaa

 
Posty: 134
Od: Wto paź 18, 2016 8:00

Post » Sob paź 07, 2017 13:23 Re: Potrzebny Inhalator AeroKat

Ostatnio edytowano Sob paź 07, 2017 13:27 przez KotwKratke, łącznie edytowano 1 raz
"Człowiek którego kochają koty nie może być człowiekiem bezwartościowym.",

KotwKratke

Avatar użytkownika
 
Posty: 2204
Od: Nie lis 20, 2011 19:33

Post » Sob paź 07, 2017 13:24 Re: Potrzebny Inhalator AeroKat

Ok,dzieki za linka.Narazie poczekam moze ktos ma do sprzedania taniej
Gdybyś kiedys miała w planach,odejść sama i nie myśleć o mnie znów,bede szła wciąż po Twoich śladach...

kalaa

 
Posty: 134
Od: Wto paź 18, 2016 8:00

Post » Sob paź 07, 2017 13:26 Re: Potrzebny Inhalator AeroKat

kalaa pisze:Ok,dzieki za linka.Narazie poczekam moze ktos ma do sprzedania taniej


też szukałem taniej, niestety nie udało mi się, z perpsetywy miesiąca czasu mogę powiedzieć albo w zasadzie myślę że nasza Lusia (astmatyczka) mogłaby powiedzieć, że wart jest każdych pieniędzy ...
"Człowiek którego kochają koty nie może być człowiekiem bezwartościowym.",

KotwKratke

Avatar użytkownika
 
Posty: 2204
Od: Nie lis 20, 2011 19:33

Post » Sob paź 07, 2017 13:31 Re: Potrzebny Inhalator AeroKat

Narazie mam babyhaler dla dzieci,myslalam ze bedzie sie nadawal,bo dziewczyny z forum go uzywaja,ale moja kotka ma bardzo maly pyszczek ze maska zakrywa jej nawet oczy.Czy Aerokat ma mała maseczke ? Nie wiem czy wiesz jak wyglada babyhaler :) druga sprawa to nie wiem ile wdechow Maja bierze bo wcale to sie nie unosi do gory jak jej przykladam. Szybko Twoja Lusia nauczyla sie z niego korzystac ?
Gdybyś kiedys miała w planach,odejść sama i nie myśleć o mnie znów,bede szła wciąż po Twoich śladach...

kalaa

 
Posty: 134
Od: Wto paź 18, 2016 8:00

Post » Sob paź 07, 2017 13:34 Re: Potrzebny Inhalator AeroKat

I co ile podajesz leki ? mozna wiedziec jakie ? po ile wdechow?
Gdybyś kiedys miała w planach,odejść sama i nie myśleć o mnie znów,bede szła wciąż po Twoich śladach...

kalaa

 
Posty: 134
Od: Wto paź 18, 2016 8:00

Post » Sob paź 07, 2017 13:41 Re: Potrzebny Inhalator AeroKat

wcześniej kombinowalismy z inhalacjami poprzez butelki plastikowe i takie samorobne inhalatory i Lusia była przyzwyczajona, ale zawsze się wyrywała i była niespokojna i właśnie kwestia przylegania maski ...
nie wiem jak wygląda babyhaler, nie używaliśmy, ale tu żałuję ze tak długo odkładaliśmy zakup ze względu na cenę,bo właśnie maseczka przylega idealnie, Lusia nie ucieka tylko po tygodniu stosowania przyzwyczaiła się i jak zakładamy maseczkę 2 razy dziennie to wie, że to potrwa chwilę :)
widzę tez że i ataków duszności jest znacznie mniej, czyli skutecznośc tyhc inhalacji jest znacznie wyższa niz przy takich kombinowanych inhalacjach

KotwKratke pisze:
kalaa pisze:I co ile podajesz leki ? mozna wiedziec jakie ? po ile wdechow?


podajemy 2 razy dziennie Flixotide - liczymy 8 wdechów z inhalatora
"Człowiek którego kochają koty nie może być człowiekiem bezwartościowym.",

KotwKratke

Avatar użytkownika
 
Posty: 2204
Od: Nie lis 20, 2011 19:33

Post » Sob paź 07, 2017 13:43 Re: Potrzebny Inhalator AeroKat

Lusia ma mały pyszczek ? Moja ma 3 lata a jak mały kociak
Gdybyś kiedys miała w planach,odejść sama i nie myśleć o mnie znów,bede szła wciąż po Twoich śladach...

kalaa

 
Posty: 134
Od: Wto paź 18, 2016 8:00

Post » Sob paź 07, 2017 13:46 Re: Potrzebny Inhalator AeroKat

kalaa pisze:Lusia ma mały pyszczek ? Moja ma 3 lata a jak mały kociak


Lusia jest prawie 9 letnią brytyjką, ma wiec taką większą/szersza główkę ale mamy znajomych którzy stosują u cornish rexa wiec tam główka jest malutka i też sa bardzo zadowoleni (w sumie to patrząc jak oni radzą sobie z inhalowaniem kota zdecydowaliśmy się na zakup), ta maseczka dopasuje się do róznej wielkości czy budowy pyszczka
"Człowiek którego kochają koty nie może być człowiekiem bezwartościowym.",

KotwKratke

Avatar użytkownika
 
Posty: 2204
Od: Nie lis 20, 2011 19:33

Post » Sob paź 07, 2017 13:51 Re: Potrzebny Inhalator AeroKat

Dzieki.Poczekam jeszcze moze ktos sie odezwie jak nie bede musiala kupic ten inhalator.Narazie i tak jestesmy na sterydach w tabletkach
Gdybyś kiedys miała w planach,odejść sama i nie myśleć o mnie znów,bede szła wciąż po Twoich śladach...

kalaa

 
Posty: 134
Od: Wto paź 18, 2016 8:00

Post » Czw paź 12, 2017 9:27 Re: Potrzebny Inhalator AeroKat

WLasnie doszedl AerokAT - ta wersja mini maseczki jest idealna ;P bez porownania z inhalatorem dla dzieci ktory pasuja na kotki z forum
Gdybyś kiedys miała w planach,odejść sama i nie myśleć o mnie znów,bede szła wciąż po Twoich śladach...

kalaa

 
Posty: 134
Od: Wto paź 18, 2016 8:00

Post » Śro maja 29, 2019 10:16 Re: Potrzebny Inhalator AeroKat

Witam, podbijam wątek i chcę zapytać czy ktoś ma do sprzedania AeroKat lub spiricat? Pozdrawiam, Natalia

Naataaliaa

 
Posty: 1
Od: Śro maja 29, 2019 10:02




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 244 gości