Kotki zimujące na działce - czekają na nowy domek

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 13, 2017 10:18 Re: Kotki zimujące na działce - czekają na nowy domek

rozumiem
ja kiedyś, dawno temu wpadłam na pomysł, że dobrze jest czasem, lub częściej, w kazdym razie dobrze jest być dobrym dla siebie
z moich 'rachunków' wynika, że wszystkim wtedy jest lepiej i jakoś łatwiej dni mijają
radości, takiej autentycznej, z drobiazgów, też jest więcej
i łatwiejsze wszystko jest faktycznie
taki mi bilans wychodzi :D

jasne, że mam swoje słynne paranoje :twisted:
ale akurat tą część swojej uwagi skupiam na obserwowanych faktach - nie dokręcam do tego scenariuszy
łatwiej mi żyć w taki sposób

pozdrawiam ciepło
:D
Obrazek

Kinnia

Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Sob paź 14, 2017 12:00 Re: Kotki zimujące na działce - czekają na nowy domek

Kotki po odrobaczeniu czuja się bardzo dobrze. Dla jednego szykuje się nowy domek, ale na razie cicho sza, bo jeszcze jest u mnie, a wiecie jak to z tymi domkami- dziś chcą,a potem się rozmyślają. Pojawiła się też ta chętna kobieta, od ręki chce zabrać dwa dla znajomych w Szczecinie. Chciałam dowiedzieć się czegoś więcej o tych ludziach i domkach, ale nic nie wskórałam. Kobieta strasznie kręci, nie dam małych, bo tak podpowiada mi intuicja.

Bruna

Od: Czw mar 09, 2017 19:10

Post » Nie paź 15, 2017 18:10 Re: Kotki zimujące na działce - czekają na nowy domek

Kotki w oczekiwaniu na nowy domek "roznoszą" szopkę. Na wybiegu świetnie się razem bawią. Szkoda rozdzielać, no ale jak są chętni na jednego to trudno. Martwię się już o tego, który zostanie na działce. Samemu maluchowi będzie kiepsko. No ale zobaczymy, co przyniesie ten tydzień. Kotki maja już na bank 7 tygodni, kiedy najwcześniej szczepić? Nie jestem pewna czy potencjalny dom zadba o szczepienie? Ludzie mieszkają w pobliskiej wsi, kotek ma być tylko do domu, ale tyle o tej wsi naczytałam się na tym forum, że sama już nie wiem. Proszę o radę, dawać bez szczepień i uświadomić ludzi czy dać po pierwszym szczepieniu?

Bruna

Od: Czw mar 09, 2017 19:10

Post » Nie paź 15, 2017 18:17 Re: Kotki zimujące na działce - czekają na nowy domek

Jak wieś to będą chcieli go potem wykastrować? ....

ser_Kociątko

Od: Pon gru 29, 2014 0:04

[poprzednia]