Niewidome i niedowidzące- mama kociąt w DS:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 10, 2018 17:08 Re: Niewidome i niedowidzące- mama kociąt w DS:)

Jagódko/Misiu najmocniejsze :ok: :ok:
Niech Twój dom stały będzie tym jednym,jedynym na całe długie,zdrowe i radosne życie.Bądź szczęśliwa
Malenka :1luvu: :201461 :201461 :201461 :1luvu:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2620
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Wto lip 10, 2018 17:24 Re: Niewidome i niedowidzące- mama kociąt w DS:)

Jagódka to mama ślepaczków? Tak, przeczytałam już tytuł ;)
Kciuki za koteczkę we własnym domu :ok: :ok: :ok:
Ogłoszenia już usuwamy?

Arcana

 
Posty: 5667
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Wto lip 10, 2018 17:41 Re: Niewidome i niedowidzące- mama kociąt w DS:)

Tak, usuwajmy :)
Dziękuję Arcanie :1luvu: za ogłaszanie. I mimbla64 :1luvu: za zdjęcia ślepaczków i ich mamy.
Ps.Nawet człowiek nie czuje jak mu się rymuje :wink:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro lip 11, 2018 8:42 Re: Niewidome i niedowidzące- mama kociąt w DS:)

Super wieści!
Szczęścia dla Misi w nowym domu. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14172
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Śro lip 11, 2018 9:27 Re: Niewidome i niedowidzące- mama kociąt w DS:)

:D
Czekała na nowy domek 9-miesięcy,ale opłacało się to danie jej szansy na normalność.Bez zimna,brudu,pcheł piwnicznych,bez strachu o przeżycie kolejnej zimy,uniknięcia potrąceń samochodem,spotkań z agresywnymi psami.I tak była dzielna,dała w tej piwnicy życie 4maluchom,które w tak ciężkich warunkach wychowała.

To kolejny już kot z tamtej piwnicy. Kolejny,któremu udało się być stamtąd zabranym i znaleźć dom. Szkoda,że wciąż kolejne koty giną,wypadają z niezabezpieczonych okien,nie są szukane.Szkoda,że to wciąż się nie kończy,że informacja o zagrożeniach jest wciąż niszowa i apele o bezpieczeństwo spotykają się z murem obojętności.Szkoda,bo coraz mniej też otwartych piwnic,do których koty mogą się schronić zimą.Nowe,powstające osiedla są zamknięte na głucho.Nie ma piwnic,są garaże.

A Jagódka/Misia to kolejny kot z tej piwnicy,pierwszy był Tymuś,którego stamtąd zabrałam.Ileż to już lat! 6 lat! I wciąż sytuacja ta sama.Co jakiś czas ,nowy kot się pojawia...To się nigdy nie skończy...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon lip 23, 2018 15:04 Re: Niewidome i niedowidzące- mama kociąt w DS:)

Dziś dzwoniłam do koteczki. Bo miałam atak paniki :wink: czy wszystko ok. Na początku po adopcji,zwykle tak miewam i muszę szybko wówczas mieć info,że jest ok.
W sobotę minęły 2tyg.od adopcji,leci trzeci :ok:
Wszystko w jak najlepszym porządku.Pani zadowolona z niej baaardzo. Świergoli radośnie w słuchawkę,nie może się jej nachwalić,a mi serce z radości pęka! Koteczka grzeczna,nic nie niszczy,kuwetkuje. Trochę się bałam,że za żywiołowa będzie dla starszej Pani,ale chyba jest ok.Pani przeszczęśliwa,znów cieszy się kotem w domu,opowiada o niej entuzjastycznie. Robi jej "gili,gili pod bródką" :wink: Ponoć bardzo sie kotu podoba,głaszcze. Ale mówi,że chciałaby od niej więcej,żeby przychodziła spać do łóżka,a koteczka póki co jeszcze ostrożna.Woli spać na fotelu.Je ładnie,bawi się. Wieczorem bawią się wspólnie,a w nocy kota znosi wszystkie zabawki(m.in.jakieś dwa spore misie) do przedpokoju.Pani się cieszy,że tam jest teraz koci "plac zabaw".Poprosiłam o zdjęcia,Pani obiecała,że jak tylko dzieci wrócą z urlopu,to zięć na pewno przyśle. Bo to ukochany zięć,ten co robił osiatkowanie i przywoził mnie ze/i na stację kolejki :) No to powoli jestem spokojna...
ps. Dobrego zięcia zazdroszczę :twisted:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt sie 10, 2018 9:51 Re: Niewidome i niedowidzące- mama kociąt w DS:)

Przedwczoraj zadzwoniła Pani Jagódki/Misi,żeby przeprosić,że zdjęć nie wysyła.Dzieci z urlopu wróciły ,zięć przyszedł zrobić zdjęcia,ale Misia hyc za łóżko i ani myślała wychodzić :smokin:
Panią już pokochała,nie boi się,wychodzi,ale jak przyjdą obcy to daje nura. I jak tu zdjęcia robić?
Ale bardzo mi się podoba,że Pani przejęta i dzwoni ,i mówi,i przeprasza.
Misia jest wspaniała podobno.Daje się głaskać,Pani robi jej codziennie "gili gili"pod bródką,wygłaszcze tyle ,ile Misia chce.Głaszcze aż Misia się nasyci i sama zejdzie z wersalki. Misia ma zabawki po poprzedniej kotce i Pani się cieszy,że najbardziej polubiła piłeczkę,którą poprzednia też lubiła najbardziej.Tym sobie wyraźnie przyplusowała u Pani,która nadal z łamiącym się głosem wspomina poprzednią kotkę. Ale mówi,że przy Misi powoli odreagowuje,że daje jej radość i chęć życia. I że ją nauczy wszystkiego jak poprzednią :wink: Najbardziej Misia boi się mopa i odkurzania.
Upały jakoś znoszą,a zięć przywiózł im wiatrak,więc będzie przyjemniej :) A, i plac zabaw jest na przedpokoju :ok:

Jestem szczęśliwa słysząc takie wiadomości.Cały ranek po tym telefonie uśmiechałam się do myśli jak im razem dobrze,jak kocia dobrze trafiła. I jak dobrze,że nie dałam się zwieźć podpowiedziom,że to "dzika" kotka i żeby po sterylizacji ją wypuścić. Zresztą jak powiedziałam Pani ,że taki był zamysł,aż jęknęła z przerażenia.

Minął miesiąc ich wspólnego życia :)

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob sie 11, 2018 14:37 Re: Niewidome i niedowidzące- mama kociąt w DS:)

Dziś dostałam zdjęcia z DS mamy kociąt :D
Pan przeprasza,że tylko takie,ale rzadko bywa u teściowej i kotka się go boi.
Mnie tam wystarczają. Są piękne! I piękne otoczenie! Koteczka żyje jak królowa,nie w śmierdzącej,zapchlonej piwnicy.
Boże ,dzięki stokrotne :201494


Obrazek

Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob sie 11, 2018 14:59 Re: Niewidome i niedowidzące- mama kociąt w DS:)

Jak cudownie czyta sie takie wiadomosci :1luvu: Z zapchlonej piwnicy koteczka trafila do nostalgicznego, pieknego mieszkanka. Nalezalo jej sie to bardzo, bo dzielna matenka w podlych warunkach wychowala kociaczki. Szczescia zycze dla obu Pan´ <3 <3 :201494
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Nie sie 12, 2018 8:05 Re: Niewidome i niedowidzące- mama kociąt w DS:)

Wspaniałe wieści. Ależ się koteńce udało :1luvu:

Arcana

 
Posty: 5667
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Wto gru 25, 2018 13:21 Re: Niewidome i niedowidzące- mama kociąt w DS:)

Najcudowniejsza wiadomość nadeszła dla mnie na święta. Wraz z życzeniami w wersji papierowej dotarła taka karteczka od starszej Pani,która adoptowala mamę kociąt

Obrazek

Jestem szczęśliwa :s4: :s4: :s4:
Śpi w łóżku, przytula się i daje wiele radości. Czegóż chcieć więcej!

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw gru 27, 2018 15:03 Re: Niewidome i niedowidzące- mama kociąt w DS:)

Ja nie zdążyłam wysłać już życzeń świątecznych,więc odszukałam numer tel. z umowy adopcyjnej i wczoraj zadzwoniłam podziękować Pani Misi za piekne życzenia i wieści o Misi. No i sobie pogawędziłyśmy. Misia ma codzienny rytuał : przynosi Pani myszkę różową,a potem różowego hipcia. Na zawołanie przynosi,bo wszystko rozumie :wink: Rozumie jak Pani do niej mówi. I jak przyniesie,to głośno miauczy. Że taki łów. I Pani jej wtedy bije brawo,brawo! To mnie najbardziej rozczuliło. Czasem przynosi też dwa ciężkie misie Pani do łóżka. I Pani się rano z nimi budzi i mówi,że to ją bardzo bawi i chwali Misię,że tak się napracowała. Przyciągnąć dwa ciężkie misie to jest coś. I jeszcze Misia ogląda ptaszki za oknem .Wieczorem też ogląda,a Pani pyta " i co nie ma już ptaszków,nie ma?".
Słodkie to wszystko bardzo.
A teraz się martwią o wystrzały sylwestrowe...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw gru 27, 2018 18:33 Re: Niewidome i niedowidzące- mama kociąt w DS:)

Aż sprawdziłam, od kiedy Misia jest w DS. Od lipca, a wydaje się, że dłużej. Kolejne koty zawsze odsuwają w czasie wcześniejsze adopcje.
Wspaniałe wiadomości. Rozsądne osoby, które biorą dorosłe koty, są z reguły nimi zachwycone :D

Arcana

 
Posty: 5667
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pon kwi 22, 2019 20:20 Re: Niewidome i niedowidzące- mama kociąt w DS:)

I znów cudowna karteczka z życzeniami od Misi i jej Pańci :D
Obrazek

Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon kwi 22, 2019 20:34 Re: Niewidome i niedowidzące- mama kociąt w DS:)

Przefajne, takie strasznie miłe wieści.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55304
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar i 87 gości