Biegunka-brak zmian w zachowaniu

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 22, 2017 19:43 Biegunka-brak zmian w zachowaniu

Cześć, mam problem odnośnie mojego kotka, to dorosły 5 letni kocur. Od 3 dni ma biegunke, wczoraj dodatkowo zwymiotowal raz resztkami niestrawionej karmy. Zachowuje sie normalnie,ma apetyt i nie jest osowialy. Z kuewty musi skorzystać natomiast 1-2 godzin po posiłku :( Byłam z nim u weta, podobno z brzuszkiem ok, ale miał "obolałe jelitka", nie ma gorączki. Dostał dwa zastrzyki jeden na rozluznienie jelit a drugi na zatrzymanie biegunki. U wterynarza byliśmy koło godziny 17 natomiast o 20 po 1,5 godzinki od zjedzenia znów musiał sie załatwić. Czy jest mozliwosc ze owe zastrzyki mogly jeszcze nie zadzialać? Nie wiem co robic

Livi_

 
Posty: 4
Od: Pt wrz 22, 2017 11:59

Post » Pt paź 20, 2017 20:14 Re: Biegunka-brak zmian w zachowaniu

I jak kotek? Przeszło mu?

Kićka.123

 
Posty: 63
Od: Nie paź 08, 2017 13:42

Post » Pt paź 20, 2017 22:32 Re: Biegunka-brak zmian w zachowaniu

Idź do veta jeszcze raz zrób kotu porządne badania- krew, biochemia, usg, złap mocz i zanieś na badania (może być zwykłe ludzkie, zanosisz na siebie i bierzesz podstawowe), ale najlepiej do veta z posiewem.
Nawadniaj kota- biegunka odwadnia organizm.
Próbowałaś przegłodzić kota jeden dzień ? Czasem przegłodzenie kota pomaga, ale jeśli to już trwa tyle czasu to jest coś nie tak.
A to coś co kot dostał to dokładnie co ?

Chikita

 
Posty: 6316
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Śro paź 25, 2017 11:56 Re: Biegunka-brak zmian w zachowaniu

Pytanie było zadane miesiąc temu. Zapewne autorka skontaktowała się z wetem i wspólnie kotu pomogli (skoro była zaniepokojona i nie dostała odpowiedzi tutaj, to sądzę, że zadzwoniła następnego dnia).
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MiltonGob, włóczka i 178 gości