Łódź, ul. Legionów 5 - czy ktoś mieszka/ pracuje w pobliżu?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 15, 2017 20:36 Łódź, ul. Legionów 5 - czy ktoś mieszka/ pracuje w pobliżu?

Witajcie, 12.09 zawitałam na chwilę do Łodzi. Kiedy przechodziłam przez Legionów w stronę Pl. Wolności, zauważyłam w pierwszej bramie od str.Zachodniej (po lewej stronie Legionów, nr 5 albo 7) dwa nastoletnie futrzaki - biało-czarnego i czarno-białego kota. Wiek - ok.3 msc. Głodne - nakarmiłam zapasem saszetek. Mieszkańcy kamienicy znają koty, nic nie wiedzą o ich karmicielach, tzn.nie uzyskałam odpowiedzi, czy takowi istnieją. Jedna piwnica (po lewej str.podwórka) otwarta. Próbowałam ustalić, m.in.przez UM, czy ktoś opiekuje się tym rejonem, niestety - nie udało mi się uzyskać żadnych informacji. Czy jest tu ktoś, kto mieszka, pracuje, przechodzi w okolicy wspomnianego odcinka? Czy mogę prosić o "lokalną wizję"? Może są tam miski, których nie zauważyłam, może mieszkają tam bardziej zaangażowani i zorientowani ludzie niż ci, których ja "przepytywałam"? Będę wdzięczna za pomoc.
Magda (Toruń)

gerdzia

 
Posty: 63
Od: Sob lis 18, 2006 20:36
Lokalizacja: Toruń

Post » Pt wrz 15, 2017 21:33 Re: Łódź, ul. Legionów 5 - czy ktoś mieszka/ pracuje w pobli

Może zapytaj na wątku ewy mrau i kalewali: viewtopic.php?f=1&t=178836&hilit
O ile wiem one są teraz zarobione po kokardę i rzadko przeglądają forum, ale powiadomienie o odpowiedzi na ich wątku powinny dostać na maila i zajrzeć.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10678
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pt wrz 15, 2017 21:35 Re: Łódź, ul. Legionów 5 - czy ktoś mieszka/ pracuje w pobli

Tuż po powrocie z Łodzi napisałam do ewy mrau. Czekam na odpowiedź.

gerdzia

 
Posty: 63
Od: Sob lis 18, 2006 20:36
Lokalizacja: Toruń

Post » Pt wrz 15, 2017 22:57 Re: Łódź, ul. Legionów 5 - czy ktoś mieszka/ pracuje w pobli

Ale na wątku też warto. Z linkiem do Twojego, żeby sprawa toczyła się potem tutaj.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10678
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Sob wrz 16, 2017 18:36 Re: Łódź, ul. Legionów 5 - czy ktoś mieszka/ pracuje w pobli

napisz do kalewali
ona ma kontakty do wielu karmicieli
ja postaram się tam podejść może jutro, jeśli nie będzie lało
---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 16, 2017 18:46 Re: Łódź, ul. Legionów 5 - czy ktoś mieszka/ pracuje w pobli

Napisałam. Dziękuję.

gerdzia

 
Posty: 63
Od: Sob lis 18, 2006 20:36
Lokalizacja: Toruń

Post » Nie wrz 17, 2017 14:51 Re: Łódź, ul. Legionów 5 - czy ktoś mieszka/ pracuje w pobli

Podnoszę...

gerdzia

 
Posty: 63
Od: Sob lis 18, 2006 20:36
Lokalizacja: Toruń




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: magnificent tree, Silverblue i 496 gości