Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,,...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lip 21, 2018 17:12 Re: Koty u zbieraczki.....

Aga.ta pisze:Przez przypadek tu wpadłam i tak prawie do rana czytałam..
Polarki i inne miękkie ciuszki i miśki się już piorą, pewnie jak nie na już, to na działkę, albo do domków się przydadzą. Przejrze jeszcze poduchy, ręczniki i pościele..
Na początku tygodnia mogę słać, tylko gdzie?


to wsiakłaś :D
i dobrze, a nawet bardzo dobrze :D
w kazdym razie - Witaj :)

Lidka
L Iiiiii D K A :strach:
gościa masz kobieto
:D

stare ale .... grzeje :twisted:
:twisted: https://www.youtube.com/watch?v=uie63E4gqno
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Nie lip 22, 2018 15:37 Re: Koty u zbieraczki.....

Aga.ta pisze:Przez przypadek tu wpadłam i tak prawie do rana czytałam..
Polarki i inne miękkie ciuszki i miśki się już piorą, pewnie jak nie na już, to na działkę, albo do domków się przydadzą. Przejrze jeszcze poduchy, ręczniki i pościele..
Na początku tygodnia mogę słać, tylko gdzie?

Witaj u zbieraczki :1luvu: :mrgreen: ...Pewnie wszystko sie przyda , też dostałam od dziewczyn komus nie podziękowałam przepraszam i DZIĘKUJE ...Gdybyś miała też takie plastikowe tacko po mięsie chętnie przyjmę do kotów na ulicy , bo szpital oszalał ..Wywalaja mi wszystko wczoraj sie spiełam z jakims dozorcą , dupek..On ze pchły od kotów ja na to no ładny macie syf w szpitalu panicz się wnerwił , zadzwoni do sanepidu ..Ja mu na to no proszę i powodzenia...Szpital oszalał teraz wpadli na to że są choroby zakaźne od kotów ...No ręce opadaja...Dziękuje za chęć pomocy :201461

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie lip 22, 2018 15:38 Re: Koty u zbieraczki.....

Kinnia pisze:
Aga.ta pisze:Przez przypadek tu wpadłam i tak prawie do rana czytałam..
Polarki i inne miękkie ciuszki i miśki się już piorą, pewnie jak nie na już, to na działkę, albo do domków się przydadzą. Przejrze jeszcze poduchy, ręczniki i pościele..
Na początku tygodnia mogę słać, tylko gdzie?


to wsiakłaś :D
i dobrze, a nawet bardzo dobrze :D
w kazdym razie - Witaj :)

Lidka
L Iiiiii D K A :strach:
gościa masz kobieto
:D

stare ale .... grzeje :twisted:
:twisted: https://www.youtube.com/watch?v=uie63E4gqno

Ba :ok:

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie lip 22, 2018 16:15 Re: Koty u zbieraczki.....

Nie wiem już co pisałam nic nie ogarniam..
Wykastrowałam Dziadzie oj sie działo wet i od razu pod tlen , miała jakąś nowoczesną narkozę ..I dał radę strasznie reaguje na samochód ..Wysterylizowałam kotkę ciężarną którą zabrałam spod szpitala na działkę , i inna , i Płaska..
Jechałam wieczorem 21.30 cos przez las , kierowca miał tel , stanął ja wyszłam na fajkę ciemno jak w tyłku a tu coś do mnie biegnie , małe białe i kitka do góry ..Kierowca tak się zdenerwował że kluczyki szukalismy prawie godzine ...Środek lasu maleństwo do samochodu i no szok...Zabrałam to dziewczyna na drugi dzień wet dostała surowicę , zapchlona świerzb , dostała antybiotyk , odrobaczyłam po trzech dniach ..I kurna co jest mała mega oswojona psów i kotów sie nie boi ..Dużo spała teraz broi szok.Ma 9 tyg zdaniem weta to było tydzień temu .
Obrazek
Obrazek
Ktoś mi napisał na fb że miałam pp no ja to wiem , toć wstawiłam ja i napisałam że szukam domku bo przed chwilą miałam pp..Ale domku nikt nie da to co mam ja odwieźć do lasu...Ludzie tylko piszą tylko..
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekPsiaka z kawałkiem łapki co ktoś wywalił no zrobiła mu sie rana na kikucie , bolało go..Pojechałam do weta miał prześwietlenie i no dupa ..Trzy dni myślałam co zrobić domku nie ma jakies dwa tel z zagranicy ale maja psy , jedna pani chciała żeby miał wage 8 kilo nie więcej..I co musiałam zrobić operacje mam go w domu pilnowanie i dostaje no pierdolca..To kochany pies ale bardzo wiele przeszedł , jest wycofany itd ..Operacje opłaciła dziewczyna od Trójłapków super no..
Obrazek
Obrazek
A tu widać mojego kota z piwnicy ma 10 lat ..
Obrazek
Kropek ma zmiane imienia na Kapsel :mrgreen: , uczymy..A to nie proste , po schodach znoszę i wnosze jestem jak Pudzian..Mięśnie mam w brzuchu :mrgreen:
Obrazek
Na miejsce karmienia przyszedł pare dni temu taki kot zgarnełam do weta , oko no operacja koszt 390 zł i jestem w dupie ..Na razie na dokładkę chętnych nie ma szkoda..Musiał mieć operacje
Obrazek
Obrazek
Kot jest po operacji w poniedziałek do weta z Kapslem też jeździmy ..

Obrazek
Obrazek
Dwa małe dziś ich siostra odeszła na pp, w nowym domku razem.
Obrazek
To wczorajszy maluch wywalony w parku dziewczyna , dałam ja do tamtych dwóch wcześniej..Kobitka zadowolona nie ale zabrała ..nie ma co robic z tymi kotami e
Obrazek
Na działce jest kotka ze złamana tylną łapką :( ja juz nie dam rady nie ogarniam :(
Plama mi odeszła na działce miała 13 lat ta z amputowaną łapką co miała w niej raka..Niewydolność serca
Obrazek..

https://www.youtube.com/watch?v=JbNreW9j7q0&t=193s :mrgreen:

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie lip 22, 2018 21:05 Re: Koty u zbieraczki.....

rozumiem Cie doskonale
tez jestem z tym sama ... nawet jak ktoś zapyta, to nie ma czasu pomoc
:evil:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Nie lip 22, 2018 21:29 Re: Koty u zbieraczki.....

Poszło chciałam na pw odpisać ale chyba nie potrafię, a już dziś nie mam siły szukać instrukcji obsługi forum ..
Ciuchy miękkie poprane, miśki też. Ciemne ślady na poduszkach to ślady farby z moich włosów - ale to raczej jednorazowki, w środku gąbka więc nie dość że długo schna, to się zwyczajnie to nie dopiera. Tacki mialam dwie, ale za to misek mieliśmy nadmiar - leżały długo, przykurzone mogą być, bo załapałam na szybko żeby mieć czym wrócić z poczty. Chrupki mają krótką gwarancję - jakieś kilka miesięcy - ciągle coś dokladalam aż się okazało że 3-4 paczki na końcu szafki trzeba do końca roku zużyć..
Jak rozpracuje jak odpisać na pw to podam nr przesyłki.

A tytuł wątku przyciągający.. spodziewałam się rozmnazalni niekastrowanych, brudnych, głodnych kotów, a tu wszystko wokół pokastrowane i leczone :) szczególnie Maturę "polubiłam" - wirtualnie, ale w pamięć mi zapadł..

Aga.ta

Avatar użytkownika
 
Posty: 103
Od: Pt lip 20, 2018 23:39

Post » Nie lip 22, 2018 22:23 Re: Koty u zbieraczki.....

No, żeby się zatrzymać w środku lasu (i nocy) na fajkę i przyciągnąć kota w potrzebie , to już jest karma, los...
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Pon lip 23, 2018 5:32 Re: Koty u zbieraczki.....

taizu pisze:No, żeby się zatrzymać w środku lasu (i nocy) na fajkę i przyciągnąć kota w potrzebie , to już jest karma, los...

Dokładnie.

Aga.ta - chyba masz za mało postów by pisać i odbierać pw. Żeby zaskoczyło trzeba mieć ileś tam..
Może jakoś wymienisz z Lidką nr telefonu, albo przez fb się porozumiesz?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lip 23, 2018 10:50 Re: Koty u zbieraczki.....

lidka02, odbierz PW pilnie proszę

Co do poniesienia kosztów usunięta oka -zapytaj czy fundacja JaPacze Sercem by nie mogli ich pokryć,a może znajdą DT dla tego kota u siebie?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon lip 23, 2018 12:55 Re: Koty u zbieraczki.....

Agata dziekuje bardzo za wszystko :1luvu:
Tabo dzięki za karmę hipoalergicznom :1luvu:
No tytuł przyciąga ha ,Tak mi na tym forum to ludzie wpoili że jestem zbieraczka .Wiem jestem ale taka nowoczesna zbieraczka :mrgreen: :wink:
Co do fai no rzucam ale coś mi ciężko bo tyle się dzieje że szok..
Kotek z oczkiem byłam dziś z nim i Kapslem u weta , miały antybiotyki ..Kot w czwartek na zdjęcie szwów z oczka i zobaczymy..Wróci na ulicę mam go u znajomej w kotłowni , dałam klatę , podkłady , karme , leki ...Jest zabezpieczony do domu już nie mam szans ... :x :mrgreen: ..Fajnie by było gdyby ktos go przygarnął , ta z niebieskim oczkiem , to małe z lasu ...Coś jestem na małe koty taka anty widzę w nich tylko panlekopenie .....A i już sierście same mi sie śnią :mrgreen: .Ale chętnych nie ma..życie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Córa do mnie dzwoni mamo przyjadę po Kruszynę zabiore ją na pare dni do siebie ,Ja no cała w skowronkach ..A ona mi dokańcza ale przywioze ci kotkę na sterylkę zrobisz mi :evil: no tak skarbie tak jak obiecałam :twisted:
Kocina jest ode mnie wywalona to jedna z trzech sióstr co zabierałam z pod samochodu 1.5 roku temu ..Jak ją zabierałam obiecałam że jej zrobie sterylkę , zależało mi tylko na domku .Córa pracuje ale wynajmuje mieszkanie a Poznań kosztuje ..Jest inna niż ja ma tylko ode mnie dwa koty :mrgreen: I ciągle mi mówi ja nic nie znajduje Ja na to to sie ciesz ......Bo ile można nie :mrgreen:
Tak więc Kruszyna była nad morzem a ja też miałam piach w kuwecie a fale w toalecie :mrgreen: No radze se jak moge.. :ok:
Obrazek
Obrazek
Kruszyna wróciła do babci a kotka do swojej mamci :ok:
I mamy upał :strach:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dziadzio nawet w upał jest na kołderce ha
Obrazek
Obrazek
I sama ona Kola wet jej wyrwał ząb bo ją bardzo bolał , zęby wyczyszczone a ta znowu mi się ślini ..ech
Obrazek
Pozdrawiamy :201461
Ostatnio edytowano Pon lip 23, 2018 13:09 przez lidka02, łącznie edytowano 1 raz

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon lip 23, 2018 13:05 Re: Koty u zbieraczki.....

lidka02 pisze:(...)
Kotek z oczkiem byłam dziś z nim i Kapslem u weta , miały antybiotyki ..Kot w czwartek na zdjęcie szwów z oczka i zobaczymy..Wróci na ulicę mam go u znajomej w kotłowni , dałam klatę , podkłady , karme , leki ...Jest zabezpieczony do domu już nie mam szans ... :x :mrgreen: ..Fajnie by było gdyby ktos go przygarnął ,(...)


Zapytaj tu o miejsce dla kota bez oka:
viewtopic.php?f=1&t=180716&p=12037698#p12037698

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon lip 23, 2018 13:11 Re: Koty u zbieraczki.....

tabo10 pisze:
lidka02 pisze:(...)
Kotek z oczkiem byłam dziś z nim i Kapslem u weta , miały antybiotyki ..Kot w czwartek na zdjęcie szwów z oczka i zobaczymy..Wróci na ulicę mam go u znajomej w kotłowni , dałam klatę , podkłady , karme , leki ...Jest zabezpieczony do domu już nie mam szans ... :x :mrgreen: ..Fajnie by było gdyby ktos go przygarnął ,(...)


Zapytaj tu o miejsce dla kota bez oka:
viewtopic.php?f=1&t=180716&p=12037698#p12037698

Wet mu nie usunął jeszcze oka zaszył je na razie , stara się je uratować ..Bo gdy je usunie to drugie oczko ma tylko 80 pr.widzenia....A ja naprawdę nie mam już miejsca w domu ....

Napisałam dzięki , no ktoś mnie opierdzieli :| :201461

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon lip 23, 2018 13:25 Re: Koty u zbieraczki.....

Wierzę ,że nie masz miejsca.
To kot niedowidzący/niewidomy/z problemem ocznym. Jak najbardziej kwalifikuje się do pomocy fundacji od ślepaczków. Oby ją znalazł!
Wrzuć im też na FB:
https://www.facebook.com/JaPaczeSercem/

tu też ich strona:
http://www.japaczesercem.pl/index.php?sLang=pl

Najszybciej działa pewnie FB,ale ja nie ogarniam gdzie tam się wrzuca,jak masz -wrzuć. To może zwiększy jego szanse,jaki los na ulicy niewidomego kota...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto lip 24, 2018 14:05 Re: Koty u zbieraczki.....

tabo10 pisze:Wierzę ,że nie masz miejsca.
To kot niedowidzący/niewidomy/z problemem ocznym. Jak najbardziej kwalifikuje się do pomocy fundacji od ślepaczków. Oby ją znalazł!
Wrzuć im też na FB:
https://www.facebook.com/JaPaczeSercem/

tu też ich strona:
http://www.japaczesercem.pl/index.php?sLang=pl

Najszybciej działa pewnie FB,ale ja nie ogarniam gdzie tam się wrzuca,jak masz -wrzuć. To może zwiększy jego szanse,jaki los na ulicy niewidomego kota...

Ok wrzucę dzięki..

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Wto lip 24, 2018 14:21 Re: Koty u zbieraczki.....

piszą,że proszą o kontakt z Joanną w sprawie kocia
viewtopic.php?f=1&t=180716&p=12038675#p12038675

przeklejam,bo nie wiem,czy zerknęłaś?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bubuś8435, Google [Bot], kicalka, KotSib i 195 gości