Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,,...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 28, 2021 19:22 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Mam dwa małe sycza , leczone sraka z miejsca gdzie jest pp.
Obrazek
Dzis brat mi dzwoni czy wiem o kocie na cmentarzu, mówie mu nie ma tam kotów on jest mały rudy na parkingu ucieka w krzaki ..kurka wodna nie może złapać boi się ...Podjedzie po mnie ja nie bo jade do weta zaraz..ale wykręciliśmy na cmentarz znajomej dałam dwa syki w ręce ja zabrałam transporter i małego złapałam na transporter też syk.Zabrałam do weta dupka osrana , świerzbowiec pchły itd..
Ewa waży 400g , Adam 550 , a rudy Zyga 750.....Musze obserwować kupę jak będzie znów sraka jutro też wet ,
Chore to wszystko chorzy ludzie pojebani.Po co sterylka jak można podrzucic małe kurka wodna no. :twisted:
Obrazek
I cztery paragony , ostatnie..wet ładnie gada ale cennik na pierwszym miejscu smutne..bo z rasowymi nie jadę.
Musiałam zmienić klatke na większą i tak latam z nimi po piętrach ..Na co ja idiotka je wynosze do piwnicy nie wiem ....Chyba lubie se liczyc schody ..
Obrazek
Ale się wpakowałam i końca nie widać ..Aż mi siebie czasami żal..
Ostatnio edytowano Sob lip 31, 2021 17:59 przez lidka02, łącznie edytowano 1 raz

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Śro lip 28, 2021 19:36 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

O rety! Ale się dzieje :strach: Masz rację co do ludzi, ja też im starsza jestem tym bardziej się wstydzę, że jestem człowiekiem :(

aga66

 
Posty: 6132
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Śro lip 28, 2021 22:33 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

lidka02 pisze:Nie musi już nikt dawać mu domku , kocio odszedł .Dostał takiej padaczki nie mogłam go ogarnąć ..
Życie co ...Przemilcze duzo..
Obrazek

Biedactwo... [*][*][*]
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60310
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lip 31, 2021 18:11 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Jesccze wczoraj mimo że jeżdżę tydzień do weta z czarnymi było już lepiej ...Rudego miałam raz surowica itd , mase robali wyszło z niego i ma biegunke ale jadł ,.
Obrazek
Rano wymioty i klapa z trzema wet , dostały leki rudego mam dzis osobno żle się czuje biegunka osowiały ,
Obrazek
Dlatego nie lubie małych bo sa jak bomba ...

Ale żeby było ciekawiej ktoś podrzucił na osiedle ciężarną kotkę trzy dni temu , dzieciaki ją nosiły ..Kotka spała pod samochodami , wczoraj sie dowiedziałam bo nie chodze z psami już w bloki mam dość ludzi..Wczoraj poszłam po 20 kotka była pod krzakiem na ostatnich nogach ..8 bloków mase ludzi i każdy ma w dupie :x Juz nie wiem co nawet mówić , no kota żal ..Ale znowu ja ile można ..............Zabrałam kotke na działke do drugiej altany , chce zrobic sterylkę aborcyjną w poniedziałek nie wiem czy mi nie urodzi bo u niej to już godziny zostały..A że pojechałam do weta z małymi pytam sie o sterylkę pokazuje zdjęcie kotki , wet no ciężko bo mi mówi że małe już zdolne do życia na zewnątrz przy kotce , że muszą każdego z osobna usypiać ...itd ,....I kurna już nie wiem co zrobić , czy zrobie sterylkę aborcyjną w jej stanie albo uspie ślepy miot na jedno już u niej wyjdzie.
Nie wiem co zrobic mam trzy małe i kotów jest za dużo ..Ale dlaczego znów ja , mało juz tak narobiłam ..Kiedyś powiedziałam nie robie już w takim stanie i nie usypiam slepych ...
Obrazek
Nie wiem mysle ...marny mój los
Obrazek
A ludzie maja się dobrze zadowoleni , każdy ma swój świat :evil:

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie sie 01, 2021 17:46 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

nic mądrego nie powiem
te, które mam są chore
dwoje w stadium terminalnym
do wydania mam 5 zdrowych, z czego od ponad 4 lat dwoje siedzi i nikt nie dzwoni
no i Hyzio w pampersie
no i Lilu z trzustką i wątrobą z stanie agonalnym

a tu dzwoni do mnie szwagierka /mieniąca się zwierzolubem/ ty jeszcze tymi kotami to się zajmujesz? bo wiesz, po drodze do pracy z ulicy zabrałam kota, nie wstaje i słabo kontaktuje ... zostawiłam go pod budynkiem, na trawniku ....
to jedno
drugie
od sąsiadów przyszła kicia, sterylizowałam ją 2 lata temu, przychodzi do karmnika od kocięcia, problem w tym, że tym razem przyszła z mięsem zamiast oczu

i tak
w jednym kenelu Hyzio na noc
w drugim pies zdrapany z ulicy,
w trzecim kocica z małym
w czwartym ...
w pożyczonym piątym kicia z mięsem zamiast oczu

chyba wiem o czym mówisz
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Nie sie 01, 2021 18:08 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Brak słów na to wszystko. Ja mam farta bo w tym roku jak na razie same prawie zdrowe mi się trafiają. Ale sezon jeszcze się nie skończył tfu, tfu....

aga66

 
Posty: 6132
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie sie 01, 2021 18:38 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Masakra jakaś ..

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie sie 01, 2021 18:40 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Kotka w nocy urodziła ma aż sześć małych ..Nie wiem co zrobie gdyby miała chociaż dwa ..Koszmar :(
Obrazek
Obrazek

Obrazek

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie sie 01, 2021 18:57 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Lidziu przepraszam, ale czy 2 czy 6 to tak samo dupa blada :( :(
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19566
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Nie sie 01, 2021 20:11 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Miejmy nadzieję, że znajdą domki. Na rude znajdą się amatorzy. W zeszłym roku wszystkie rude albo z rudymi wstawkami poszły szybko. A śliczna burasia siedziała ponad 2 miesiące. Ale udało się w końcu. Kotka trisia ślicznocha :)

aga66

 
Posty: 6132
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon sie 02, 2021 10:59 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Lidka podeślij nr konta na priv

makrzy

 
Posty: 968
Od: Sob sie 04, 2018 14:23
Lokalizacja: śląsk

Post » Wto sie 03, 2021 10:47 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

lidka02 pisze:Kotka w nocy urodziła ma aż sześć małych ..Nie wiem co zrobie gdyby miała chociaż dwa ..Koszmar :(
Obrazek
Obrazek

Obrazek



cuuuuudne
kochane
maleńkie
cuuuuudne

są, żyją
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Wto sie 03, 2021 18:38 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Tak są ...lżej mi jakoś nie :|
Kiedyś bym uspiła małe dziś nie dałam rady ..
Kiedyś myślałam że zbawie świat , dziś już wiem , że to było marzenie ... .Dopóki ludzie robią jak robią .nic się nie zmieni..
Uśpiłam w swoim życiu kilka ślepych miotów , miałam je w kartoniku na kolanach jadąc do weta po zastrzyk ,,, a one piszczały i szukały mamy ...
Kiedyś myslałam inaczej bo tyle jest bezdomności .
Byłam głupia tak bardzo , bo co zmieniło na ulicy te kilka uśpionych ciałek NIC..A dla mnie taka decyzja była ciężka.
Ja nie rozmnażam , dziesiątki kotek wysterylizowałam , i zrobie to z każdą którą spotkam nie pytając się czy ma pana..
Koteczka urodziła widocznie tak miałobyć, ktos jej zrobił taka krzywdę z brzuchem na ulicy , pod samochodami .Urodziłaby w krzakach , patrzyłam na nią tak zajmuje sie małymi , tuli je .
Małe prężą swoje śliczne girki , nie mogłam jej ich zabrać , dość przeszła niech je odchowa i zostanie wysterylizowana .
Może jakoś znajda się domki , może dam radę je odkarmić ...Zobaczymy , uspienie ich by niczego nie zmieniło ..
Niech każdy sterylizuje tym zmniejszymy bezdomność , a nie usypianiem bezbronnych .
Usypiam tylko chore koty bez szans i w bólu.
Te girki mnie rozwaliły ..
Obrazek
Taizu dziękuje za karmę ..
I nas troje
<3 :201461

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Wto sie 03, 2021 19:04 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Girki :ryk: Są cudne, do zacałowania. Będzie dobrze!!

aga66

 
Posty: 6132
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Śro sie 04, 2021 7:30 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

I dobra decyzja :1luvu:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23005
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], kasiek1510 i 325 gości