Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,,...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 30, 2020 16:03 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

:cry: Rambuś [']
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Wto cze 30, 2020 17:23 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Przykro mi Lidka, Rambuś [*]
Obrazek

evik75

 
Posty: 807
Od: Czw mar 29, 2012 21:26

Post » Wto cze 30, 2020 18:49 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Tak dużo dobrych chwil zapewniłaś Rambusiowi, sprawiłaś że życie stało się do niego uśmiechało.
Współczuję odejścia przyjaciela [*]
Żądam postawienia Andrzeja Dudy w stan oskarżenia zgodnie z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej Art. 145. ustęp 2.

Senanta

 
Posty: 2371
Od: Nie paź 20, 2019 20:15
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto cze 30, 2020 20:14 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Współczuję bardzo. Rambuś[*]

aga66

 
Posty: 6124
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto cze 30, 2020 22:07 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Lidka, bardzo Ci współczuję :placz:

Rambusiu [*]
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Wto cze 30, 2020 23:06 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Bardzo smutno :(
Rambusiu[*][*][*]
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60150
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lip 01, 2020 0:25 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Współczuję :cry:
Obrazek

KITKA[*]28.03.2011 ŻUCZEK[*]17.04.2013 BUNIA[*]30.03.2015 BUBA [*] 12.10.2015 ZUZIA[*] 14.01.2018
RUDY MIŚ [*]1.08.2019 MAŁA[*] 11.04.2020

Do zobaczenia nasze kochane

ankacom

 
Posty: 3872
Od: Wto wrz 14, 2010 17:23
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro lip 01, 2020 7:20 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Smutno :(
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22979
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 04, 2020 15:15 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Bardzo Ci współczuję, Lidka, niestety tak to jest, że zwierzaki żyją w "przyspieszonym tempie" w porównaniu z ludźmi i to boli...
Ty im wszystkim dajesz porzadne kawałki życia, w ich rachunku... Oczywiście sercu od tego nie jest lżej, ale może choć trochę rozumowi...
Przytulam chłodniutko na te upały .
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Sob lip 04, 2020 21:02 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

I co u mnie no zajebiście dwa dni temu bylam z rudym z piwnicy na zastrzykach i Tolą co ma raka w pysiu ...Rozwalił jej sie kotka do uspienia ale ona jeszcze ma wole życia nie wiem..
Wczoraj miałam werwe musiałam odreagować , sprzatnełam piwnice rudy dostał nowe poduchy , pomyłam okna , poprałam to i tamto no milej ..A wieczorem idąc z psami obok mnie wywalono 6 małych kotów, najpierw jeden drugi trzeci , robiło sie ciemno zadzwoniłam do znajomej zaprowadziłam psy .Zabrałam transporter i okazało sie że malizn jest 6 i szok i moje wkurwienie sięgło zenitu...Miałam już nie brac taki miałam plan.Ale ktos tam ma w dupie moje plany tel zabezpieczyłam małe wszystkie chore, dziś rano odklejałam im oczka ..są oswojone oprucz jednego .Jestem wulgarna nie , wybucham w pewnych okolicznościach .Bo nigdy nie zrozumie tego jak można tak pozbyc się zwierzęcia a tu kilku..Jak można takie dzieci rzucić w krzaki , są samochody , jest rzepak , psy ..Jak tak można i odejśc sobie spokojnie .Małe są chore dziś zgłosiłam sprawe na Policje ,i nikt mnie nie zastraszy zabiore .dwa małe więcej nie dam rady ..Zabiore dwa z najgorszymi oczkami , już mam imiona Blondyn i Kazik...I co jestem kociara i dobrze mi z tym ...
Stop okrucieństwu ..
I co wy na to no szok całą noc nie spałam dużo pisać nerwy ze mnie schodzą jak poszłam na Policje mają do mnie dzwonić są tam kamery niech sprawdzą ..
Jutro wet wet musi mi napisać stan kotów w razie co do policji, pójdę do burmistrza niech kupi małym karmę ..
Mam dość głupoty ludzkiej , mam dość ścierwa co chodzi po ziemi i zwie się człowiekiem .
Mam dość wszystkiego bo tęsknie za swoimi co mi odeszły ...
Nie pisze o domek bo żaden tu nie znajdzie macie swoje wiem , ja tez mam ..
Stary zły powiedziałaś że no wiem ale kurna jak mogłam przejśc i co udawać że nie widze...To nie takie proste no nie potrafie..I czasem żałuje że się urodziłam oj za częśto..
Te dwa mają najgorsze oczka zabiore je , musze podać im surowice na pp inaczej sie nie odważę .....i dziś im zaschniętą ropę zdrapywałam paznkciami
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie lip 05, 2020 6:41 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

A co z resztą?

aga66

 
Posty: 6124
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie lip 05, 2020 7:07 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

O , matko... :cry:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22979
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lip 05, 2020 10:24 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Zabrałam wszystkie koty ale moge zostawić u siebie w domu dwa .To i tak dużo Putinowi przeszło lanie tak reaguje zawsze na malca ...Po miesiącu mu przechodzi ale musze wciąż prać.....Małe mam zabezpieczone mają jedzonko dziś wet , ..Koty mają apetyt , nie kichają problemem są oczy , kupa jest dobra ..
Ale dwóm co zabiore do domu podam surowice na pp tak w razie co bo czwarty raz tej choroby nie zniosę a i szkoda kotów..Chociaż zawsze wyleczyłam z pp żaden mi nie odszedł , ale choroba jest straszna .A koszty duże za surowice dasz 40 zł i masz spokój ....Może jednego zabierze ode mnie kuzynka co rok temu zabrała ode mnie kotkę małą białą co znalazłam w lesie .Kuzynka ma 5 kotów ale też jej sikają :mrgreen: ..Zobaczymy reszta będzie czekała zaopiekowana jak nic nie znajde zostaną tam gdzie dałam teraz , szukam ale wiemy jak jest ....To takie miejsce awaryjne tam ale nie chciała bym go sobie zawalić..Bez tego miejsca chorą szóstkę bym musiała zabrać do domu wiadomo , ale ściany nie z gumy koty chore ..A moje koty jakies takie delikatne jak bańki mydlane.Zobaczymy nerwy już ze mnie całkowicie zeszły bo byłam jak tornado wściekła na maksa..Bo czy ja nie moge nigdy jakoś sobie tak spokojnie normalnie ...No nie.

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22


Post » Pon lip 06, 2020 21:42 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

lidka02 pisze:Mam dość głupoty ludzkiej , mam dość ścierwa co chodzi po ziemi i zwie się człowiekiem .

Jak patrzę na cierpienie zwierząt i ludzkie okrucieństwo to aż mi wstyd ,że jestem człowiekiem. :oops: Brak słów :evil:
A dla Ciebie Lidka duży szacunek.

alinkaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 824
Od: Sob sty 27, 2018 21:54
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 126 gości