Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,,...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt maja 20, 2022 13:39 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Tofik .. ach... :1luvu:
A działka.. Ty w ogóle kiedyś sypiasz, jadasz?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22972
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 20, 2022 14:24 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

morelowa pisze:Tofik .. ach... :1luvu:
A działka.. Ty w ogóle kiedyś sypiasz, jadasz?

Mam taki rytuał , cały dzień sprzatam dom jak wracam z ulicy , od kotów znaczy sie :mrgreen: ..Co drugi dzień działka robie tam 5 h , wracam do domu robię co najmiej 3 h od razu bo syf , daje kotom jeść , psom ja jem ...I znowy sprzatam bo narzygane a to piach itd..dUŻO JESTEM NA GIRKACH A DUPA COŚ DZIWNIE ROŚNIE ,,,Nie ogarniam i mnie to wkurza , wlazłam jeszcze w spodenki z zeszłego roku ale no no :mrgreen: kuźwa ..Gdzie te kilkanaście lat w tył byłam jak sarna , w teraz jak dużo na girkach coś mi się ciężko zginają..Chyba starość.Co do spania cienko może ze 4 h nad ranem a tak sie wierce , czasem przysypiam a ktoś w kuwecie i wstaje sprzatnąć kotów dużo , trza zrobić bo inny nie wejdzie ..Życie
Działke zielsko uwielbiam , mam tyle do przycięcia :mrgreen:
W domu 2 dni temu pomyłam wszystkie okna a tu ma przyjść jakaś zawierucha i będzie znów syf..
No nie cierpie syfu a utrzymac u mnie porządek z nimi to jak magia...

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pt maja 20, 2022 14:58 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Jeśli dajesz radę robić to wszystko sama to faktycznie chyba magia 8O
Działka wyjątkowo piękna :D
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22972
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 20, 2022 15:48 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

morelowa pisze:Jeśli dajesz radę robić to wszystko sama to faktycznie chyba magia 8O
Działka wyjątkowo piękna :D

Dzięki , powiem ci że w tym roku no mi też się podoba..
Byłam taka zła na Putina że zakopałam się w działce..
Nie moge jeszcze tego przełknąć , że go nie ma .Wciąż się na czymś łapie , wieczorem do mnie dochodzi jak spojrze na lewo na poduszkę ..Nie ma go a zawsze był pierwszy jak zrobiłam wyrko to było jego miejsce tylko Niunie ślepkę wpuścił obok siebie , tylko ją..
Taka jego śmierć bezsensowna i bolesna ..
Ciężko mi to ogarnąć wszystko widzę jak dzis ..
Takie to przykre młody piękny kot , taka przylepa ..
Dziś jest jutro go nie ma i szok :evil:

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Śro cze 01, 2022 17:58 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Obrazek
Taizu dziękuje za karmę '
I kwitnie :mrgreen:
A tu ja kret pozdrawiam :1luvu: :1luvu:
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Śro cze 01, 2022 18:31 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Pięknie!!! Jestem pod wrażeniem.

aga66

 
Posty: 6121
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Śro cze 01, 2022 19:57 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Jak Ty to wszystko ogarniasz ?! Podziwiam.
Żądam postawienia Andrzeja Dudy w stan oskarżenia zgodnie z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej Art. 145. ustęp 2.

Senanta

 
Posty: 2364
Od: Nie paź 20, 2019 20:15
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro cze 01, 2022 22:16 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Ja tez.
Obrazek

muza_51

 
Posty: 2263
Od: Pon paź 04, 2010 10:04
Lokalizacja: Jarosław

Post » Czw cze 02, 2022 19:43 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

A dziękuję dzialke uwielbiam , jade rano na 4 h ..nie mogę być dłużej bo koty ..a bym chciała...Wracam do domu nie wiem gdzie łapy włożyć. Tu na rzyganie, nasikane piachu itd..m. Jutro jadę z dwoma do weta przestały jesc problem z dziąsłami..Mam pytanie ma ktoś tu kota z rozedmom płuc .ja mam Franię i ma duży problem ma tabletki co ułatwiają oddychanie niby..Tylko że tak jej charczy , stuka trzeszczy w płucach...Boję się że kiedyś mi się udusi..Frania ma ok 10 problem z pysiem daje jej tylko mokre .jak przestanie jesc musi miec zabieg a może tego nie przeżyć.. Chciała bym wiedzieć jak inne koty rozedma czy też u nich tak wszystko słychać.Po Putinie boję się wdzystkiego ...Nie wiem jak to napisze bo uczę się z telefonu bo laptop mi się pierdzielisz.

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Sob cze 11, 2022 17:26 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

lidka02 pisze:Obrazek
Taizu dziękuje za karmę '
I kwitnie :mrgreen:
A tu ja kret pozdrawiam :1luvu: :1luvu:
Obrazek

O Jesoooo! To wygląda jak w jakimś parku, gdzie kilku ogrodników dogląda, przycina, podlewa, itd :love: Pooodziwiaaaam każdy element zatapiając się w szczegółach :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob cze 11, 2022 20:38 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Atta pisze:
lidka02 pisze:Obrazek
Taizu dziękuje za karmę '
I kwitnie :mrgreen:
A tu ja kret pozdrawiam :1luvu: :1luvu:
Obrazek

O Jesoooo! To wygląda jak w jakimś parku, gdzie kilku ogrodników dogląda, przycina, podlewa, itd :love: Pooodziwiaaaam każdy element zatapiając się w szczegółach :mrgreen:


DOKŁADNIE TAK!
:1luvu:

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3573
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Nie cze 12, 2022 6:42 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Piękny ogród. Sorry, że pytam ale czy ktoś oprócz Ciebie i nas (zdalnie!) podziwia to piękno?

aga66

 
Posty: 6121
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie cze 12, 2022 15:28 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

aga66 pisze:Piękny ogród. Sorry, że pytam ale czy ktoś oprócz Ciebie i nas (zdalnie!) podziwia to piękno?

Wrzuciłam na fb , kto lubi to lubi ,,Nie każdy kocha zielsko...

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie cze 12, 2022 15:35 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

I ta to jest Alinka dziękuje za 50 biedronek dla Bąbla.
Przyniesiono mi maluszka leżał obok krawężnika przy moim bloku ..
Dużo pisać , szlag mnie trafił ..Maleństwo wypiło 2 ml..sosiku , miałam auto na rano do weta ..A mały mi odszedł w domu szok , tak mi przykro.Lezał taki dzieciak obok krawężnika i jeszcze żył a ludzie szli..Kużwa
Obrazek
Obrazek

A tu następne maleństwo 7-8tyg..
Byliśmy dziś u weta bo niestety biegunka
Obrazek
Karma weterynaryjna mam nadzieje ze to chwilowe..
Jakiś czas temu zabrałam kotkę z rakiem , ma usunięte uszko..Rak pomału człapie się na drugie..Kotka jest leczona ma plazmocytarne zapalenie dziąsel, ale zastrzyki już nie pomagają nawet na 2 tyg...musi mieć usunięte zęby ..Tydzień temu dostała zastrzyki więc mam jeszcze tydzień luzu ..Inyy kot nie je w pysiu masakra ten najpierw musi mieć wyczyszczone i zobaczymy , ma 1,5 roku ..
Obrazek
I takie to życie zbieraczki..
Pozdrawiamy

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie cze 12, 2022 15:50 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Jestem pełna podziwu dla Ciebie, za wszystko, co robisz dla tych biednych kotów! :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Szkoda Maluszka bardzo, ale chociaż nie umierał samotnie na ulicy...[*][*][*]
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60131
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], wozniaq i 121 gości