Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,,...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie paź 22, 2017 8:09 Re: U psychicznej kolekcjonerki , ciąg dalszy ..ha.

meg11 pisze:
lidka02 pisze:I cześć zostałam babcią :?

Ale zachwyt :mrgreen:

Bo to pewnie kocia albo psia babcia :smokin:
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Nie paź 22, 2017 12:03 Re: U psychicznej kolekcjonerki , ciąg dalszy ..ha.

Jesteście okropne :mrgreen:
Tak jestem babcią takie zdziwienie mogłabym być córa ma 25 lat ..Ale to mądra dziewczyna wie że ja nie lubie dzieci i na mnie nie mogłaby liczyć..Koty zostawić ok ale dziecko nie :mrgreen:
Ostatnio zrobiłam se przerwe tu i na fb taką dłuższą a i tak się działo. :|
Zadzwoniła do mnie znajoma i przysłała mi zdjęcie no pierwszy raz na fb widziała i poszłyśmy ..Szukalismy h 1.5 miesięcznych kotów , a na końcu wdepłam na kociaka 3 tyg ...dwa inne były nie daleko..Teren nikt tam nie chodzi , ja kiedyś chodziłam jak karmiłam zdziczałego psa..Dużo by pisać ale moim zdaniem pani Irminka co zrobiła ten post to ona te koty zostawiła powiedziałabym jej to w twarz..Dlaczego bo u znajomej w kompie czytałam jak ta co dała ogłoszenie , rozpisała się bardzo i następne posty były że kociki były 4 ale jednego zabrała 2 tyg temu bo był słaby , :| dała jego zdjęcie , czekała 2 tyg żeby wstawić te koty i napisać taki rozpaczliwy post , no nie sądze panna ściemnia ..Nie pomyslałam od razu miałam straszne nerwy bo mogłam sobie to skopiować..Po kociaki szliśmy w nocy po 10 h od postu.Na drugi dzień lala wszystko usuneła , nawet się nie zapytała o koty ...Mi to śmierdzi..
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Najlepsze teraz , zabraliśmy kociaki jedziemy do znajomej ..Weszliśmy do domu ja siadam biore malce bo strasznie płakały..Spoglądam znajoma leci z michą chyba tam weszły dwie saszetki feliksa ja tak na nią spoglądam i oczy chyba miałam wielkie a ona do mnie bo głodne :mrgreen: Kiwam głową nie ona odpowiada nie głodne ja odpowiadam mleka , ona a :ryk: ..Chwila i leci z michą mleka litości :mrgreen: kiwam nie ona nie wie o co chodzi i mówię strzykawka ..Ona zdziwiona ze same nie jedzą i słyszę rozpaczliwy głos będe miała je karmić ja ta ta ta :ryk:
Jeździłam do niej tydzień załapała, jest dobra mamą małe rosną i super dwa chłopaki i dziewusia ...
Co dalej Iwan ma plazmocytarne zapalenie dziąseł był leczony kiepsko idzie , miał czyszczone zęby jest tak se..
Dwie panny z pufy i pudła poszły razem do domku
Obrazek
W tygodniu znalazłam dwa ale też wydałam , zbieracz potrafi nie :ryk:
Mam koteczkę z lasu , ma strasznie krzywe przednie łapki , złamany ogonek..chodzi i siedzi jak kangurek..mam ja 3 tyg.nic nie rośnie.Była chora jak każdy z ulicy
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Odebrałam kotkę w typie brytki chorą , reszte przemilczę ..Leczyłam zaraziły się moje dwa już jest ok.
Obrazek
Obrazek
I mam koteczkę 4 letnią z fiv...wiem wiem troche myslałam ale nie miałam sumienia jej puścić na dziłki, to nie moja działka po drugiej stronie ..
Obrazek
Obrazek
Jej córka umarła w szpitaliku , wet robił sekcję była otruta..Nie wiele mogłam ale jej zapach jeszcze czuję :(
Obrazek
Co tam jeszcze walczyłam o sunie ze sm od lata , sunia ma 2 lata i w szopie ciemnej bez okna bez niczego ...I wiem dlaczego tak kiepsko mi szło bo mama właścicielki robi w gminie.Zabrałam sunię do hoteliku , teraz miała sterylkę za którą muszę zapłacić ,..będzie miała fajny domek ..
Obrazek
Obrazek
I czas na kąpiel :mrgreen:
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie paź 22, 2017 13:36 Re: U psychicznej kolekcjonerki , ciąg dalszy ..ha.

To już nie wiem, jesteś babcią czy nie?
Bo że jesteś super babka to wszyscy wiedzą :mrgreen: :ok:

Maluchy słodziaki, dobrze że się udało je odkarmić. Teraz kciuki za domki :ok:

Nie wiem, gdzie by tą kotkę z działek jeszcze ogłaszać :(

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie paź 22, 2017 15:17 Re: U psychicznej kolekcjonerki , ciąg dalszy ..ha.

to się laska urobiłaś po pachy

a co z tą brytką?
kto ją tak załatwił?
:evil:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Nie paź 22, 2017 18:00 Re: U psychicznej kolekcjonerki , ciąg dalszy ..ha.

Kinnia pisze:to się laska urobiłaś po pachy

a co z tą brytką?
kto ją tak załatwił?
:evil:

Brytkę kto załatwił domek gdzie ją dałam miałam jazdę z nimi no...
Baltimore wiemy jakie czarna koteczka ma szanse na domek 1 na milion... :|
Baltimore jestem babcią , Bolka , Lolka i Tosi :mrgreen: :ok:

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie paź 22, 2017 20:04 Re: U psychicznej kolekcjonerki , ciąg dalszy ..ha.

Moja hodowla brytków :mrgreen:
Putin kastrat
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Iwan kastrat :( :mrgreen:
Obrazek

I dziewczyna i jest harem.. :ryk: życie jest pełne niespodzianek.. :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Babunia wie że idą chłody :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Miłego :1luvu:

https://www.youtube.com/watch?v=7QU1nvuxaMA

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie paź 22, 2017 21:08 Re: U psychicznej kolekcjonerki , ciąg dalszy ..ha.

Ale piękne one wszystkie :love: :love: :love: :love:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie paź 22, 2017 22:42 Re: U psychicznej kolekcjonerki , ciąg dalszy ..ha.

w ta piękną noc
zróbmy trochę hałasu
https://www.youtube.com/watch?v=QbPN1ujc4LA
:mrgreen:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Nie paź 22, 2017 22:55 Re: U psychicznej kolekcjonerki , ciąg dalszy ..ha.

ile mruczków <3 podziwiam, że im wszystkim pomagasz, to musi być mnóstwo pracy!
ale jak tu przejść obojętnie, kiedy obok w krzakach jakaś kocina płacze :(
dom bez kota to zwykłe mieszkanie. || moje łapciuchy: Triss & Ulryk || za TM: Günter <3 (2002-2017)

manowce

Avatar użytkownika
 
Posty: 90
Od: Nie paź 01, 2017 17:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 23, 2017 8:30 Re: U psychicznej kolekcjonerki , ciąg dalszy ..ha.

Pucuś z taką naukową ciekawością zagląda kotu w podogonie... :1luvu:
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Pon paź 23, 2017 16:02 Re: U psychicznej kolekcjonerki , ciąg dalszy ..ha.

.........
Ostatnio edytowano Pon paź 23, 2017 16:08 przez lidka02, łącznie edytowano 2 razy

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon paź 23, 2017 16:07 Re: U psychicznej kolekcjonerki , ciąg dalszy ..ha.

No tak to dużo pracy taka 24 na dobę ale są zbieracze co tak potrafią.. :mrgreen:
I co mam teraz trzy..... :mrgreen: kotów w domu , 2 piwnica , 8 na działce i 7 na ulicy ..Wstydze sie tego nie , żałuje też nie ...Bo widzę co ulica robi z kotami a w domu chore biedy co nie radziły sobie na ulicy tak sie zmieniaja .Niektóre koty bardzo dobrze sobie radza na ulicy jak maja jedzenie i pudła...Ale to wszystko do czasu ...Potrafie napisac ile mam kotów , bo nie obchodzi mnie co kto o nas pomysli NIE :mrgreen: :201461
Taizu tak Putin ma takie podejście inne do wszystkiego ..Putin jest jeden i skradł moje serce jak inne :mrgreen:

Kinia o tak :mrgreen: spokojny dzień i czas na przebudzenie :mrgreen: uwielbiam ich :piwa:
Ta muza jak koty aż po grób :ok:
https://www.youtube.com/watch?v=TSfSGIr8VJo
Ostatnio edytowano Pon paź 23, 2017 18:43 przez lidka02, łącznie edytowano 4 razy

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon paź 23, 2017 16:09 Re: U psychicznej kolekcjonerki , ciąg dalszy ..ha.

Lidka, jesteś super (: a niektórzy się tak przejmują Twoimi kotami, jakby co najmniej u nich w salonie mieszkały...
co komu do domu jak chałupa nie jego, jak to mawia moja mama :)
dom bez kota to zwykłe mieszkanie. || moje łapciuchy: Triss & Ulryk || za TM: Günter <3 (2002-2017)

manowce

Avatar użytkownika
 
Posty: 90
Od: Nie paź 01, 2017 17:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 23, 2017 16:12 Re: U psychicznej kolekcjonerki , ciąg dalszy ..ha.

manowce pisze:Lidka, jesteś super (: a niektórzy się tak przejmują Twoimi kotami, jakby co najmniej u nich w salonie mieszkały...
co komu do domu jak chałupa nie jego, jak to mawia moja mama :)

Doładnie niech tak sie moimi kotami nie przejmują , bo może sie okazać że u mnie mają lepiej jak u nich :mrgreen:

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon paź 23, 2017 17:11 Re: U psychicznej kolekcjonerki , ciąg dalszy ..ha.

Sesja nie pamiętam czy było :D Feliksianki :ryk:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek :ryk:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kurna i jak tu przejść :mrgreen:
Obrazek
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Szymkowa i 186 gości