Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,,...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 22, 2018 13:26 Re: //////////////////////////////////////////

Kropek walczyliśmy z trzustką rok , niestety nie udało się ..
Wet jeszcze by kombinował powiedziałam dość..Kot nie jadł , miał triki główką wet mówi to z bólu , chwiał się , chodził wygięty i krzyczał..Silne leki p.bólowe nie pomagały ..Nie można tak męczyć kota w imie czego..Wet chciał założyć sondę , mówi jak poradzimy sobie z tym bólem ,nie zgodziłam się ..Pozwoliłam mu odejść..Zakopałam już się nie męczy..
Obrazek
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon sty 22, 2018 13:48 Re: //////////////////////////////////////////

[*]
:(
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22902
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sty 22, 2018 16:49 Re: //////////////////////////////////////////

Współczuję. Ból trzustkowy to prawdziwe paskudztwo, dobrze, że już nie cierpi....
Żegnaj, Kropeczku [*]
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Pon sty 22, 2018 16:53 Re: //////////////////////////////////////////

Żegnaj Kropku[*]l :cry:
Bardzo współczuję

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pon sty 22, 2018 23:49 Re: //////////////////////////////////////////

[*]
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Wto sty 23, 2018 1:23 Re: //////////////////////////////////////////

Kropku (*)

anka1515

 
Posty: 4065
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Wto sty 23, 2018 18:33 Re: //////////////////////////////////////////

Tak już nie cierpi , ale teraz sobie mysle że to leżenie ciągle przy kaloryferze już wcześniej było nie tak..Tylko że zwierzaki tego tak nie okazują..Przyjdzie taki czas że nie jesteś w stanie zrobić nic..
Maruda ma zapalenie trzeciej powieki leczymy , mały z szopy co brałam kiedyś ciągle ma kalici nawraca non stop ..Na łapce co kuleje ma już zmiany na kości , zyleksis wszystko dupa..Ma teraz znów zmienione leki ..Te koty co już są w trakcie leczenia u mojego weta będe leczyła tam do końca ..Potem przenosze się do Mogilna do weta na mojego już mnie nie stać , tyle lat leczę przykre troche , ale nie mam maszynki do robienia kasy żeby wciąż stówami rzucać ...Mój wet kiedys był inny teraz jak się ożenił no strach..

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie lut 04, 2018 21:20 Re: //////////////////////////////////////////

Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Nie lut 04, 2018 21:26 Re: //////////////////////////////////////////

Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Nie lut 04, 2018 21:39 Re: //////////////////////////////////////////

Bardzo Ci współczuję straty, rok walki , bardzo długo.Bardzo, bardzo współczuję.Brak słów po prostu.
Kosmici są wśród nas !

agnieszka.mer

Avatar użytkownika
 
Posty: 2881
Od: Pt lut 25, 2011 18:54

Post » Pon lut 05, 2018 16:17 Re: //////////////////////////////////////////

Taizu przepraszam ze dopiero teraz piszę ale brak sił...Dziekuje za karmę ..
Co u nas a no do dupy..
Postanowiłam zmienić weta , myśle bym miała połowe drogi bliżej .A jak sie nie ma samochodu to wiele.i co jedna wielka masakra ..No wet w Mogilnie pan.P to debil..
Rozchorowała sie w tym czasie kotka co miałam na dt kotka trikolorka miała dwa lata .Dziewczyna zadzwoniła lezy problem z oddychaniem jadę , zabieram do weta do Mogilna , pacan leczy cztery dni bez skutku , proponuje mu żeby zrobił prześwietlenie klatki piersiowej bo kot słaby , problem z oddychaniem ..On mi mówi że to mu nic nie podpowie no kurna widzi że nalegam , osłuchuje płuca mówi że czyste że ma chore serce wada genetyczna ..I tak za wizyty skasował A kot sie przez niego męczył tyle ..Po tym jak byłam u niego i widze że nie wie co małej jest ale uwaga dał jej jeszcze zastrzyki na 5 dni.... :|Wnerwiona jade do Ina i jak pojechałam tak małą zostawiłam , płyn miała wszędzie nie było widać nawet serduszka ..I poco sie te dni męczyła ..Pozwoliłam jej odejść wet powiedział dobra decyzja :(
Obrazek
Obrazek
Miałam u tego pacana Marudę z okiem , tak się złożyło że zabrałam do Mogilna trzy koty , ktos tak tego weta chwalił :twisted:
Marudy oko przed wizyta i po
Obrazek
Obrazek
A to kot który 1.5 miesiąca miał biegunke jedna pani go leczy .I dała go do jednej pani do piwnicy ale tamta pani nie ogarnia czasowo. Długi temat
..Miałam tel że pojechała po kota bo jedzie do weta a kot jak szmatka przed miskami.. oczy z odwodnienia juz mu sie zapadały jelita w strasznym stanie itd..Zabrałam go na czas leczenia do siebie,bo tak od jednego do drugiego.. bo ja jestem w stanie lepiej go dopilnować..Jest troche lepiej z nim...Potem muszą coś mu znaleźć
Obrazek
Obrazek
Między czasie miałam tel ale czekałam za tym czarnym co ma biegunke że jest kot z wyłupiastym okiem i złamaną łapą , dziewczyna prosiła pana żeby zawiózł go do weta a on że to nie jego..Ale pan okazał się człowiekiem bo go do weta jednak zawiózł i zostawił przejeła go fundacja i sie ciesze..Bo tak gdyby został na ulicy zabrałabym go do siebie..
I taki meksyk
Miałam jeszcze w Mogilnie Iwana pan aż usiadł , no wiem plazmocytarne zapallenie dziaseł widok cienki ...Pan zaniemówił.. :|Powiedział ucieszę sie jak pani przyjdzie do mnie na szczepienie ,,,no już mnie nie zobaczy..Żałuje tam swoich , pieniędzy i mojego czasu..O zwierzakach już nie wspomne..PORAŻKA ..
I co nie ma co zmieniać weta u którego jest sie tak długo..U swojego mam już zaufanie do nich a to wiele..

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon lut 05, 2018 20:07 Re: //////////////////////////////////////////

:cry:
Okropne to wszystko :(
A miałaś może czas zrobić test tej kotce z działki?

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Czw lut 08, 2018 18:17 Re: //////////////////////////////////////////

Dziękuje taizu z a 200 biedronek..
Obrazek
Kotka z fiv tak miała testy jest ok .Ma na imie Tola ma zęby tylne do usunięcia i zrobił sie guzek na wardze też do usunięcia.
Obrazek
Obrazek
Maruda cienko miał pobrany wycinek powieki na badanie pod kątem raka.Ma krople i antybiotyk..
Obrazek
Iwan czeka go operacja usuniecia ząbków , bo pysiu maskra jedna wielka rana ...
A tu Kostek chudzielec z problemmi jelitowymi na razie tylko na mokrym gastro..
Obrazek
Obrazek
Kola jutro do weta bo sierśc masakra sama wata leczymy i dupa.Jedziemy do innego .
Obrazek
Putin ok.
Obrazek
Artek cienko bardzo ma zniszczone zatoki dokuczają mu.
Obrazek
Inne tak se
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I pa..
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pt lut 09, 2018 18:49 Re: //////////////////////////////////////////

:201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461
Świetne zdjęcia,a najlepsze "kot na lampie :D "

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Sob lut 10, 2018 17:45 Re: //////////////////////////////////////////

Baltimore dziękuje za 120 biedronek ..
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 179 gości