Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,,...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 03, 2022 19:21 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Na wstępie życzę wszystkim wszystkiego dobrego w tym Nowym Roku.
U mnie końcówka była marna zabrałam dwa koty z działek chore wyszło pp..Byłam w szoku ..
Maluszek odszedł mi w domu po 3 h przyjazdu od weta , Na zdjęciu żył ogrzewałam go ale nic to nie dało a dalej była tragedia ..dla niego i dla mnie.........
Odeszły te dwa kotki z pp....
odeszła kotka z rakiem trzustki już bardzo cierpiała..No trudno z tym wszystkim się pogodzić..
Widzisz robisz co możesz a potem chowasz te ciałka :(
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tofik i Smarczek moje dwa starsze koty giną mi w oczach , chłoniak..Zjadają 1.5 saszetki gastro na dobe..
I jednemu wywaliło oko , jeżdżę do weta od świąt marnie to wygląda..
No dramat..
Obrazek
Szukam domku do kotki ma problemy z jelitami już do końca ..Musi mieć tableki gasprid i karmę weterynaryjną gastrointensinal..Na tym jest lepiej kotka gubi kupę jak coś podje leci z niej ..Ciężko mi z trzema kotami na tej karmie ...Kotka dużo przeszła wywalona ciężarna na ostatnich nogach , urodziła małe po 3 dniach odeszły na pp ..Później kotka zachorowała ..ITD.
Ktoś da jej domek ma 3 lata ..
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15726
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Wto sty 04, 2022 0:15 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Wszystkiego dobrego z Nowym Rokiem

anka1515

 
Posty: 4045
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Wto sty 04, 2022 1:39 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Paskudnie los sobie igra z życiem kotów, z ludzkimi uczuciami :( :201481

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10787
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto sty 04, 2022 19:28 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Dobrego zdrowia, wszystkim :201461
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Nie sty 16, 2022 17:39 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

No kot z chorym okiem to dramat.
Dwa tygodnie wet i oko bez zmian , w czwartek miał narkozę wet coś tam zrobił i dostał dwa zastrzyki w oko i jest poprawa ..Znów inne krople i tabletki ale jest lepiej i Adam coś tam widzi..
Dwa tygodnie przed swiętami zabrałam kota ktoś chyba wywalił obskoczyłam masedomkow ..ogłoszenia ...i nikogo kot - wiadomo.Najgorsze co że kot ma bardzo krótkie przednie łapki..No taki z lekka kaleka jak kangurek..I tak brnął w tym śniegu , siedział na okienkach do piwnicy bał się wejść..Kład mi się pod nogami brzuchem do góry , rąk się boi .W domu po 3 tyg,wyszedł z klatki , zawiozłam go na kastracje nie zrobiono bo był tak zawalony..I każda jazda do weta kot znów mnie sie boi i się wycofuje , bardzo boi się rąk ...Smutne ...A jutro znów jedziemy do weta ...
Dałam mu na imię ze względu na te łapki krótkie a tyłek uniesiony no Małysz wet by się zachłysnął...No co chociaż imieniem się rozwesele... :mrgreen:
I Małysz
Obrazek
Obrazek
Czy już pisałam jak ludzie mnie wkurwiają ....
Z Lusią mam dramat ta kupa , ona chce spać obok mnie ...A ja śpię z latarką i można użyć wyobraźni..
Obrazek
Maryna , mała co łapałam na podbierak..
Obrazek
I no sprzątam to już chyba u mnie choroba , a koty takie pomysłowe ze szczaniem no szok ...
I tona podkładów one mi ratują życie...niestety :|
Obrazek
I Zołza pozdrawia
Obrazek
Spokojnego
https://www.youtube.com/watch?v=3NoBH061lrA

lidka02

 
Posty: 15726
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie sty 16, 2022 18:54 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Jakie pięknie zadbane te Twoje koty :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59531
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 16, 2022 19:37 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

:wink: :wink:
jolabuk5 pisze:Jakie pięknie zadbane te Twoje koty :1luvu: :1luvu: :1luvu:

lidka02

 
Posty: 15726
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie sty 16, 2022 21:41 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

I czysto w mieszkaniu. Takie kocie sikanie (nie w kuwetę oczywiście) powoduje, że trzeba zaglądać w różne kąty i na ściany. I przy okazji można to i owo przetrzeć, także czysty zysk! U mnie tak jest niestety.

aga66

 
Posty: 6076
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon sty 17, 2022 0:02 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Piękne koty :1luvu:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21510
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pon sty 17, 2022 14:59 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

aga66 pisze:I czysto w mieszkaniu. Takie kocie sikanie (nie w kuwetę oczywiście) powoduje, że trzeba zaglądać w różne kąty i na ściany. I przy okazji można to i owo przetrzeć, także czysty zysk! U mnie tak jest niestety.


No znam to jak miałam 20 kotów luzik bo mi nie sikały , teraz zdaża się..
Ja jestem pomysłowa ale one jeszcze bardziej..Dlatego podkłady to moje wybawienie wtykam , wciskam no dramat :mrgreen:
Mam dość zimy chce już wiosny , nie upałów wiosny.
Na dworze woda kotom marznie , masakra ta pogoda..
Miłego dnia

lidka02

 
Posty: 15726
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Wto sty 18, 2022 18:45 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

lidka02 pisze:No kot z chorym okiem to dramat.
Dwa tygodnie wet i oko bez zmian , w czwartek miał narkozę wet coś tam zrobił i dostał dwa zastrzyki w oko i jest poprawa ..Znów inne krople i tabletki ale jest lepiej i Adam coś tam widzi..
Dwa tygodnie przed swiętami zabrałam kota ktoś chyba wywalił obskoczyłam masedomkow ..ogłoszenia ...i nikogo kot - wiadomo.Najgorsze co że kot ma bardzo krótkie przednie łapki..No taki z lekka kaleka jak kangurek..I tak brnął w tym śniegu , siedział na okienkach do piwnicy bał się wejść..Kład mi się pod nogami brzuchem do góry , rąk się boi .W domu po 3 tyg,wyszedł z klatki , zawiozłam go na kastracje nie zrobiono bo był tak zawalony..I każda jazda do weta kot znów mnie sie boi i się wycofuje , bardzo boi się rąk ...Smutne ...A jutro znów jedziemy do weta ...
Dałam mu na imię ze względu na te łapki krótkie a tyłek uniesiony no Małysz wet by się zachłysnął...No co chociaż imieniem się rozwesele... :mrgreen:
I Małysz
Obrazek
Obrazek


Nie spotkałam się jeszcze z kotem o krótszych przednich łapach. Jedynie z przykurczem tylnych, ale to co innego.
Małysz wygląda efektownie z tą jego pysią. Aż mi się przypomniały młode lata, kiedy razem z kotem hodowaliśmy chomiki. Najpierw przyniosłam z zoologicznego jednego takiego, co to lubił ucieczki i kot go pilnował :mrgreen: Potem koleżance zabroniono trzymac w domu swojego, to do mnie przyniosła. I jeszcze trzeci się trafił,ale już nei pamiętam skąd. Nasz kocur wszystkimi zajmował się uczciwie. Uciekinier na nim sypiał i był bardzo charakterystyczny przez te swoje poliki, które rosły na boki :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10787
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto sty 18, 2022 18:47 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

lidka02 pisze:
aga66 pisze:I czysto w mieszkaniu. Takie kocie sikanie (nie w kuwetę oczywiście) powoduje, że trzeba zaglądać w różne kąty i na ściany. I przy okazji można to i owo przetrzeć, także czysty zysk! U mnie tak jest niestety.


No znam to jak miałam 20 kotów luzik bo mi nie sikały , teraz zdaża się..
Ja jestem pomysłowa ale one jeszcze bardziej..Dlatego podkłady to moje wybawienie wtykam , wciskam no dramat :mrgreen:
Mam dość zimy chce już wiosny , nie upałów wiosny.
Na dworze woda kotom marznie , masakra ta pogoda..
Miłego dnia

Niestety, nie tylko woda :( Teraz latam z suchym, bo zamarza jedzenie mokre. A z kolei, gdy mocny wiatr i nasypie pod kontener to i do miski trafia, zmoczy suche i już tego nie chcą jeść, bo też przymarznie częściowo.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10787
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto sty 25, 2022 11:44 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Zołza zimowo..
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15726
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Wto sty 25, 2022 11:52 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

cudna :1luvu:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21510
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Wto sty 25, 2022 11:55 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

ametyst55 pisze:cudna :1luvu:

Czyste zło :mrgreen:

lidka02

 
Posty: 15726
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], smoki1960 i 119 gości