Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,,...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 21, 2021 14:23 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

lidka02 pisze:I mamy ciepełko :D
Zdjęcie godne forum :mrgreen:
Obrazek


Po prostu piękne :201465

Lidka02 czy możesz powiedzieć jaki jest rozstaw między prętami w osiatkowaniu balkonu ?
Żądam postawienia Andrzeja Dudy w stan oskarżenia zgodnie z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej Art. 145. ustęp 2.

Senanta

 
Posty: 2386
Od: Nie paź 20, 2019 20:15
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 21, 2021 17:21 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Senanta pisze:
lidka02 pisze:I mamy ciepełko :D
Zdjęcie godne forum :mrgreen:
Obrazek


Po prostu piękne :201465

Lidka02 czy możesz powiedzieć jaki jest rozstaw między prętami w osiatkowaniu balkonu ?


Jest 5 cm..
Szoda że balkon mały bo bym im zrobiła raj ..Lubie takie duperelki a one zadowolone..
I jeszcze jedno jak ktoś ma na zbyciu łóżeczko do lalek chętnie przyjme..
Mam wene na twórczość :mrgreen:
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Śro kwi 21, 2021 18:18 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Dziękuję za informację, rozejrzę się za panelami z rozstawem do 5 cm.
Zamiast siatki w okno chyba wstawię coś takiego, bo to eleganckie i Tosia nie pokona :ryk:
Żądam postawienia Andrzeja Dudy w stan oskarżenia zgodnie z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej Art. 145. ustęp 2.

Senanta

 
Posty: 2386
Od: Nie paź 20, 2019 20:15
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 21, 2021 22:40 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Kotka nowa biedna. A Twoje na balkonie wyglądają super! Jola Dworcowa też ma podobne fotki, tylko przy oknie, bo u niej niestety nie ma balkonu.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60342
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw kwi 22, 2021 9:09 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

lidka02 pisze:I mamy ciepełko :D
Zdjęcie godne forum :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Cieszyłam się ze zrobiłam ostatnią kotkę koło szpitala ..
Na krótko jest nowa kotka jakieś szaleństwo.
Obrazek


śliczna ta bida <3 czy ona ma cos z pysiem, czy to zdjęcie tak uwypukla jedną strone pysia?
łożeczko wymiata normalnie 8O ale miałaś pomysł :ok:
całościowo cudny widok godny forum :1luvu: :1luvu: :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw kwi 22, 2021 19:52 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Z Bąbla to już młodzieniec i chyba mu wygodnie w tym łóżeczku.Gdyby nie kropka na nosie u Gabrysia to byłyby jak bliźniaki.
lidka02 pisze:I jeszcze jedno jak ktoś ma na zbyciu łóżeczko do lalek chętnie przyjmę..

Może zamiast dziecięcych łóżeczek to jakieś półeczki pozawieszać.Szybciej ktoś będzie miał jakąś na zbyciu lub samemu zrobić z jakiś desek.

alinkaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 824
Od: Sob sty 27, 2018 21:54
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw kwi 22, 2021 22:18 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

alinkaka pisze:Z Bąbla to już młodzieniec i chyba mu wygodnie w tym łóżeczku.Gdyby nie kropka na nosie u Gabrysia to byłyby jak bliźniaki.
lidka02 pisze:I jeszcze jedno jak ktoś ma na zbyciu łóżeczko do lalek chętnie przyjmę..

Może zamiast dziecięcych łóżeczek to jakieś półeczki pozawieszać.Szybciej ktoś będzie miał jakąś na zbyciu lub samemu zrobić z jakiś desek.


Trzeba mieć poczucie humoru :wink: mnie się łóżeczko podoba.
Żądam postawienia Andrzeja Dudy w stan oskarżenia zgodnie z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej Art. 145. ustęp 2.

Senanta

 
Posty: 2386
Od: Nie paź 20, 2019 20:15
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw kwi 22, 2021 22:35 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Senanta pisze:Trzeba mieć poczucie humoru mnie się łóżeczko podoba.

Mnie też :D tylko może być problem ze zdobyciem kolejnych łóżeczek

alinkaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 824
Od: Sob sty 27, 2018 21:54
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob kwi 24, 2021 15:49 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

alinkaka pisze:
Senanta pisze:Trzeba mieć poczucie humoru mnie się łóżeczko podoba.

Mnie też :D tylko może być problem ze zdobyciem kolejnych łóżeczek

Musi być łóżeczko :201494 :mrgreen:

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Sob kwi 24, 2021 16:11 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Dziękujemy Hanig za saszetki Feliksa :1luvu: :201461

Pogoda do dupy i w sumie dobrze bo ludzie gówno warci..
Miałam tyle zrobic na działce bo zielska ale wena mnie opuściła. Musiałam gdzieś coś podrzucić nie jade nigdy tamtędy ..Ale karme do kotów mam na rowerku zawsze .
I staje budynek ze 100 osób dziennie tam sie przewija , odpicowane ,itd..I widze coś rudego myślałam że kotka podchodze kiciam , odbiegł wystraszył się.
.Kucam i mówie do niego idzie w moją strone języczek mu wychodzi , i coś mi gada ..
Podszedł nieśmiało i łasi sie do nóg ...Głaskam go patrzy na mnie i jakby niedowierzał , patrze w pysiu tylko kły gdzieś tam odłamki ząbków..I mam doła ja pierdole jak kot może tak wyglądać , kot który nie boi sie ludzi ,Wystarczy do niego się odezwać ..
Dlaczego tak wygląda przez ludzi bo oni tylko idą , żaden się nie zatrzyma ..Bo na co mają patrzeć , stary , zapchlony , zawszawiony , brudny , powyrzerany ...To tylko kot lepiej go nie dotykać ...
Tylko że on mimo swojego wyglądu wciąż żyje , a jak widać życia nie miał lekkiego.
I wciąż kocha i chciałby być na pewno kochany , ale takie człapy na dwóch girach zawsze mają inne plany ..
Szok ile jeszcze ,,,
I WCIĄŻ STERYLKA SIĘ KŁANIA.
Obrazek
Obrazek
I co ja mam kurka wodna zrobić :x

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Sob kwi 24, 2021 16:16 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19572
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Sob kwi 24, 2021 16:33 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

lidka02 pisze:Dziękujemy Hanig za saszetki Feliksa :1luvu: :201461

Pogoda do dupy i w sumie dobrze bo ludzie gówno warci..
Miałam tyle zrobic na działce bo zielska ale wena mnie opuściła. Musiałam gdzieś coś podrzucić nie jade nigdy tamtędy ..Ale karme do kotów mam na rowerku zawsze .
I staje budynek ze 100 osób dziennie tam sie przewija , odpicowane ,itd..I widze coś rudego myślałam że kotka podchodze kiciam , odbiegł wystraszył się.
.Kucam i mówie do niego idzie w moją strone języczek mu wychodzi , i coś mi gada ..
Podszedł nieśmiało i łasi sie do nóg ...Głaskam go patrzy na mnie i jakby niedowierzał , patrze w pysiu tylko kły gdzieś tam odłamki ząbków..I mam doła ja pierdole jak kot może tak wyglądać , kot który nie boi sie ludzi ,Wystarczy do niego się odezwać ..
Dlaczego tak wygląda przez ludzi bo oni tylko idą , żaden się nie zatrzyma ..Bo na co mają patrzeć , stary , zapchlony , zawszawiony , brudny , powyrzerany ...To tylko kot lepiej go nie dotykać ...
Tylko że on mimo swojego wyglądu wciąż żyje , a jak widać życia nie miał lekkiego.
I wciąż kocha i chciałby być na pewno kochany , ale takie człapy na dwóch girach zawsze mają inne plany ..
Szok ile jeszcze ,,,
I WCIĄŻ STERYLKA SIĘ KŁANIA.
Obrazek
Obrazek
I co ja mam kurka wodna zrobić :x

Ojej, jaka bida... Biedak, domowy, oswojony... Jak można dopuścić, żeby tak wyglądał. Dobrze, że go nakarmiłaś.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60342
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 24, 2021 17:17 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

straszna bida :(( wzięłaś go/ją?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7110
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob kwi 24, 2021 17:51 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Jutro po niego ide dziś nie dałam rady :|
Myśle ale co tu myśleć musze zabrać i zobaczymy jak z kotami
...Bo tak moge se gdybac a zostawić nie moge ,..
Jutro zabiore
I mam do niego imię Dramat ..
A bałam się małych :|

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Sob kwi 24, 2021 18:33 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

lidka02 pisze:Jutro po niego ide dziś nie dałam rady :|
Myśle ale co tu myśleć musze zabrać i zobaczymy jak z kotami
...Bo tak moge se gdybac a zostawić nie moge ,..
Jutro zabiore
I mam do niego imię Dramat ..
A bałam się małych :|
:201494 :201494

To ja dodam, że od kilku dni rozglądałam się za celem, na który teraz przeznaczyć wpływy z moich bazarków i nagle po tych dzisiejszych wpisach i tej biedzie, która stanęła Ci an drodze olsniło mnie, oczywiste, że teraz pomoc idzie do Twoich bied.
kolejne 150 zł, ktore przyjdzie ze sprzedazy na bazarkach, którymi się odchomiczam, idzie dla kotów Lidki :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7110
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], raksa, VjiupsLap i 307 gości