Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,,...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 04, 2021 15:53 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

meg11 pisze:
lidka02 pisze:I życie toczy się dalej......

Tofik 1.5 tyg... miał zastrzyki jest troche lepiej wet mówi moze jeszcze troche ...No mam taką nadzieje bo na ten rok już starczy tragedii.I jego pierwsze słoneczko , chudnie mi chłopak ale zobaczymy , jeszcze sobie bryknie ze sznurowadłem , tak mi marudzi .Udaje że nie słyszę to zaczepia mnie łapką i dalej gada ,,,Cały on dziadek mój ...
Obrazek

Obrazek

Kwintesencja Lidki :mrgreen: a kot ma wzrok że ja Cię proszę :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen:
Tofik to Tofik
Obrazek
A ja zostałam babcią..I jakoś dziwnie nie lubie niebiskiego koloru a tu masz ... :strach:

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw mar 04, 2021 17:05 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

GRATULACJE, Lidka! Będziesz kochała jak własnego kota, zobaczysz. Wychowasz na porządnego człowiek :1luvu:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 04, 2021 18:03 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Szkoda tej koteczki z amputowanym uszkiem, jak tak źle znosi kocie towarzystwo, to pewnie kiedyś była domowa. :( Ale na siłę w stadzi trzymać nie można.
Też gratuluję wnuka! :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw mar 04, 2021 19:33 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

To mój wnusio dziekuje za gratulacje.. :mrgreen:
Wnusio nie widzi ...ALE TO NIE PROBLEM /
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw mar 04, 2021 19:44 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Wnuk już duży widzę :) Lidko jeśli to Ty na tym zdjęciu jesteś to amatorska z Ciebie kobitka, ha,ha

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Czw mar 04, 2021 19:45 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

:mrgreen:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Czw mar 04, 2021 19:56 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Kochani wracam do życia ....
Nie zapominam i wciaż kocham..i tak zostanie i zawsze w serduchu ale musze się ogarnąć dla tych co mam .Miałam doła giganta bo......ale
.One nie rozumieja wciąż mnie oblegaja. muszę sprzątać , karmić isc na ulice i sterylizować ..
.No musimy dalej żyć ...A i wnusio zajebisty córa do mnie dzwoni pyta sie bo bo ....no weź zabieraj i kochaj ...
Mało mam zwierząt co niewidza ona to zna ...
Strach ma wielkie oczy tylko to bo zwierzaki cudne...
Wnusio ma na imię Stiwi po moim piesku ..
I co i zajebistą mam córkę moja krew ...Takie wnuki mi wystarczą ....
Ale 500 plus no walić to :mrgreen:
Nie jestem na zdjęciu wnusio będzie na wielkanoc ...Moja prawa dłoń jest taka chciałabym więcej ale kasy brak :mrgreen:
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=ngDZPmUBW34

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pt mar 05, 2021 7:56 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Wnusio wnusiem :mrgreen: Ale córka faktycznie w porządku :D
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 05, 2021 12:40 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Córka cudna jak mama :mrgreen:
Ma przyjechac na święta ale jej koleżanka też przyjeżdża z Wielkiej brytani ..nie pasi mi to bo mają się spotkać ....Tamta na lotnisku jak mnie zawali , każdy sobie pojedzie w swoją strone , a ja jak źle sie czuje nie mam na kogo liczyć a koty czekaja ...Z psami trzeba wyjść no nie wiem ..Jakoś mi sie to niepodoba ...
Putin pilnuje moich porów
Obrazek
Kubka foch
Obrazek
Jemy
Obrazek
Kochaj mnie
Obrazek
Chudini
Obrazek
I wiem dlaczego wiosna sobie poszła :strach:
Ma oczy sine jak ja :ryk:
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon mar 08, 2021 9:36 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 11, 2021 19:25 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

PILNE
Wiem że każdy ma myślenie jakie ma..
I nikogo do niczego nie zmuszam ...
Bo wiem że nie warto starać się zatrzymać przy sobie ludzi które mają inne wartości niz ja ..
Dla mnie kot jest jak świętość , jest na pierwszym miejscu ...
Jest jak dziecko , je kocham i robie do nich wszystko..
Robie dla tych na ulicy i dla tych co mam juz z ulicy w domu;..
Mogłabym tak pisac , ale do czego zmierzam ...'
To pilne
Miałam teścia i był ok , miał dwa koty , kotki sterylizowałam ...
Teść o nich opowiadał jak o dzieciach bo Zuza to tamta to , bo lubią spać na kolanach itd ..W ogródku teść zrobił taki baldachim bo miał już swoje lata i tam siedział sobie z kotami ...A wieczorem wracali do domu ..I każdy był zadowolony ...
Lata mijały i teść zmarł 1.5 miesiąca temu ..
Tydzien temu zmarła jego żona a koty zostały..
I na nic już te opowieści i baldachim , który stoi w ogrodku , bo tych co kochali koty już nie ma ..
Koty są i mają 1.5 doby żeby mogły normalnie , małymi kroczkami w zupełnie nowym świecie dla nich ....wrócić do życia ..
Koty mają 6-7 lat , kochają człowieka , nie znają psów ...
Wiem że czasu mało , wiem że koty po zmarłych maja znikome szanse na adopcje ..
Ale piszę i wierzę w to że się uda , bo każde życie jest ważne ..
Jesteśmy ludźmi i możemy wiele a zwierzaki maja tylko nas ...
Ja nie dam rady ich zabrać bo mam dwa psy a dziewczyny psów nie znaja ..
.I pierwszy raz napiszę ile mam kotów bo zależy mi na tych dwóch istnieniach , no mam dużo kotów..
Ulica i działka to już inna bajka...
I naprawdę nie obchodzi mnie co o mnie kto myśli .....
Mam to w dupie ...
Bo jestem jaka jestem i inna nie będe ...
W czyiś oczach jestem zerem i ok spoko...
Bo tak jakoś mi bliżej serducha te bidy , te które czasem słyszałam że mam ich nie dotykac...
A człowiek no jest , wzrok jeszcze mam ...
Ale jak znajde bidę na swojej drodzę zabiorę , bo zostawić nie potrafię ...\
Takim trzeba sie urodzić i żadne leki tego nie zmienia
...
Proszę ..
Ale proszę was o te dwa koty , bo one były przez lata w domku.kochane ..I nie wiedzą co sie dzieje nie wiedzą tego co my że są już na straconej pozycji....Bo to tylko kot i zanimi nikt sie nie wstawi..
Ulica je dała i im sie przypomina.....
Proszę was jeżeli ktos może zabrac te dwie kotki niech napiszę albo zadzwoni.
.Bo jutro będą wieczorem bezdomne..
Mój tel 693231087
Zuza pokochasz mnie ................Obrazek
\
Ostatnio edytowano Pt mar 12, 2021 3:58 przez lidka02, łącznie edytowano 3 razy

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw mar 11, 2021 21:13 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

O boziu, nie mam jak pomóc, naprawdę. Serce mi pęka :placz:

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt mar 12, 2021 1:12 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Lidka, nie przejmuj się co ludzie mówią, Jola Dworcowa, której staram się pomagać, ma w domu 42 koty... :strach:
Może napisz, w jakim mieście mieszkasz, zwykle łatwiej szukać w pobliżu. Strasznie szkoda tych kotek, z kotami po zmarłych jest tak zawsze, że spadkobiercy - lub miasto - zajmują mieszkanie, a koty mają zniknąć :evil: Może pomogłaby jakaś fundacja, mająca kociarnię? Są przepełnione, ale to wyjątkowa sytuacja.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 12, 2021 3:52 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

jolabuk5 pisze:Lidka, nie przejmuj się co ludzie mówią, Jola Dworcowa, której staram się pomagać, ma w domu 42 koty... :strach:
Może napisz, w jakim mieście mieszkasz, zwykle łatwiej szukać w pobliżu. Strasznie szkoda tych kotek, z kotami po zmarłych jest tak zawsze, że spadkobiercy - lub miasto - zajmują mieszkanie, a koty mają zniknąć :evil: Może pomogłaby jakaś fundacja, mająca kociarnię? Są przepełnione, ale to wyjątkowa sytuacja.

Koło Inowrocławia , szukam ale cisza...
Ciężko jest z każdym kotem a tu dwa dorosłe ..
Ostatnio edytowano Sob mar 13, 2021 12:43 przez lidka02, łącznie edytowano 1 raz

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pt mar 12, 2021 10:19 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Tak jak aga66 - nie mam jak pomóc, a strasznie mi żal tych kotek... Może jakaś lecznica by je przetrzymała, nawet odpłatnie, może byśmy się jakoś zrzucili... A jak sobie to wyobrażają ci, którzy dali kotkom 1 dzień na opuszczenie mieszkania? Jak nie opuszczą, to co? Wystawią na ulicę? :evil:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 210 gości