Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,,...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 13, 2020 19:20 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Moj Boze, jakie biedactwo :(
Lewe oczko jeszcze jest czy juz stracone...?
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4221
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Czw sie 13, 2020 20:13 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

pibon pisze:Moj Boze, jakie biedactwo :(
Lewe oczko jeszcze jest czy juz stracone...?

Oczko jest pewnie będzie problem ale jest ..Małe nie umie jeśc krztusi sie wscieka i gryzie strzykawkę ....Na podstawku nie wie o co chodzi wchodzi łapkami i wciąga noskiem ..
Ja jestem dzis zmeczona i niestety wkurwiona :|
Bo wiem że któreś załapią od małego :(
Ale co mam zrobić chciałam na działke w kenel do altany na 14 dni , ale nie dam rady jechać 6 razy dziennie w ten upał a noc :| No nie wierze ...
Małe wciąga musze łapki klinować bo tak odwala :mrgreen:
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Sob sie 15, 2020 21:25 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

a mówiłam- nocami nie łaź, bo się dorobisz :mrgreen:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Sob sie 15, 2020 22:17 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Jaka malutka bidusia :( trzymajcie się !!
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pon sie 24, 2020 16:28 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Kinia nie chodzę nie szukam ide gdzie muszę .Ale tu mnie wpakowała fundacja przysłali mi link mysle spadać jestem z nimi pokłócona .Za 30 min zdjęcie malca na ziemi przybliżyłam se telefonem widzę maleństwo ..Oni nie moga zabrac bo mają dużo a ja kurna nie ..Ale to było dwie ulice dalej , pojechałam zobaczyc i poległam ..Mały spał w garażu w kartoniku pani ma małe dzieci zielona w kotach , zapytałam się fundacja nie zabierze ona nie , ale powiedzieli że maja kogoś na miejscu kurka wodna szlag mnie trafił..Powiedziałam pani że nie mam z nimi nic wspólnego jestem osobą prywatną chyba nie uwierzyła ..Małe siedziało w ogrodzie na słońcu zobaczyłam oczko , zabrałam .W domu okazało sie że nie je samo i zawalone na maksa spała główką do góry bo lepiej było jej oddychać ..I wet i izolacja no gdzie , trzymałam ja w transporterze w ubikacji na noc szła do pokoju musiała pochodzić ..Wczoraj ja złonczyłam z moimi ...Byłam wściekła napisałam fundacji co mysle a oni mi odpisali :| że ja mam im nie pierdzielić o uczuciach bo każdy ma swój rozum i nikogo do niczego nie można zmusić ....Odpisałam im że nie życzę sobie aby mnie łonczyli ze swoją fundacją bo nie mamy ze sobą nic wspólnego i mieć nie będziemy ....A co do uczuć bo odpisałam im że zagrali na moich uczuć , zobaczy i zabierze ...Więc im odpisałam że u mnie czasami uczucie bierze góre nad rozumem ..Masakra ..E jaja sobie robią ...
Mała ma na imię żaba już jest ok chyba :| Jak zacznie jeść miała jechać do Poznania ale cisza ,,mam za dużo kotów ..nie życzę tego nikomu .Ciągle sprzątam itd błędne koło..Są kochane ale a to nasikane , narzygane , dziś kompałam płaską bo coś ją przeleciało a kłaki długie ..Ogarne na działce i w domu ogarniam jadę na działke a tam znów syf no meksyk :mrgreen: Ale taki mój los.
Obrazek
Obrazek
Zabawka ma 14 cm :mrgreen:
Obrazek
Zrobiłam wreszcie altanę , będzie im milej
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Rudemu mój zrobił okienko w piwnicy ale chłopak dwa dni nie wchodził boi się nie mam na razie pomysłu więc na razie tak
Obrazek
Życie nie jest łatwe..

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon sie 24, 2020 17:50 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Patrzę na zdjęcia, czytam co piszesz i podziwiam. A malutka cudna, naprawdę :)

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon sie 24, 2020 19:12 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Malutka nie do poznania :1luvu:
Masz nie tylko niesamowita ta działkę ale i altankę bomba normalnie :201461 futerka mają jak w pałacyku :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon sie 24, 2020 19:56 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Staram się a w altanie bylo tak to mnie męczyło dzis śpie spokojnie , bo co moge to robie
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Wto sie 25, 2020 12:44 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Lidziu - Ty z swoim szczerozlotym serduszkiem nigdy nie zaznasz spokoju :cry: bo pochylasz sie nad kazda bida i niesiesz pomoc gdzie tylko mozesz.
Podziwiam Cie i jestem Ci niezmiernie wdzieczna ze uratowalas znowu ta sliczna malizne tygrysia :201461 :201494 <3 <3 <3
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto sie 25, 2020 14:27 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Ja tez sie podpisuje pod tym co Cindy napisala. Oby wiecej ludzi z takimi wielkimi sercami dla zwierzat bylo.
Jestem Ci bardzo wdzieczna za to co robisz.
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4221
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Wto sie 25, 2020 15:21 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

No dzięki taki mój los ...
Może kiedyś się zapre i będe potrafiła zostawić ... :|
A czegoś mi w altanie brakowało no podusie :mrgreen:
Obrazek
Babunia :)
Obrazek
Uwielbiam te szyszki
Obrazek
Dziś zajeżdża jesienią i moje motyle :mrgreen:
Obrazek
Trzcina mi się rozrasta ile ptaków pije wodę nawet są dwie sroki..
Uwielbiam takie klimaty
Obrazek
Moje trzyletnie kaczki :mrgreen:
Obrazek

Taizu dziękuje za karmę , bukiet dla ciebie :wink:
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Wto sie 25, 2020 15:46 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

O, żesz... Lidka.. masz dłuższą dobę, czy jak??
Ta działka to cudo jest!
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 25, 2020 16:01 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Zdjecia jak z raju!
A te szyszki bombowe!!!
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4221
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Wto sie 25, 2020 16:11 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Działka cudo nie brakuje jej a szyszki no super..Zawsze jak na nie spojrzę sie uśmiecham ..
Mam 4 razy tyle trawy do skoszenia dziś ogarnełam na raz i gira mnie napierdziela :mrgreen:
Jutro graczka i tak do zimna :ryk:
Chyba lubie się męczyć ...
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Śro sie 26, 2020 10:51 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Piekne rosliny, piekne zwierzaczki i piekna dzialka - bo stworzyli ja piekni ludzie :1luvu: :201494 :201494
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue, włóczka, Wojtek i 214 gości