Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,,...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sty 10, 2019 16:59 Re: Koty u zbieraczki.....

Lidko, wiem ze dużo masz na głowie, ale jesteś w stanie je na sterylke dowieźć ? W razie czego? Na dobry początek pokryje koszt kocurka i kotki. Wiem ze to nie to samo co dom, ale od czegoś trzeba zacząć.

Możesz ciutkę więcej o nich napisać? Są adopcyjne?
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sty 11, 2019 19:41 Re: Koty u zbieraczki.....

Witaj Madie to ośrodek wypoczynkowy już to kiedys przerabiałam kilkanascie lat temu , sterylizowałam tam koty wtedy było ich 25.kilka zabrałam jedną zawoziłam kiedyś z panią Alicją kawał do adopcji itd , zostawiłam tam w ośrodku trzy kotki do sterylki . Jedną kotkę z ośrodka zawoziłam sama pociągiem do Wrocławia kotka do dzis ma super ale choruje z dziewczyna mam kontakt..Przestałam jeździć bo co mogłam to zrobiłam..Ktoś mieszka tam całe lato więc je latem dokarmia zimą jest 2 razy w tygodniu , pani co złapałam jej kotke czasem też raz w tygodniu podjedzie do nich i dziewczyna jedna zrobiła dwa pudła postawiła i jak jest tam czasem da karmę w jednym miejscu.Ciągle słyszę dobrze że chociaż dostaną jeść trzy razy w tygodniu no ok , ale zima ona zbiera swoje żniwo.Cholernie mi smutno bo nie moge zabrac nawet malca , wciąż myśle ale dom odpada , ostatnio miałam takie chore , jedna mi sie prawie przejechała ..Wydałam 900zł na weta nie ogarniam.I mam dwa wiekowe koty boje się zrobiłam sie jak inni :( ..Nie ale kocham te koty , gdybym wiedziała na 100 zabiore i moje nic nie załapią , ale tak nie będzie..Dużo swoich zabierałam w fatalnym stanie i dlatego takie mam zdechloczki..Tłumacze tam sterylizacja to podstawa , na co tych kocich żyć w takich fatalnych warunkach to nieludzkie.Jak można to widzieć i spac spokojnie , ja nie moge .Komuś ich żal ale sterylek zero .
Jak można nie sterylizować , chorego potem nie ma komu zabrać.Jest czarny kot ze sztywną tylną łapką , pytam sie co się mu stało .I słyszę latem samochód go potrącił tak krzyczał ciągnął tył ale doszedł do siebie :twisted: , . naprawde mało sie odzywałam bo znów ja będe tą złą ..A wiedzą że mam smykałke do łapania kotów , mam swoja klatkę ale co , dam jeść i kocham.A mnie mdli no ja zbieraczka bym zrobiła wszystko inaczej bo włąsnie przez takich ludzi mam tylle kotów. Jade tam jutro nagotowałam żarcia zabiore , suchy i puchy..Postaram na spokojnie policzyć ile jest kotek...Jest sporo kotów które dają się głaskać inne dziczki , kilka ma chore już oczy.Może zabiore dwa małe na działke do moich nie wiem , bo wkońcu tam wiara do mnie sie przyjebie..Nie wiem co robić cholernie żal , wiedziałam że tam jest źle ale nie myślałam że zobacze tyle drobnic..Przecież nie realne żeby kurna nikt kotek nie widział z brzuchem , stac cie na domek jest tam latem tyle ludzi kurna wysterylizuj , bądź kurna człowiekiem ..Ale nie maja to w dupie bo kot sobie da rade , no złe myślenie bardzo...
Moja Kola wczoraj miała wyrwane ząbki , ciągle siedze u weta i dla tych rachunków sama moge mało tam pomóc tym kotom..Mam z działką i ulicą i domem i piwnicą dużo kotów ...Więc przegiełam troche.W sumie ja sterylizuje i leczę i jak dobry domek wydam..Więc nie uważam się za tą jak mnie piszą..Niech popatrzą na tych innych tam jest problem a nie ze mną..
Kola i rachunek jeszcze rano miałam Artka bo zatoki znowu dały znać o sobie ..
Obrazek
Obrazek
I mój wiekowy Heniulek czy on nie jest boski ,Mysli że jest na wczasach no już namiocik jest .... jak teraz po chorobie moge go narazić..Choć serce mi pęka nie moge mu tego zrobić one też zna ulice miał tyle wszów jak oszroniały itd...dostane na głowe nie wiem co robić... :(
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a JA SIE MARTWIŁAM ŻE MAM KOTY NA DZIAŁCE ZIMNO TYLKO PUDŁA , teraz wiem że nie maja tak źle bo zawsze pełna micha dach nad głową i zabawki , nie rodzą ..Przyjdzie lato i znów sie wygrzeją ..
A te inne Tak sa koty które nie mają nic , które niepotrzebnie sie urodziły...Które i tak umrą w męczarniach , kotki które patrza jak ich dzieci umierają a ludzie obok tacy zadowoleni...To jest ten nasz świat zasrany świat i bardzo niesprawiedliwy.A kazdy odpowiedzialny.
https://www.youtube.com/watch?v=n5vmk7F ... mXCAeJV03s
Ostatnio edytowano Sob sty 12, 2019 5:53 przez lidka02, łącznie edytowano 3 razy

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pt sty 11, 2019 19:57 Re: Koty u zbieraczki.....

Lidko, te maluchy, ile mogą mieć? Ile ich jest? Proludzkie chociaż?

edit: koty są bezdomne tam, nikogo nie stać na ogarnięcie wszystkiego. Może Akcja Sterylizacja by sie włączyła? Chyba po to jest między innymi, żeby pomagać w takich sytuacjach?
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sty 11, 2019 20:08 Re: Koty u zbieraczki.....

Madie pisze:Lidko, te maluchy, ile mogą mieć? Ile ich jest? Proludzkie chociaż?

Jutro kochana zobacze na spokojnie ,..Małe na moje oko z lata i jesieni , część mogłam dotknąć inne z boku.takich najmniejszych chyba z 7 .Jest mały z 5 miesięcy srebrny ale trzyma sie z boku inna dymna mogłam dotknąc też chyba 5 miesięcy ..Inne czarne i biało szare .....Mysle że te co sie plączą pod nogami maja z 8 miesięcy i sa tam wywalone
.Kotka co złapałam siedzi w szafie boi sie ale da sie głaskać więc też tam została podrzucona to nie dziczek..Nakręce filmik taki mam plan , policze ile mi sie uda ile tam kotek ...
Ostatnio edytowano Sob sty 12, 2019 5:54 przez lidka02, łącznie edytowano 1 raz

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pt sty 11, 2019 20:11 Re: Koty u zbieraczki.....

Wspaniała robota dla kotów.
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3709
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Pon sty 14, 2019 20:17 Re: Koty u zbieraczki.....

Pomożecie mi uratowac kocie życie
Złapałam kotka który mi nie pasował w ośrodku ...To koteczka wygląda na cztery miesiące a ma siedem jest niewyrośnięta..Koteczke dziś złapałam i zaraz wet chciałam testy na pp felv i fiv.I co tego sie nie spodziewałam kotunia ma panlekoupenie , jestem w szoku i ręce mi opadly nie spodziewałam sie tego..Kurna mamy zime nie ...
Ostatnio jestem z moimi ciągle u weta jestem spłukana , musze kupić im karmę a tu znów wet ..A tu pp . Nie ogarnę ale przecież nie uśpie dzieciaka , tyle przeszła gdybym nie złapała odchodziła by w mękach ...Takie to wszystko [...] , z kotunią teraz musze jechac co dzień do weta na leki i surowicę..Czy sie uda tego nie wie nikt , kotunia ma jeszcze zapalenie dziąseł i herpeswiroze .Za dużo na takie małe ciałko które ma 1.5 kilo .....Cholernie mi smutno bo ja nie robie niczego na pokaz , nie przedstawiam się jak inni jacy oni są super ..Ja też kocham koty dla nich potrafie powiedzieć swoje zdanie co mysle ,i przez to ktoś ma na mnie [...]i nawzajem Ale ja sterylizuje i nie powiększam ilości kotów.Ja ta wredna nie zgadzam sie z takim zdjęciem kota co dziś zrobiłam...Bo serce pęka a ten kot co zna nic ..Poniewierka takie powinna mieć imię...Ale mam nerwy....
Obrazek
Obrazek
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Wto sty 15, 2019 18:04 Re: Koty u zbieraczki.....

Lidia będę Cię mogła wspomóc przelewem, ale dopiero pod koniec miesiąca
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 17, 2019 19:37 Re: Koty u zbieraczki.....

Madie pisze:Lidia będę Cię mogła wspomóc przelewem, ale dopiero pod koniec miesiąca

Dziękuje taizu mi pomogła ...Pozdrawiam

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw sty 17, 2019 19:38 Re: Koty u zbieraczki.....

Moje kochane leki :mrgreen:
Obrazek

I dobrze dobrana muza :ok:
https://www.youtube.com/watch?v=n5vmk7F ... 5vmk7FBbiI

Dziekuje za usunięcie moich brzydkich słów :201494 :201494 wiem to było straszne :wink:
Koty nie mogą tego słyszeć , przecież wszyscy je tak kochamy...Lepiej niech odejdą na pp , to takie bardziej ludzkie .... :201461
Zbieractwo jest takie złe :strach:
Obrazek
Ja po ostatnim miesiacu :strach: :ryk:
Obrazek

Pozdrawiam tych co sa z nami :1luvu:
Ci co przeciwko nam niech się [XYZ]... :mrgreen:

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw sty 17, 2019 20:24 Re: Koty u zbieraczki.....

lidka02 pisze:
Madie pisze:Lidia będę Cię mogła wspomóc przelewem, ale dopiero pod koniec miesiąca

Dziękuje taizu mi pomogła ...Pozdrawiam

nadal aktualne
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sty 18, 2019 16:09 Re: Koty u zbieraczki.....

Madie pisze:
lidka02 pisze:
Madie pisze:Lidia będę Cię mogła wspomóc przelewem, ale dopiero pod koniec miesiąca

Dziękuje taizu mi pomogła ...Pozdrawiam

nadal aktualne

Witaj dziękuje nie chce kasy ...Jeżeli nadal bedziesz chciała nam pomóc możesz kupić mokrą karmę ..
Sucha zamówiłam mam na tydzień :mrgreen:
Obrazek

Dziękuje za biedronki od Nas troje <3


Pozdrawiamy :201461

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pt sty 18, 2019 17:20 Re: Koty u zbieraczki.....

niech będzie karma :)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sty 18, 2019 18:38 Re: Koty u zbieraczki.....

Madie pisze:niech będzie karma :)

Dziękuje :201494 :mrgreen:

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pt sty 18, 2019 18:38 Re: Koty u zbieraczki.....

Dobre :mrgreen:
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pt sty 25, 2019 16:49 Re: Koty u zbieraczki.....

I sie kula :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=5OsqQi3LZBM

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dziadzio
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kotka z pp
Obrazek

Madie jeżeli chcesz mi kupic mokrą karmę to Animonde zwykłą lub dla seniora albo saszetki feliksa..Lub puszki butchersa..Zawsze to daje ... :201461
Ostatnio edytowano Wto mar 05, 2019 13:31 przez lidka02, łącznie edytowano 1 raz

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 201 gości