Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,,...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 10, 2018 23:14 Re: //////////////////////////////////////////

Kciuki za zdrowie Twoich chorujących i za Tolę.

I proszę o zdjęcia 2-3 kotków do ogłoszeń, może coś się uda.
Zawsze warto spróbować.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Wto lut 20, 2018 19:42 Re: //////////////////////////////////////////

Miałam tyle napisać bo sie dzieje ale napiszę to najgorsze ..
Mam straszne nerwy na mojego weta ..Jak to jest że weci nie maja pojęcia o leczeniu a to robią.Dlaczego nie powiedzą pani pojedzie gdzie indziej ..
Leczyłam oko Marudy staruszka z ulicy co ma 13 lat ..Myslałam że wet wie co robi ale on niestety gówno wie ...Dziś walczę o życie kota u innego weta który jest okulistą...
Maruda z soboty na niedziele miał problemy z chodzeniem neurologiczne , troche później zaczęła mu z oka lecieć krew.Widok straszny .Łatwiłam ssamochód i do weta innego..Miał prześwietlenie głowy , badanie dna oka ..I Marudzie leci krew z oka bo ma taki obrzek w środku wszystko sie nie mieści tam , problemy z chodzeniem bo wszystko uciska na nerw.Nie można teraz zrobić operacji bo musi obrzęk troche sie zmniejszyć..I jeździłam do mojego weta , zaufałam mu i co prawie zmarnował mi kota ..Co dalej będzie nie wiem , jak dojdzie do operacji czy ją przeżyje nie wiem...Teraz jeździmy na zastrzyki weci robią wszystko żeby obrzęk zmniejszyć a kot ...........dalej mnie kocha i sie do mnie tuli ..Mimo tego że zawaliłam sprawę ...Mam nadzieje że sie uda i kot jeszcze dożyje lepszego wieku ..Miał teraz badanie krwi piękne wyniki , nerki sie poprawiły ..Powinnam się z tego cieszyć ale to co się teraz z okiem dzieje zagraża jego życiu ..
Macie tu wiedze coś ktos podpowie , dzis wet dostał dodatkowe zastrzyki jakieś filtrujące do mózgu , i inne , jutro wet ...I co dalej
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Wto lut 20, 2018 20:25 Re: //////////////////////////////////////////

Nie zawaliłaś, robiłaś wszystko by pomóc kotu . Tu jedynie wet zawiódł. Trzymam kciuki za kocurka, żeby wrócił do zdrowia.

Seramarias

 
Posty: 337
Od: Śro lip 15, 2015 11:38

Post » Wto lut 20, 2018 21:03 Re: //////////////////////////////////////////

Seramarias pisze:Nie zawaliłaś, robiłaś wszystko by pomóc kotu . Tu jedynie wet zawiódł. Trzymam kciuki za kocurka, żeby wrócił do zdrowia.

Zawaliłam bo już dawno byłam zła na mojego weta bardzo się zmienił ...Już nie dba tak o pacjentów co kiedyś , mam wrażenie że tam wszystko jest na odpierdol się a mimo tego znów do niego poszłam i to z tak delikatnym przypadkiem :( .

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Wto lut 20, 2018 21:15 Re: //////////////////////////////////////////

Najmocniej jak umiem trzyma kciuki z Kotełka i oczko :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :201461

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Wto lut 20, 2018 21:23 Re: //////////////////////////////////////////

Przy obrzekach mozgowych niezle sie spisuje Mannitol.
Ale czy daje sie w Pl kotom, jak z dawkowaniem, nie pomoge, przykro mi.

FuterNiemyty

 
Posty: 3471
Od: Pt gru 01, 2017 11:58

Post » Wto lut 20, 2018 23:36 Re: //////////////////////////////////////////

[quote="FuterNiemyty"]Przy obrzekach mozgowych niezle sie spisuje Mannitol.
Ale czy daje sie w Pl kotom quote]

Daje się ... Moja wetka ma i podawała Zuzi ...

Trzymam za kotełka ... :ok:
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5566
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro lut 21, 2018 15:56 Re: //////////////////////////////////////////

Byliśmy u weta jutro znów jedziemy , zaburzenia ruchowe na dzień dzisiejszy mineły , krew przestała lecieć ...Kot ma apetyt kondycja dobra mimo swojego wieku , wetka go ocenia na 14 lat inny ocenił go na 13 ..Wetka dzis się pytała jak to sie zaczęło powiedziałam co jak , nie wiem może jutro coś zadecydują ..Powieka trzecia jest bardzo poszarpana , odstaje mase od rogówki..Dzwoniłam do mojego weta o wyniki , co brał wycinek pod kontem raka czekam za telefonem..Znajoma mi mówi a jak sie dowiedział że zmieniłaś weta no co wali mnie to , straciłam u niego 280zł i co kazał mi czekac z takim okiem 2 tyg bez żadnego leczenia ...Czekam za tymi wynikami bardzo jak nie będzie to rak to ta nowa wetka go postawi na nogi ...
Leczyłam u niej koty 9 lat temu co zaraziłam sobie po kastracji pp , Tofik ledwie przeżyła , 2 tyg co dzień u weta ..Z Tofika leciała krew górą i dołem , wisiał nad miską z wodą zapach no sama padlina ..Chłopak przezył inne trzy tez..Dwa lata temu ta wetka mi wyciągła te maleństwa co odkarmiłam strzykawką miały tylko kilka godzin jak je zabrałam , po 2 miesiącach wyszło u nich pp , troje rodzeństwa a w nich Balbina z zespoleniem wrotno obocznym .Wychowana na mleku z wodą , i ta wetka co jestem teraz z Marudą te koty wyleczyła , to ona stwierdziła u Balbiny to zespolenie wystarczyło że powiedziałam objawy , potem usg z kontrastem i już było wiadomo...Mam teraz srajtka mój wet go leczyl 4 tyg z kota leciało , odwodniony oczy zapadnięte i też ta wetka co teraz jestem postawiła go na nogi w ciągu 5 dni..Ale na razie musi byc tylko na mokrej gastro intensinal..Więc myśle że teraz mój staruszek jest w najlepszych rękach ...Tego sie trzymam..Nie są tani ale moj wet mimo że olewa wszystko też same stówki woła..

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Sob lut 24, 2018 14:42 Re: //////////////////////////////////////////

Znowu pisze w tył ale dziękuje Baltimore i taizu za karmę.. :201461
Zdechlaczek też.. :mrgreen:
Obrazek

Maruda ma we wtorek operacje na oczko , ksiuki bo to poważne..Zaburzenia ruchowe mineły , krew z oczka nie leci..Ale ta trzecia powieka bardzo gruba i strasznie wystaje musi mieć usuniętą..Wyników czy to rak jeszcze nie mam ...Maruda tak czuje się dobrze apetyt ma , zachowuje się normalnie ...
Taka sesja :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Sob lut 24, 2018 18:18 Re: //////////////////////////////////////////

Zdechlaczek wymiata :ryk:
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Sob lut 24, 2018 18:56 Re: //////////////////////////////////////////

lidka02 pisze:Obrazek


Widzę moja Wanilkę ?! :strach: :twisted: 8O

Sarah DeMonique

 
Posty: 2704
Od: Pt cze 04, 2010 11:10
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob lut 24, 2018 19:27 Re: //////////////////////////////////////////

Trzymam kciuki za zdrowie koteczków.
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lut 25, 2018 11:51 Re: //////////////////////////////////////////

Ty mnie nie pokazuj rudych kocurów bo .....
teraz myślę jak Go zanabyć
przy moim poziomie zakocenia i zapsienia
moja obsesja się obudziała
i zaczynam pożądać tego rudzielca
:strach: :placz: :201461


miej litość
:lol:


cuuudne są
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Nie lut 25, 2018 14:38 Re: //////////////////////////////////////////

Kciuki mocne :ok: :ok: :ok: :ok:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pt mar 02, 2018 15:09 Re: //////////////////////////////////////////

Kinia rudy to przecie Kubek , ma tu na miau swój wątas :mrgreen: ..Wygasły ale jest :ok:
I Maruda juz po operacji , odsypiał bardzo bo to juz chłopak wiekowy ..Na razie jest ok , oko wygląda fajnie , zaburzenia neurologiczne mineły ..Jest nadzieja ..Jeździmy na zastrzyki , do jazdy dołączył Arturro z zatokami bo ledwie już dychał ..Zobaczymy.
Dziękuje Fundacji Ja Paczę Sercem za pokrycie kosztów operacji Marudy..Dziękujemy <3
Obrazek
Obrazek

I UWAGA SAM ON DZIŚ :1luvu: :1luvu:
Obrazek

I spadamy do weta i miłego :mrgreen:

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, ewar i 198 gości