POMOCY

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie wrz 10, 2017 11:45 POMOCY

w domu koty sa od lat 70-tych - mam kocura kastrowany, który ma 13 lat - 2.5 roku temu przygarnełam z ulicy kocurka ok 7 miesiecy - tez kastrowany - przez PÓŁTORA roku chodził pięknie do kuwety - od kilku miesięcy sika na podlogę pod drzwiami wyjściowymi i kuchennymi - kupy robi do kuwety - wg mojego rozeznania on chce wyjść z domu - kilka razy sąsiadka brala go do siebie i od tej pory to larum - mieszkam w centrum miasta więc wykluczone wypuszczenie go z domu - nie pomaga mycie podłogi roznymi zapachowymi środkami - ratujcie bo mozna zwariowac - tyle kotow było w domu przez te lata i nigdy cos takiego nie było - pozdrawiam

aleksa111

 
Posty: 2
Od: Nie wrz 10, 2017 11:30

Post » Nie wrz 10, 2017 19:38 Re: POMOCY

U weterynarza z nim byłaś? Badania moczu, krwi miał robione?

Necz

 
Posty: 927
Od: Nie wrz 03, 2006 11:06
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 11, 2017 14:32 Re: POMOCY

wszystko w porzadku, on chce wyjśc zdomu

aleksa111

 
Posty: 2
Od: Nie wrz 10, 2017 11:30

Post » Pon wrz 11, 2017 16:56 Re: POMOCY

aleksa111 pisze:wszystko w porzadku, on chce wyjśc zdomu

Wklej wyniki badań. Często dziewczyny potrafią zobaczyć coś co mogło być przeoczene przez weta.
Załatwianie się poza kuweta dla kota to próba powiedzenia: coś mi dolega.

gusiek1

 
Posty: 1660
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 11, 2017 17:14 Re: POMOCY

Kot nie manifestuje chęci wyjścia sikaniem. Gdy kot chce wyjść miauczy, drapie w drzwi ale nie sika. Sikanie to oznaka problemów zdrowotnych lub behawioralnych. Może mieć problem z układam moczowym, może nie dogadywać się z kotem rezydentem i nadal znaczy teren. Za mało konkretnych informacji aby coś poradzić.
Aby zniwelować zapach moczu polecam środek Odor stop z firmy nanovet w areozolu, likwiduje zapach nawet kocurów niekastrowanych.
Najlepsze karmy dla kota w jednym miejscu. Na sztuki i w pakietach.
Obrazek
Zapraszam także na blog z poradami i ciekawostkami http://www.blog.kocimietka.pl
Obrazek Obrazek

boguska_t

Avatar użytkownika
 
Posty: 933
Od: Wto lip 22, 2014 6:44
Lokalizacja: Galowice k/Wrocławia

Post » Pon wrz 11, 2017 19:40 Re: POMOCY

gusiek1 pisze:
aleksa111 pisze:wszystko w porzadku, on chce wyjśc zdomu

Wklej wyniki badań. Często dziewczyny potrafią zobaczyć coś co mogło być przeoczene przez weta.
Załatwianie się poza kuweta dla kota to próba powiedzenia: coś mi dolega.

Potwierdzam.
Wklej wszystko co miał zrobione.
Jeśli było leczenie to wpisz co i jak
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 197 gości