Przewiana norka Alienorka

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 12, 2017 15:04 Re: Potłuczona norka Alienorka

co to znaczy nie chcą oddać
8O
za mordę i tyle
ten kot cierpi i to bardzo
czekać nie ma na co - jak piszesz nie zmądrzeją
więc ...

może trzeba zrobić nieco hałasu?
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Wto wrz 12, 2017 23:06 Re: Potłuczona norka Alienorka

Jest leczona, jest zadbana, była operowana jak wypadał odbyt, jest karmiona i głaskana. Nie mam bezpośredniego kontaktu z DT, więc wieści docierając do mnie "przez posły" i hurtowo, dlatego możliwe jest, że tylko sprawiają wrażenie takich "niepozbieranych" i sprzecznych ze sobą. Chce w to wierzyć, bo nie wiem czy dużo więcej mogłabym zrobić dla niej. I nie oszukujmy się - Frani szanse na normalne życie są niewielkie. Za długo nie dawała się złapać, za długo chodziła z wypadniętym odbytem, by bezproblemowo dało się te rzeczy naprawić. Lekarz, który ją "prowadzi" ma dobre i bardzo dobre opinie w necie. Przyzwyczaiła się do życia tam i nie wiem, czy rewolucja jest tu wskazana. Strasznie męczy takie "ale z drugiej strony" siedzące z tyłu głowy i zmuszające do poddawania w wątpliwość wszystkiego co czytam i czuję. Nie zażądałam oddania jej, bo nie bardzo mam podstawy. To dzikie kocię, złowione na moją prośbę i pod moją nieobecność - więc tak naprawdę to nie mam za bardzo prawa żądać. Sugerować, prosić - owszem, ale nie żądać.

Edit: po ostatniej operacji odbyt ładnie się goi, z kupą też zaczyna być lepiej. Więc możliwe, że mnie ponosiło i włączyło mi się z lekka histeryczne kwokowanie?
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro wrz 13, 2017 10:50 Re: Potłuczona norka Alienorka

Jak ktoś za dużo marudzi to trzeba go odstrzelić 8) ale myslę że Tobie trzeba darować w takiej sytuacji i zrozumieć.
Czyli mozliwe że wszystko jest OK.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro wrz 13, 2017 12:17 Re: Potłuczona norka Alienorka

hyyyyy

ja tam z tych pragmatycznych - przemawiają do mnie tylko fakty
jasne, że są emocje, różne, silne/słabe .... ale istotne są tylko fakty
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Śro wrz 13, 2017 12:20 Re: Potłuczona norka Alienorka

a jakie są fakty? czy my w ogóle znamy jakieś fakty
my znamy tylko wersję Alienor, a Alienor tez nie zna faktów, dowiaduje się o wszystkim przez kogoś tam
i dlatego pewnie się denerwuje i marudzi

więc
jednym jedynym pewnym faktem jest że Alienor sie denerwuje
reszta to domysły

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro wrz 13, 2017 12:35 Re: Potłuczona norka Alienorka

Patmol pisze:
więc
jednym jedynym pewnym faktem jest że Alienor sie denerwuje

:mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro wrz 13, 2017 19:35 Re: Potłuczona norka Alienorka

Widziałam zdjęcia, mała wygląda nieźle. I okazało się, że pilna wizyta była planowana od dawna (tylko chodziło, żeby się w zmianę odpowiedniego lekarza wstrzelić ?) i zaczynają jelita pracować etc. Więc to moje marudzenie i nerwy okazały się na szczęście niepotrzebne. Ale różnie mogło być. Bo nawet jak bierze się pod uwagę że W (wet) przekazuje info o perspektywach kota M, ona po swojemu przekazuje co z tego zrozumiała K a dopiero K (znów po swojemu to opisując na ile zrozumiała o co chodziło M) przekazuje to mi, więc wszystko mogło się zdarzyć. A ja musiałam się tu odwentylować, bo gdzieś w końcu trzeba...

Na dworze wieje jakby się kto powiesił. Brzuch odpuścił, to prawa nera kopie coraz bardziej znacząco. Więc nici z łapanki (choć krówek zdaje się łazić już dużo lepiej, to i tak go odjajczyć trzeba). To tak w skrócie.

Aha, i byli ludzie pytający o ten wykład o fryzurach, więc zaprezentuję go na którymś Otwartym Dniu Mangowym.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro wrz 13, 2017 20:10 Re: Potłuczona norka Alienorka

Lepiej dmuchać na zimne. Lepiej, że w tą stronę było niżby miało być w drugą. Zdrówka :ok: :ok: :ok: dla Frani też.
...

czarnekoty123

 
Posty: 4209
Od: Śro wrz 12, 2012 18:34
Lokalizacja: Mysłowice, śląskie

Post » Czw wrz 14, 2017 8:32 Re: Potłuczona norka Alienorka

Głuchy telefon...

Wczoraj chwilę wiało sugerująco, że może to jakaś nawet wichura, ale szybko przeszło. Dziś po prostu wiatr porządny. Ale ciemno, mokro..
Brzydka jesień.. hmm.. choć podobno to lato jest??
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 14, 2017 8:34 Re: Potłuczona norka Alienorka

brzydka?
pięknie jest przecież, drzewa już się zaczynają przebarwiać

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw wrz 14, 2017 8:51 Re: Potłuczona norka Alienorka

Może u Was. U nas są zielone z końcówkami liści brązowymi. To co spada też brązowe. Kilka jest żółtych tych spadniętych.
Przede wszystkim powietrze ma brzydki kolor - bury.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 14, 2017 8:53 Re: Potłuczona norka Alienorka

u nas jest pięknie :mrgreen:
wczoraj byłam dwie godziny w parku iw łąkach i przedwczoraj też byłam - cudnie jest
kasztany już dojrzały i się błyszczą na drzewach , drzewa się robią kolorowe, pachnie jesienią

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt wrz 15, 2017 14:21 Re: Potłuczona norka Alienorka

żądam lata i ciepełka :evil:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Pt wrz 15, 2017 19:14 Re: Potłuczona norka Alienorka

Patmol- przyjmij na klatę, że nasza i Twoja definicja ładnej/dobrej pogody mijają się z wizgiem.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie wrz 17, 2017 20:29 Re: Potłuczona norka Alienorka

Nie wiem jak u was, ale u mnie leje, jakby ktoś kran odkręcił. Dobija mnie ta pogoda.

Kociama znalazła kotkę w dziupli i uratowała ją przed śmiercią w paszczach drapieżników (to na tyle przy lesie, że kuny i łasice często buszują po okolicy). Koty są przeziębione, więc żeby malutka od nich nic nie złapała, trzeba ją izolować. Jeśli możecie proszę udostępniajcie: https://www.facebook.com/events/1998196183726574/?active_tab=about
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ankacom, magnolia.bb, skaz i 159 gości