Przewiana norka Alienorka

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 04, 2020 10:15 Re: Przewiana norka Alienorka

Czyli Odynek ma areszt domowy w Kuwecie :wink: Bardzo na czasie! Trzeba mu wytlumaczyc, co znaczy social distance :ryk:

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

Post » Pon maja 04, 2020 11:45 Re: Przewiana norka Alienorka

Bo koty takie som. Dla towarzystwa zrobią wszystko :wink: Ale czas nie fortunnie sobie wybrał.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon maja 04, 2020 18:13 Re: Przewiana norka Alienorka

Areszt przeżywał Basil. Jako że napierdzielał inne koty wylądował "na karnym jeżyku" w zamknięciu i mimo że marudził nie wypuścilam długo. Odys ma złe nawyki dotyczące załatwiania się, ale w miarę przepracowane, tylko czasem "mu się zapomni". A Odżinka przez jakiś czas włazi w człowieka i się mizia szaleńczo po czym następuje wariacki zwrot w nastroju i gryzienie oraz tłuczenie. Nie pasi mi to.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro maja 06, 2020 11:49 Re: Przewiana norka Alienorka

U nas leje i zimno. Dobrze ,że pada. Źle ,że zimno.
Spokojnego dnia z pogodą ducha życzę :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw maja 07, 2020 13:57 Re: Przewiana norka Alienorka

Żyjemy. Niestety pogoda (cisnienie) daj mi do wiwatu. Basil, Karamba i Justin jr dostają na głowę cokolwiek i szkudzom oraz napadają na resztę. Hesio niezmiennie pełen energii - nie wiem jak on to robi. Kaja ma zdaje się samopoczucie bliższe mojemu. Bzy kwitną jak szalone, wiśnie i jabłonki już bez kwiatów albo z resztkami. Szybko idzie mam wrażenie.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw maja 07, 2020 18:47 Re: Przewiana norka Alienorka

U nas 28 stopni było wczoraj :( Mam nadzieję, że to jeszcze nie oficjalny początek upałów.
Całe towarzystwo padające na główkę należy zamknąć razem na kwarantannie ;)
Będzie Nowy wąteczek?

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

Post » Pt maja 08, 2020 16:13 Re: Przewiana norka Alienorka

Marmolada18 pisze:U nas 28 stopni było wczoraj :( Mam nadzieję, że to jeszcze nie oficjalny początek upałów.
Całe towarzystwo padające na główkę należy zamknąć razem na kwarantannie ;)
Będzie Nowy wąteczek?

28 stopni??? 8O Kobito, gdzie ty mieszkasz?
U nas w Koszałkowie ledwie 14! Marznę! :placz: :placz: :placz:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33163
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt maja 08, 2020 16:29 Re: Przewiana norka Alienorka

W Hiszpanii :mrgreen:
I jeszcze mamy tony ptaszków, które zaczynają się wydzierac o 4 rano :P M.in. kukułkę.

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

Post » Pt maja 08, 2020 20:50 Re: Przewiana norka Alienorka

Marmolada18 pisze:W Hiszpanii :mrgreen:
I jeszcze mamy tony ptaszków, które zaczynają się wydzierac o 4 rano :P M.in. kukułkę.

Zazdroszczę. Mnie tam upały przesadne zaczynają się od 40 st w cieniu. Jestem raczej mało kompatybilna z polską pogodą :( .
Nowy wątek pewnie kole niedzieli.
Żyjemy nadal, ale dziś przynajmniej pogoda ładna, to bez hurtowych ilości kawy nadal działam. Bo ostatnie dwa dni to absolutnie trzeźwa szłam i się zataczałam.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon maja 11, 2020 10:45 Re: Przewiana norka Alienorka

Marmolada18 pisze:W Hiszpanii :mrgreen:
I jeszcze mamy tony ptaszków, które zaczynają się wydzierac o 4 rano :P M.in. kukułkę.

U mnie w okolicy tak ciepło nie ma. Ale ptaki już zaczynają po 3 rano dzioby wydzierać. O 4 już pełen koncert.
Koty, szczególnie Agrafka, uważa ,że wraz z ćwierkoleniem należy się wypuszczanie na okienny parapet.

Mnie dziś głowa boli bardzo.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob maja 16, 2020 14:08 Re: Przewiana norka Alienorka

Zyjemy - ze względu na płożące się ciśnienie i pięknie rozwijające przeziębienie od środy "schodziłam" a od czwartku wzięłam wolne bo wiecie jak to jest - za mało objawów na L4, za dużo by pracować. Kolejne maseczki uszyte, kolejne wiązanki puszczone na psy i koty wpadające z impetem pod nogi gdy lecę półprzytomna do łazienki lub wc. Odyś się drze o wszystko, Odżinka płynnie przechodzi od miłości do tłuczenia mnie, Basil kocha i łobuzuje, Karamba łobuzuje i kocha, Justiny podpierdzielają jedzenie Kai, Kaja się "wiesza" na spacerach i panikuje przy zabiegach kosmetycznych, Hesiek szaleje ze szczęścia na spacerach, choć łapy momentami nie do końca wyrabiają, Kotori patrzy z wysoka na wszystko lub wywala mi skarpetki i ładuje się do komody lub na moje kolana, Fiona tuli, ślini się ze szczęścia i wybacza mi załatwianie jej - czyli w sumie bez zmian.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Sob maja 16, 2020 16:36 Re: Przewiana norka Alienorka

:D
To zdrowia życzę :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60134
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon maja 18, 2020 5:05 Re: Przewiana norka Alienorka

Alienor pisze:Zyjemy - ze względu na płożące się ciśnienie i pięknie rozwijające przeziębienie od środy "schodziłam" a od czwartku wzięłam wolne bo wiecie jak to jest - za mało objawów na L4, za dużo by pracować. Kolejne maseczki uszyte, kolejne wiązanki puszczone na psy i koty wpadające z impetem pod nogi gdy lecę półprzytomna do łazienki lub wc. Odyś się drze o wszystko, Odżinka płynnie przechodzi od miłości do tłuczenia mnie, Basil kocha i łobuzuje, Karamba łobuzuje i kocha, Justiny podpierdzielają jedzenie Kai, Kaja się "wiesza" na spacerach i panikuje przy zabiegach kosmetycznych, Hesiek szaleje ze szczęścia na spacerach, choć łapy momentami nie do końca wyrabiają, Kotori patrzy z wysoka na wszystko lub wywala mi skarpetki i ładuje się do komody lub na moje kolana, Fiona tuli, ślini się ze szczęścia i wybacza mi załatwianie jej - czyli w sumie bez zmian.

samo życie :mrgreen:
Spokojnego tygodnia :1luvu:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie maja 24, 2020 10:43 Re: Przewiana norka Alienorka

Można zamknąć, nowy wątek tu: viewtopic.php?f=1&t=200688
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510, kicalka i 169 gości