Przewiana norka Alienorka

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie cze 23, 2019 9:00 Re: Upalna norka Alienorka

Asiu - z wyjazdami średniowiecznymi jest ten problem, że jak sie nie zdąży, to giezła, sukienki czy nogawiczek nie kupię za kilka zł w najbliższym sklepie - szyte na kogo innego raczej nie będą pasowały (bo ja specyficzna jestem). Pomijam że za miliony monet a jak sama uszyję to dużo taniej wychodzi...
Co do Mrzeżyna to wyjdzie coś z tego albo nie wyjdzie, bo z noclegiem w tym terminie krucho.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie cze 23, 2019 10:53 Re: Upalna norka Alienorka

Alienor pisze:Asiu - z wyjazdami średniowiecznymi jest ten problem, że jak sie nie zdąży, to giezła, sukienki czy nogawiczek nie kupię za kilka zł w najbliższym sklepie - szyte na kogo innego raczej nie będą pasowały (bo ja specyficzna jestem). Pomijam że za miliony monet a jak sama uszyję to dużo taniej wychodzi...
Co do Mrzeżyna to wyjdzie coś z tego albo nie wyjdzie, bo z noclegiem w tym terminie krucho.

A to ja wiem. Nie raz pisałaś ile czasu dzierganie stroju zajmuje. Widziałam też foty. Jakie są piękne a Ty w nich równie piękna. I nie kadzę tylko piszę co czuję gdy je oglądam.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon cze 24, 2019 9:34 Re: Upalna norka Alienorka

ASK@ pisze:A to ja wiem. Nie raz pisałaś ile czasu dzierganie stroju zajmuje. Widziałam też foty. Jakie są piękne a Ty w nich równie piękna. I nie kadzę tylko piszę co czuję gdy je oglądam.

Dziękuję :kotek:
Chyba jednak Mrzeżyno wypali :D
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon cze 24, 2019 17:58 Re: Upalna norka Alienorka

Alienor pisze:Chyba jednak Mrzeżyno wypali :D

:D :D :D
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw cze 27, 2019 9:48 Re: Upalna norka Alienorka

MB&Ofelia pisze:
Alienor pisze:Chyba jednak Mrzeżyno wypali :D

:D :D :D


Za szybko się cieszylam - pani córka podobno odnajela pokoj i przyjęła zaliczkę dla rodziny z 3 dzieci. Pokój dwuosobowy. No ciekawe :20147 .A ona mi przez 3 dni nie była w stanie wysłać nr konta i potwierdzić ile będzie mnie kosztował nocleg ... I mam zrozumieć BO DZIECI. :roll:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw cze 27, 2019 19:58 Re: Upalna norka Alienorka

Alienor pisze:
MB&Ofelia pisze:
Alienor pisze:Chyba jednak Mrzeżyno wypali :D

:D :D :D


Za szybko się cieszylam - pani córka podobno odnajela pokoj i przyjęła zaliczkę dla rodziny z 3 dzieci. Pokój dwuosobowy. No ciekawe :20147 .A ona mi przez 3 dni nie była w stanie wysłać nr konta i potwierdzić ile będzie mnie kosztował nocleg ... I mam zrozumieć BO DZIECI. :roll:

:evil: :evil: :evil:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob cze 29, 2019 7:48 Re: Upalna norka Alienorka

Sądząc po wynikach Apelsin albo ma FIPa albo uaktywniła się u niego białaczka. W obu przypadkach kupiato :( . Czyli w sumie dobrze że nie jadę nad to morze...
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto lip 02, 2019 21:46 Re: Upalna norka Alienorka

Wyjeżdżając dziś do pracy bałam się czy zastanę go żywego czy nie bardzo... Ale Apelsin sprawił, że czuję się jakbym wypiła wielkiego u-boota i to duszkiem - zjadł 1/3 kociego kabanoska, wsunął sosik multiwitaminowy, zjadł bez problemu te wątpia z turbacza co go kupiłam w pracy (pieczonego) a nawet kombinował jak się dobrać do resztek (i tu moja zgoda się skończyła, bo on jednak przyprawiony był). A jeszcze rano nawet recovery gryzło w ząbki... Znaczy nadal wygląda szmatławie, ale jednak optymistyczniej.
Tudzież mam reisefiber bo w niedzielę wyjazd, a ja - tradycyjnie - w proszku. I kociaste rozrabiają i jeszcze tyyyyle wszyscy potrzebują głasków i przytulasków...
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw lip 04, 2019 0:04 Re: Upalna norka Alienorka

Apelsin nadal się trzyma i je. Ja nadal walczę,żeby wyjechać na ten grunwald tak więcej ogarnięta. Reszta towarzystwa daje sobie radę z doprowadzaniem mnie do szalu koncertowo. I dziś był bardzo nerwowy dzień, ale już minął, więc jakoś to będzie.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw lip 04, 2019 17:00 Re: Upalna norka Alienorka

W sumie ogłoszę, żeby było oficjalnie - zgodnie z obietnicą, gdy wszelka nadzieja umierała - Apelsin nie szuka już domu. Pomarańczek został oficjalnie rezydentem Norki Alienorka. BTW następnego dnia bardzo ładnie mu się zaczęło poprawiać, wrócił cokolwiek apetyt i w ogóle...
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw lip 04, 2019 20:06 Re: Upalna norka Alienorka

Super :ok: bardzo się cieszę z Twojej decyzji Alienor. Nie mogłeś lepiej trafić Apelsinku :1luvu: Wszystkiego najlepszego w TWOIM już domku Pomarańczku

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw lip 04, 2019 20:08 Re: Upalna norka Alienorka

:ok:
"dzieci to skarb (choć nie do końca, bo zakopywać ich nie wypada)"

mamaja4

Avatar użytkownika
 
Posty: 5884
Od: Sob sie 23, 2008 7:59
Lokalizacja: Czeladź/Będzin

Post » Czw lip 04, 2019 20:11 Re: Upalna norka Alienorka

Apelsinku :201461 trzymaj się zdrowo jak najdłużej :201461 bo masz super domek.

Alienorku, a jak twoje zdrowie?
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw lip 04, 2019 20:48 Re: Upalna norka Alienorka

Pomarańcz zasługuje na więcej i lepsze, ale trudno - ma mnie. Skoro tego sobie życzy, to kim jestem ja żeby dyskutować z kotem. Proszę tylko o kciuki jutro, bo mamy USG żeby się dowiedzieć co i jak w kocie się dzieje.

Moje zdrowie jest jakie jest - we wtorek schodziłam na brzuch, dzis rano umierałam na ból głowy (chyba zmiana cisnienia, bo nie wierzę że głód, skoro w nocy po nakarmieniu stada zrobiłam sobie rybne risotto), a teraz wszystko gra. Obym tylko na Grunwaldzie dała radę zdrowotnie i kondycyjnie. Oraz oby pogoda była nam łaskawa. I dzis dotrało do mnie że na cito muszę uszyć sobie nowe gacie męskie, (w sensie majtasy) bo wczesniejsze jedne zaginęły a drugie się naddarły...
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Sob lip 06, 2019 22:04 Re: Upalna norka Alienorka

Jak USG?

A Ty?

Koty to wiedzą jak się ustawić :wink:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ASK@, Doris2, Google [Bot], Silverblue i 256 gości