Przewiana norka Alienorka

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie cze 24, 2018 20:23 Re: Letnia norka Alienorka

Tutaj pada, mży a czasem słońce wyłazi. Ale ja dalej nieżyjąca :wink: choć na spacery grzecznie chodzę, kotełki głaskam i przytulam.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Sob cze 30, 2018 19:46 Re: Letnia norka Alienorka

Żyjemy, ale nic specjalnego się nie dzieje i nie ma o czym pisać za bardzo. Za tydzień i trochę jadę na Grunwald (z Hesiem i Fioną) a potem do Niechorza na kilka dni. Tak że nie będzie mnie przez czas dłuższy, ale będzie dobrze (a przynajmniej tak zakładam).
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie lip 01, 2018 7:08 Re: Letnia norka Alienorka

Alienor pisze:Żyjemy, ale nic specjalnego się nie dzieje i nie ma o czym pisać za bardzo. Za tydzień i trochę jadę na Grunwald (z Hesiem i Fioną) a potem do Niechorza na kilka dni. Tak że nie będzie mnie przez czas dłuższy, ale będzie dobrze (a przynajmniej tak zakładam).

Nie zakładaj. Bo nie ma innego wyjścia niż to, że będzie dobrze!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55303
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie lip 01, 2018 8:31 Re: Letnia norka Alienorka

A było kiedy źle nad morzem?? Będziecie się bawić świetnie.
Nadal nie masz jak robić zdjęć?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22845
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lip 01, 2018 12:23 Re: Letnia norka Alienorka

morelowa pisze:A było kiedy źle nad morzem?? Będziecie się bawić świetnie.
Nadal nie masz jak robić zdjęć?

Nadal mam kiepski model telefonu (bo jedyny jaki był dostępny bez ekranu dotykowego (zuo). Tak czy siak nie mam serca/cierpliwości do wrzucania zdjęć na forum.
Bardziej mnie martwią rzeczy typu pogoda na Grunwaldzie (pamiętacie, mieszkamy w średniowiecznych namiotach), jak będzie z transportem w sensie zdążenia na wszystkie połączenia (Mazury nie są jakoś specjalnie skomunikowane, wiecie? Zwłaszcza obozowisko rycerskie...) i jak sobie Hesio poradzi z tą ilością przeżyć.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie lip 01, 2018 14:01 Re: Letnia norka Alienorka

No, pacz... Ja to tylko dotykowy. Najchętniej to bym wszystko dotykowo włączała/wył. itd.
Hesio sobie poradzi - świadomość, że jest Ci niezbędny doda mu skrzydeł :ok:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22845
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lip 04, 2018 9:37 Re: Letnia norka Alienorka

Ekrany dotykowe to zuo. Absolutne zuo, które w mych rękach się zbyt łatwo psuje/zawiesza etc.
Jak się spotkam z jaką forumką to może zdjęcie zrobi i wstawi - ja to ewentualnie na fb mogę wrzucać. Usiłuję wszystko ogarnąć przedwyjazdowo, ale kiepsko mi idzie, aż normalnie strach się bać.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro lip 04, 2018 20:33 Re: Letnia norka Alienorka

ciengnie mnie na Grunwald znów
zastanawiam się jak to zorganizować
:mrgreen:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Czw lip 05, 2018 22:32 Re: Letnia norka Alienorka

Kinnia pisze:ciengnie mnie na Grunwald znów
zastanawiam się jak to zorganizować
:mrgreen:

Byle nie w sobotę/niedzielę bo wtedy jestem życiowo niedostępna (bitwa w sobotę, pakowanie i jazda w niedzielę). No i o ile Ci to nie zaszkodzi.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pt lip 06, 2018 7:48 Re: Letnia norka Alienorka

Nie kusi Was by choć razie zmienić bieg historii? ;)
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt lip 06, 2018 10:09 Re: Letnia norka Alienorka

mamaGiny pisze:Nie kusi Was by choć razie zmienić bieg historii? ;)


My (przegrywający) szybciej mamy fajrant. Leżymy sobie spokojnie na trawce jak tamci jeszcze muszą latać i dzielnie paradować. Czego w tym nie lubić :wink: ? Przy czym gdyby organizatorzy na próbie generalnej w 2010 rzeczywiście zrobili "niech wygra najlepszy" to raczej by polska strona przerżnęła.

Przed próbą generalną każdy oddział ma własne, osobne manewry, żeby się zgrać i żeby doszlifować szczegóły. Któregoś roku jasie (lekka piechota krzyżacka uzbrojona w broń drzewcową) wracali z manewrów a na manewry jechała konnica. No i dowódca konnych wpadł na durny pomysł, żeby zrobić na nich szarżę - tak, żeby piechocińce pryskali na boki, porzucając broń, mimo braku prawdziwego zagrożenia. Ku jego zaskoczeniu 2 wyszczekane komendy później nie jechali na kolumnę piechoty z tyczkami na ramionach, tylko na trójwarstwowego żelaznego jeża i to oni musieli pryskać na boki :lol:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pt lip 06, 2018 10:27 Re: Letnia norka Alienorka

dobre, dobre :20145
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Pt lip 06, 2018 17:06 Re: Letnia norka Alienorka

Alienor pisze:
mamaGiny pisze:Nie kusi Was by choć razie zmienić bieg historii? ;)


My (przegrywający) szybciej mamy fajrant. Leżymy sobie spokojnie na trawce jak tamci jeszcze muszą latać i dzielnie paradować. Czego w tym nie lubić :wink: ? Przy czym gdyby organizatorzy na próbie generalnej w 2010 rzeczywiście zrobili "niech wygra najlepszy" to raczej by polska strona przerżnęła.

Przed próbą generalną każdy oddział ma własne, osobne manewry, żeby się zgrać i żeby doszlifować szczegóły. Któregoś roku jasie (lekka piechota krzyżacka uzbrojona w broń drzewcową) wracali z manewrów a na manewry jechała konnica. No i dowódca konnych wpadł na durny pomysł, żeby zrobić na nich szarżę - tak, żeby piechocińce pryskali na boki, porzucając broń, mimo braku prawdziwego zagrożenia. Ku jego zaskoczeniu 2 wyszczekane komendy później nie jechali na kolumnę piechoty z tyczkami na ramionach, tylko na trójwarstwowego żelaznego jeża i to oni musieli pryskać na boki :lol:

:ryk: :ryk: :ryk:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 32998
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob lip 07, 2018 11:41 Re: Letnia norka Alienorka

Jutro wyjazd na Grunwald a potem nad morze, więc a) dostałam kataru, gardło boli i ledwo żyję; b) lecząc się grzaneczką z czosnkiem straciłam 1/3 zęba ( :1luvu: :1luvu: moją ulubioną dentystkę, która przyjęła mnie dziś i go zrobiła :1luvu: :1luvu: ), c) posiałam kartę bankomatową (gdzieś w domu, ale gdzie?) . Ciekawe co dalej....
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Sob lip 07, 2018 12:17 Re: Letnia norka Alienorka

Dalej sie wszystko wyprostuje . Po prostu.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22845
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 98 gości