Przewiana norka Alienorka

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon gru 04, 2017 21:41 Re: Słoneczna norka Alienorka

mamaja4 pisze:A nie ma na FB jakiejś sosnowieckiej grupy polecającej sobie usługi?Ja należe do czeladzkiej i widziałam,że się to sprawdza.


Ciocia, sosnowiecka jeeee?
:D
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Sob gru 23, 2017 13:33 Re: Pies w dom, bógwipoco

Alienor pisze:Te zdjęcia są genialne - jest na nich 100x piękniejszy niż realu i wszelkie defekty urody są starannie ukryte. Bo fakt, mordkę ma śliczną, przednią połowę ciała całkiem całkiem, ale poniżej żeber tragedia. Jak się go głaszcze czy trzyma na kolanach, to czuć każdą kostkę. No ale Cushing i wieloletnie zaniedbania tak robią z psami, zwłaszcza jak pies już wiekowy. Jeśli kojarzycie te chude brązowe pieski (rzadziej białoczarne) co latają za panami śmiecionurkami to to właśnie ten typ urody.

morelowa - pisałam to w pierwszym momencie po przyjeździe do domu z Hesiem, będącym jednocześnie ostatnim jeszcze w pełni sił umysłowych. Mnie nie ciągnie do spacerów. Pies nie jest mi koniecznie do szczęścia potrzebny (wtedy pewnie brałabym młodsze a przynajmniej zdrowsze/w lepszym stanie ogólnym). Jeśli biorę jakiegoś psa na tymczas (z opcją DS) to dlatego, że myśl, że taki staruszek ma swoje ostatnie dni czy miesiące przeżyć w schronisku boli mnie i dotyka osobiście. Nie wszystkie mogę ocalić, nie wszystkie mogę uratować, ale jeśli to dla nich szansa na dom (czy u mnie czy gdzie indziej) na ostatnie dni, to się decyduję w miarę możliwości.
Aha, po półgodzinie w domu Hesio już mnie kocha. Z wzajemnością w sumie. Bo taka sirota z niego, że nie sposób nie rozślimaczyć się totalnie.


Nadrabiam zaległości, zamiast sprzątać.
Hesio słodki, kocham psie staruszki!!!

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Nie gru 24, 2017 11:15 Re: Ho ho ho, no czyli świąteczna norka Alienorka

Co prawda od lat ni przepadam za świętami (i to odczucie rośnie z wiekiem), ale życzę Wam wszystkiego najlepszego - i tym, co obchodzą Boże Narodzenie, i tym, co Szczodre Gody i tym, którzy po prostu zasiedli z rodziną pobyć razem, pogadać i pośmiać się przy odświętnie zastawionym stole. Niech te święta upłyną spokojnie, radośnie, bez spięć i zgrzytów, bez nagłych wypadków ludzkich i zwierzakowych.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie gru 24, 2017 14:13 Re: Ho ho ho, no czyli świąteczna norka Alienorka

Obrazek

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Nie gru 24, 2017 19:31 Re: Ho ho ho, no czyli świąteczna norka Alienorka

Tobie też wszystkiego, Alienor. I dziękuję za Susu - to taki kochany kotuś... pilnowała karpia z pełnym zaangażowaniem a teraz siedzi na kolanach i traktorzy.
...

czarnekoty123

 
Posty: 4209
Od: Śro wrz 12, 2012 18:34
Lokalizacja: Mysłowice, śląskie

Post » Czw gru 28, 2017 14:51 Re: Ho ho ho, no czyli świąteczna norka Alienorka

Alienorku, a czy psiurek jest mniej głodny na tym vetorylu?
Choć to dla nas pewnie nie miarodajne, bo inny rodzaj, inne pochodzenie.. ale zawsze było by miło mieć nadzieję..
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw gru 28, 2017 15:39 Re: Ho ho ho, no czyli świąteczna norka Alienorka

Co u Was?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt gru 29, 2017 11:08 Re: Ho ho ho, no czyli świąteczna norka Alienorka

morelowa pisze:Alienorku, a czy psiurek jest mniej głodny na tym vetorylu?
Choć to dla nas pewnie nie miarodajne, bo inny rodzaj, inne pochodzenie.. ale zawsze było by miło mieć nadzieję..


Trochę mniej głodny - potrafi nawet zostawić sobie trochę w misce "na później". Tylko on to już bierze co najmniej 2 miesiące (nie pamiętam kiedy miał Cushinga stwierdzonego, bo to jeszcze w schronie było).

Asiu- co u nas? Żyjemy. Jestem dziś w pracy bez (prawie ) niczego do bułek, bo koty zjadły moje ugotowane jajko jak poszłam z Hesiem na siku a sama zdolna wielce zapomniałam masła (o czym przekonałam się już w pracy). Mam tylko masło orzechowe (100% orzechów), którego nie mogę za dużo. Ale z głodu nie umrę, spokojnie :wink: .
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pt gru 29, 2017 19:42 Re: Ho ho ho, no czyli świąteczna norka Alienorka

Bułką się dopchasz i git będzie :wink:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt gru 29, 2017 20:26 Re: Ho ho ho, no czyli świąteczna norka Alienorka

zawsze można komuś skroić kanapeczkę :twisted:
z umotywowaniem dbania o linię, oczywiście tego kogoś linię :mrgreen:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Nie gru 31, 2017 17:14 Re: Hapi Nju Jer :)

Najlepszej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku ode mnie i stadka :D .

Bardzo polecam bollywoody puszczone dość głośno - przy drugiej piosence koty już olewają w 100% hałasy za oknem i idą spać. Tak, Hesiek też chrapie :P .

A tym, którzy by się obawiali o moją znajomość angielskiego w piśmie (lub lubią Pottera i chcieliby się pośmiać) polecam: https://www.fanfiction.net/s/2152624/1/Hapy-Niu-Jer
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie gru 31, 2017 18:40 Re: Hapi Nju Jer :)

A, widzisz.. bollwood :ok:
Tyle, że ja to bym chciała iść spać - mało wytrzymała jestem, a front się zbliża, nie wiem czy mi sie uda :?
Stadku podziękuj za życzenia , a Tobie najlepszych dni przez cały rok!
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie gru 31, 2017 21:34 Re: Hapi Nju Jer :)

Obrazek
Szczęśliwego Nowego Roku!

Moim pannicom żaden Bollywood nie jest potrzebny. Chrapią w najlepsze z przerwami na amciu albo małe brykanko za wędką.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie gru 31, 2017 21:35 Re: Hapi Nju Jer :)

Wszystkiego najlepszego na ten Nowy 2018 Rok.
Obrazek

muza_51

 
Posty: 2261
Od: Pon paź 04, 2010 10:04
Lokalizacja: Jarosław

Post » Pon sty 01, 2018 1:03 Re: Hapi Nju Jer :)

Alienor pisze:....

A tym, którzy by się obawiali o moją znajomość angielskiego w piśmie (lub lubią Pottera i chcieliby się pośmiać) polecam: https://www.fanfiction.net/s/2152624/1/Hapy-Niu-Jer



fcem jeszcze
:lol:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ArturB, Google [Bot], jukatlu, skaz i 208 gości