Przewiana norka Alienorka

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon paź 09, 2017 10:36 Re: Jesienna norka Alienorka

Kurcze, tak niewiele brakowało... Susu miała więcej szczęścia- szkoda, że psince go zabrakło. Bezsilność jest najgorsza.
...

czarnekoty123

 
Posty: 4209
Od: Śro wrz 12, 2012 18:34
Lokalizacja: Mysłowice, śląskie

Post » Pon paź 09, 2017 10:47 Re: Jesienna norka Alienorka

Dallas [*]

:(
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4565
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Pon paź 09, 2017 19:20 Re: Jesienna norka Alienorka

Żeby życie miało smaczek na tydzień w mojej łazience ląduje 5 kociąt z nieciekawej okolicy. Bo DT okazało się mieć akurat jednak wyjazd i jak wróci to wtedy może wziąć. :mrgreen: . Więc okazałam się być ostatnią nadzieją niczym Obi-Wan Kenobi Obrazek
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon paź 09, 2017 21:28 Re: Jesienna norka Alienorka

Ja Cię kręcę - no to normalnie masakra...
...

czarnekoty123

 
Posty: 4209
Od: Śro wrz 12, 2012 18:34
Lokalizacja: Mysłowice, śląskie

Post » Pon paź 09, 2017 22:05 Re: Jesienna norka Alienorka

Tylko na tydzień, więc może nie będzie tragicznie? Z karmą, żwirkiem, bez konieczności osobistego jeżdżenia do weta ze szczylami , z kenelowką żeby nie spierdzielały - nie jest tragicznie. Ale fantastycznie też nie jest. Plus jakby nie to, że te same dziewczyny, którym teraz ratuje d.pę (a już na pewno zdrowe zmysły) to miałabym na dłużej 5 kociastych (plus mamuśkę na przetrzymanie po sterylce). A, i jeszcze Sówkę od Kociamy. Więc generalnie chyba nieźle. Choć "pływam" strasznie bo ciśnienie leci na łeb na szyję. Ale luz, damy radę :201460
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto paź 10, 2017 6:39 Re: Jesienna norka Alienorka

ale będziesz miała kocią łazienkę 8)

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto paź 10, 2017 8:48 Re: Jesienna norka Alienorka

Może potrzebujesz zmienić nick? 8O
Coś Ci się tak ostatnio szczególnie, ten Obi-Van-Kenobi przyczepił..
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto paź 10, 2017 9:21 Re: Jesienna norka Alienorka

Nic nie zmieniam - za dużo osób zna mnie po tym niku :wink: .
Maluchy są ok. 3-miesięczne, żyrte, część z przedłużonym włosem i syczące na człowieka na wszelki wypadek. Są dwa pingwinki, dwa białobure i jedna krówka (najmniejsze kocię). Aha, dziewczyny "wdepnęły" też na cirka 3-4 tygodniową buraskę (nie, nie siedzi u mnie) za którą proszą trzymać kciuki, bo biorąc pod uwagę wyziębienie i wychudzenie może być niewesoło, albo i tragicznie.
Moje dorosłe były bardzo zainteresowane żarciem maluchów, ale poza tym są zupełnie nieporuszone tą zmianą.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto paź 10, 2017 9:40 Re: Jesienna norka Alienorka

Przyzwyczajone jakby..
Przy okazji - zbliżają się następne [które już?] Gwiezdne Wojny.. :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt paź 13, 2017 17:48 Re: Jesienna norka Alienorka

Żyjemy. Jutro jadę na Imladris do Krakowa, kotełki wszystkie żyją i mają się generalnie OK. Maluchy już niedługo wywędrują do właściwych DT, co napawa mnie szczęściem, bo oznacza że odzyskam łazienkę :)
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro paź 18, 2017 9:25 Re: Jesienna norka Alienorka

Na Imladrisie było bardzo fajnie. Koty dorosłe ok, maluchy w miarę też (bo dziczą i nie da się ich regularnie czyścić). Maluchy dziś wyjeżdżają do właściwych DT i DS więc będę znów miała wolną łazienkę :piwa: .
Od tygodnia w sumie boli mnie gardło, łamie mnie w stawach, ale ani porządnego kataru ani porządnego kaszlu nie mam. Stan z lekka prawie podgorączkowy, ale nie chce się zdecydować w żadną stronę. Wkurza mnie to, ale jakoś przeżyję - muszę. :smokin:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro paź 18, 2017 12:57 Re: Jesienna norka Alienorka

moje się zdecydowało po tygodniu temperatury 35,4/6
nastepny tydzień był podobny, a nawet lepszy :twisted

mam szpital w chałupie
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Śro paź 18, 2017 13:27 Re: Jesienna norka Alienorka

Alienor pisze:Na Imladrisie było bardzo fajnie. Koty dorosłe ok, maluchy w miarę też (bo dziczą i nie da się ich regularnie czyścić). Maluchy dziś wyjeżdżają do właściwych DT i DS więc będę znów miała wolną łazienkę :piwa: .
Od tygodnia w sumie boli mnie gardło, łamie mnie w stawach, ale ani porządnego kataru ani porządnego kaszlu nie mam. Stan z lekka prawie podgorączkowy, ale nie chce się zdecydować w żadną stronę. Wkurza mnie to, ale jakoś przeżyję - muszę. :smokin:

Wolna łazienka to duży plus :ok:
A Ty może jednak coś tak zapobiegawczo.. profilaktycznie ?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro paź 18, 2017 13:43 Re: Jesienna norka Alienorka

Wolna łazienka... 8O Ty to masz szczeście :wink:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw paź 19, 2017 7:23 Re: Jesienna norka Alienorka

Kinnia, współczuję szpitalika w domu.

morelowa - no właśnie działam, żeby jednak na stronę zdrowia to poszło, ale jakoś nie chce i woli się trzymać między zdrowiem a chorobą.

Asiu, wiem że wolna łazienka to luksus. Pamiętasz że mam dwóch krówków do złapania i kastracji? Tak że chyba nieprędko będzie wolna na dobre.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bubuś8435, Google [Bot], kicalka i 178 gości