Pomoc finansowa w leczeniu kota

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sie 25, 2017 0:54 Pomoc finansowa w leczeniu kota

Witam otóż mój kotek najprawdopodobniej ma złamaną tylną łapkę jest podejrzenie złamania główki kości udowej na razie jest na lekach i w sobotę kolejna wizyta a po niedzieli RTG weterynarz mówił,że najprawdopodobniej będzie potrzebne gwoździowanie co jest bardzo kosztowne i nie stać mnie na taką operację to koszt ok.1000 zł ale dopiero będę wiedziała po zdjęciach RTG na 100 % chciałam prosić jeśli znajdą się tu dobre duszyczki o pomoc jakąkolwiek finansową na leczenie kotka jest członkiem rodziny i w razie tej operacji nie chcę go zostawić na pastwę losu mieszkam na wsi żyje się biednie a gdzie jeszcze leczenie bardzo kosztowne zwierzaka :( oczywiście mogę wysłać zdjęcia kotka,wszystkie badania i rachunki i jeszcze będę pisała czy ta operacja będzie konieczna z góry bardzo dziękuję jestem załamana bardzo mi szkoda mojego pupilka bardzo go kocham wiem,że wszyscy tutaj kochają koty jak ja i liczę bardzo na waszą pomoc o ile to możliwe

Flowers77

Od: Pt sie 25, 2017 0:46

Post » Pt sie 25, 2017 7:13 Re: Pomoc finansowa w leczeniu kota

Jesteś nowym użytkownikiem forum, nikt Cię nie zna, więc nie mozesz liczyć, że po takim poście zaczną do Ciebie spływać pieniądze.
Wstaw skan wizyty u weta-rtg, opis wizyty.
Jeśli ktoś zdecyduje się pomóc, to raczej wpłacać będzie na konto lecznicy.
Napisz skąd jesteś-gdzie chodzisz do weta.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pt sie 25, 2017 7:27 Re: Pomoc finansowa w leczeniu kota

wstaw scany badań, RTG, poproś o opinie veta na piśmie może , tez zeskanuj i wstaw
napisz nazwę lecznicy i imię kota, żeby uwiarygodnić swój wpis, żeby osoba która będzie chciała wpłacić pieniadze mogła zadzwonić, dopytać
podaj miejscowość/wieś z której jesteś -może akurat jakiś forumowicz mieszka w pobliżu i cię uwiarygodni

vet unieruchomił kotu nogę? dał coś przeciwbólowego? dlaczego RTG nie od razu?

Patmol

Od: Śro gru 30, 2009 14:03

Adopcje: 2 >>

Post » Pt sie 25, 2017 9:11 Re: Pomoc finansowa w leczeniu kota

ponieważ wet u którego byłam nie miał RTG dostaje osłony antybiotykowe, środki przeciwbólowe RTG będzie po niedzieli i wtedy będzie wiadomo na pewno czy ta operacja to konieczność mam na imię Marta jestem z okolic Szczytna warmińsko-mazurskie narazie nic nie będę wstawiać bo RTG i w razie operacja będzie zupełnie gdzie indziej bardzo dziękuję za odzew

dziękuję za odzew :) na imię Marta jestem z okolic Szczytna warmińsko-mazurskie RTG nie było robione od razu ponieważ wet nie miał tego i będzie robione zupełnie gdzie indziej dopiero po niedzieli będzie wiadomo czy operacja będzie konieczna
Ostatnio edytowano Pt sie 25, 2017 9:23 przez aassiiaa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączyłam posty.

Flowers77

Post » Pt sie 25, 2017 9:33 Re: Pomoc finansowa w leczeniu kota

Marta , jak już będzie wiadomo co z łapką, będziesz wiedziała, jaki jest koszt zabiegu, poproś weta o rozłożenie na raty płatności.
Swoją drogą ja za złożenie łapki (zespolenie za pomocą metalowego"wkładu",usuniętego po 8 tygodniach)+ sterylka, za jedną narkozą, przy usuwaniu zespolenia, zapłaciłam coś ok. 500zł-w Ostródzie
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz

kropkaXL

Post » Pt sie 25, 2017 9:55 Re: Pomoc finansowa w leczeniu kota

oczywiście,że wszystko powiem tylko nie wiem jak wstawię RTG bo nie mam skanera ani drukarki jedynie zdjęcie z telefonu oczywiście jak już będę wiedziała co i jak to będę prosiła o rozłożenie na raty tylko nie każdy gabinet rozkłada i dlatego piszę w razie pomocy

Flowers77

Post » Pt sie 25, 2017 10:05 Re: Pomoc finansowa w leczeniu kota

Jeszcze jakby ktoś napisał mi jak wstawić tu załączniki lub zdjęcia bo niestety nie wiem jak

Flowers77

Post » Pt sie 25, 2017 12:09 Re: Pomoc finansowa w leczeniu kota

Ja wstawiam przez zapodaj.net
Wybierasz w ramce-"na forum", a potem kopiujesz link z ostatniej ramki pod zdjęciem. Przedtem jeszcze wybierz format 500x500.
I potem wklej tu.
ObrazekObrazekObrazek

kropkaXL

Post » Pt sie 25, 2017 14:29 Re: Pomoc finansowa w leczeniu kota

dziękuję kropkaXL spróbuję jak już będę miała co do czego i powstawiam :)

Flowers77

Post » Pt sie 25, 2017 15:05 Re: Pomoc finansowa w leczeniu kota

W razie problemów ze wstawianie zdjęć - pytaj-pierwszy raz jest zawsze trudny, potem to już rutyna.
ObrazekObrazekObrazek

kropkaXL

Post » Pt sie 25, 2017 15:14 Re: Pomoc finansowa w leczeniu kota

tutaj mój kotełek jak był mniejszy
Obrazek

Flowers77

Post » Pt sie 25, 2017 15:21 Re: Pomoc finansowa w leczeniu kota

tu starszy jak już jest teraz nie chcę mu narazie robić zdjęć bo on w ogóle nie chodzi siusiu robi pod siebie itd. nie chcę go bardziej stresować narazie nie ma nic trudnego ze wstawieniem zdjęcia proste jak barszcz , dziękuję kropkaXL
Obrazek

Flowers77

Post » Pt sie 25, 2017 18:40 Re: Pomoc finansowa w leczeniu kota

Śliczny kotełek :1luvu: -też mam takie czernidełko.
Super,że sobie od razu poradziłaś ze zdjęciami-cieszę się, że chociaż tak mogłam pomóc.
Chciałam skontaktować się ze znajomą ze Szczytna, by dała namiary na dobrego i niedrogiego weta, ale nie odbiera telefonu :(
ObrazekObrazekObrazek

kropkaXL

Post » Pt sie 25, 2017 19:03 Re: Pomoc finansowa w leczeniu kota

Wysłałam do Ciebie PW.
Obrazek

muza_51

Od: Pon paź 04, 2010 10:04

Post » Pt sie 25, 2017 19:31 Re: Pomoc finansowa w leczeniu kota

Cudny

Patmol

Od: Śro gru 30, 2009 14:03