PALUCH 17. GPK Mrau.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie paź 02, 2022 19:26 Re: PALUCH 17. GPK Mrau.

maczkowa pisze:Mój facebook podrzucil mi taką biedę paluchową, nie mam zdjęcia, trzeba wejśc w linka, serce ta bieda rozdziera, może tu trafi na swojego człowieka :(
https://napaluchu.waw.pl/pet/012202291/ ... Ty1qgjIOb4
treść ogłoszenia
️POMOCY SKÓRCIO PILNIE MUSI OPUŚCIĆ SCHRONISKO ⚠️‼️
Imię tego malca nie jest przypadkowe Skórcio to sama skóra i kości. Gdy się go podnosi, czuć niemal każdą jego kosteczkę, taki jest chudziutki Jego niewielka waga i mocno oklapnięte uszka świadczą o słabej kondycji organizmu. I choć Skórcio jeszcze trzyma się dzielnie, to w warunkach schroniskowych jest praktycznie bez szans
Stres i klatka gasiły niejednego silnego, dorosłego kota, a co dopiero takiego malca jak on. Dodatkowo Skórcio w schronisku jest zupełnie sam. Nie ma do kogo się przytulić i w nikim nie ma oparcia. ☹️
‼️Pilnie szukamy domu dla Skórcia. Tylko w spokojnych domowych warunkach ma szansę na nabranie sił, ciałka i odzyskanie dobrego samopoczucia. ⚖️Skórcio musi poczuć się dla kogoś ważny, by mieć motywację do walki ze wszystkimi trudami, z jakimi przyszło mu się mierzyć. To zapewni mu wyłącznie kochający dom.
☎️Więcej informacji: wolontariuszka Magda K, tel. 513 898 530
Skórcio ma nr 858/22
https://napaluchu.waw.pl/pet/012202291/


Ten kociak znalazł dom na drugi dzień. :) Ekspresowa przeprowadzka. :)

Damroka1

 
Posty: 86
Od: Czw lis 02, 2017 13:44

Post » Nie paź 02, 2022 22:03 Re: PALUCH 17. GPK Mrau.

Tak, wiem :) Zapomniałam napisać. Znajomy obserwował, bo też go za serce chwycil rozczochraniec mały. Super!
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon paź 03, 2022 22:28 Re: PALUCH 17. GPK Mrau.

Kliknęłam w Skórcia, potem zobaczyłam, że adoptowany, a potem spojrzałam na liczbę kotów w schronisku :strach: 179 to bardzo dużo kotów, pamiętam czasy, gdy było 10% tego :(

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pon lis 07, 2022 19:40 Re: PALUCH 17. GPK Mrau.

meggi 2 pisze:Chcialabym przekazac dla kotkow nowe ceramiczne poidelko. Moze ktos jezdzi na Paluch i moglby po drodze odebrac ode mnie. Rejony Wola Parku na Gorczewskiej


Już nie aktualne. Poidełko zostało przekazane do forumowego domu tymczasowego.
"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał; Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał, tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł; Na koniec, rzekł mądry, by nie być w odpowiedzi dłużny:
Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz próżny."
(z I.Krasickiego)

meggi 2

 
Posty: 8732
Od: Sob lip 07, 2007 21:16
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Wto sty 31, 2023 6:25 Re: PALUCH 17. GPK Mrau.

Znalazłam na fb.. czy ktoś może wyjaśnić o co tutaj chodzi?


Prosimy o przywrócenie Małgosi Zbrozińskiej do wolontariatu w Schronisku na Paluchu
https://www.petycjeonline.com/prosimy_o ... cWBrvo1mIA
Opowieści o moich kociastych..
viewtopic.php?p=3620054#3620054

aamms

Avatar użytkownika
 
Posty: 28885
Od: Czw lut 17, 2005 15:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post » Wto sty 31, 2023 12:12 Re: PALUCH 17. GPK Mrau.

aamms pisze:Znalazłam na fb.. czy ktoś może wyjaśnić o co tutaj chodzi?


Prosimy o przywrócenie Małgosi Zbrozińskiej do wolontariatu w Schronisku na Paluchu
https://www.petycjeonline.com/prosimy_o ... cWBrvo1mIA


Też jestem ciekawa.
Chociaż w sumie nie mam wątpliwości, że to muszą być albo jakieś prywatne niechęci i kopanie dołków, albo jak "nasza" (tj. tych, co ją wybrali) władza: mądrzy i odważni stanowią niebezpieczeństwo, więc trzeba ich eliminować :( ...
Lisiaczku[`] herszcie nasz, nie ma nas bez Ciebie :( Nunku[`] krowinko najpiękniejsza :( Plupluniu głupiąteczko[`]
07.03.2019 KONIEC WSZYSTKIEGO, KONIEC MNIE: Busiunia [`]
16.05.2017 PĘKŁO MI SERCE: Żabciu najukochańszy Skarbie[`]
Maciejku[`] Buniu[`] Placuniu[`] Glamutku[`] Bidonku[`] Tadzinko[`] Gadziu złotooka[`]

Wielbłądzio

Avatar użytkownika
 
Posty: 14514
Od: Sob mar 25, 2006 15:11

Post » Śro lut 01, 2023 9:46 Re: PALUCH 17. GPK Mrau.

Wielbłądzio pisze:
aamms pisze:Znalazłam na fb.. czy ktoś może wyjaśnić o co tutaj chodzi?


Prosimy o przywrócenie Małgosi Zbrozińskiej do wolontariatu w Schronisku na Paluchu
https://www.petycjeonline.com/prosimy_o ... cWBrvo1mIA


Też jestem ciekawa.
Chociaż w sumie nie mam wątpliwości, że to muszą być albo jakieś prywatne niechęci i kopanie dołków, albo jak "nasza" (tj. tych, co ją wybrali) władza: mądrzy i odważni stanowią niebezpieczeństwo, więc trzeba ich eliminować :( ...

W zbliżonym terminie "pozbyto" się innej długoletniej wolontariuszki. W super podobnym trybie. Krąży prośba o podpisanie petycji i dla niej.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt paź 06, 2023 21:56 Re: PALUCH 17. GPK Mrau.

Czy jest gdzieś jakiś nowy wątek Paluchowy GPK Mrau? Nie mogę go znaleźć..

I&S

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro paź 12, 2011 10:57
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 11, 2024 13:57 Re: PALUCH 17. GPK Mrau.

Czy ktoś z wolontariuszy tutaj zagląda? W przedszkolu mojego dziecka ogłoszono zbiórkę darów na schronisko. Karmy i rzeczy dla psów i kotów. Widzę,że dla kotów jest prośba o karmy o zawartości mięsa 60% i więcej oraz karmy specjalistyczne. Może chcecie doprecyzować, a ja przekażę dalej? Konkretne karmy, które by się przydały.
Mam pytanie o kocyki: nówki sztuki ze sklepu czy nówki sztuki, ale wyprane? Chcę kupić.
Odezwijcie się, niech zbiórka będzie sensowna.

uga

 
Posty: 786
Od: Śro kwi 22, 2015 9:26

Post » Czw sty 11, 2024 20:43 Re: PALUCH 17. GPK Mrau.

uga pisze:Czy ktoś z wolontariuszy tutaj zagląda? W przedszkolu mojego dziecka ogłoszono zbiórkę darów na schronisko. Karmy i rzeczy dla psów i kotów. Widzę,że dla kotów jest prośba o karmy o zawartości mięsa 60% i więcej oraz karmy specjalistyczne. Może chcecie doprecyzować, a ja przekażę dalej? Konkretne karmy, które by się przydały.
Mam pytanie o kocyki: nówki sztuki ze sklepu czy nówki sztuki, ale wyprane? Chcę kupić.
Odezwijcie się, niech zbiórka będzie sensowna.

Napisz na pw lub maila.
Przenieśli się na fb i tam trzeba ich poszukać.
Fajna inicjatywa
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 194 gości