Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziony ranny kotek

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie paź 28, 2018 19:27 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziona ranna ko

Ale biedna łapeńka. Postaram sie jutro poratować Cię grosikiem. ta koteczka jest śliczna, mam nadzieję, że z łapką będzie ok :ok:

aga66

Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon paź 29, 2018 2:50 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziona ranna ko

:(

Stomachari

Od: Sob kwi 16, 2016 21:29

Post » Pon paź 29, 2018 15:56 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziona ranna ko

Kotek umówiony dziś na 12.00.Za chwilkę zostanie odebrany.Chwilowo częściowo opłacę rachunek, bo nie mam więcej środków.Zapłacę z tego co Dziewczyny wpłaciły a konto Opieki Wirtualnej.Tutaj podziękowanie dla Afatima i Malgosiab.

Potem wstawię zdjęcie rachunku i kocurka, bo to kocurek.Jedno jąderko mniej wykształcone a ja nie chciałam go męczyć w tym stanie dokładnym sprawdzaniem płci.

Walczymy o zachowanie tej łapki.Potem zdam relację szczegółową.
Obrazek.
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

iza71koty

Od: Sob sie 30, 2008 17:27

Post » Pon paź 29, 2018 17:36 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziona ranna ko

Madie pisze:Iza to robię przelew na 170 zł. 70 na polarki i 100 na wizytę kotki u weta. Przelew będzie w poniedziałek.

Madie dotarła Twoja wpłata.Pięknie dziękuję.Za chwilke zrobię przelew za polarki.Rozmawiałam dzisiaj i ustaliłam ze jak dzisiaj wyśle pieniążki to oni jutro rano nadadzą mi przesyłke.Jest zatem szansa ze do środy dojdzie. A polarków bardzo bardzo teraz potrzebujemy.

Dzisiaj zapłaciłam jak juz pisałam powyżej tylko za oczyszczenie rany.Za leki te które dostał plus zastrzyki do domu musze uregulować rachunek w sobotę.Wtedy też Lekarz zadecyduje o dalszej kuracji czyli czy dalej zastrzyki czy tabletki.

Rana została dogłębnie oczyszczona.Wycięto martwa skórę i doprowadzono do krwawienia ,bo jest to niezbedne teraz przy procesie gojenia.Mam to przemywać co drugi dzień jodyną i za dwa dni podać pierwszy zastrzyk.Rokowania sa ostrożne ale jest nadzieja ,bo kotek podpiera sie tą łapką, wiec być moze nie doszło do uszkodzenia ścięgien.

Kociak jest przemiły.Grzeczny.Ułożony.Ma apetyt.Kuwetkowy.Wczoraj zrobił siusiu i kupkę.Trochę sucha, ale nie jadł pewnie kilka dni.
Obrazek.
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

iza71koty

Post » Pon paź 29, 2018 17:53 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziona ranna ko

ObrazekObrazek
Obrazek.

iza71koty

Post » Pon paź 29, 2018 23:06 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziona ranna ko

:ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Od: Sob lis 23, 2013 0:42

Post » Wto paź 30, 2018 22:44 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziona ranna ko

Meteorolog1 pisze::ok: :ok: :ok: :ok:

Dziękuje.
Dzisiaj trochę gorszy dzień.Kociak ma słabszy apetyt i samopoczucie.Może to efekt narkozy, grzebania wczorajszego w ranie.No nic musimy czekać.Jutro podam pierwszy zastrzyk i przemyję ranę.
Obrazek.

iza71koty

Post » Wto paź 30, 2018 22:56 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziony ranny ko

Zadzwonię jutro i dopytam czy mogę przełożyć wizytę kontrolną z soboty na piątek.Zależy mi żeby w piątek dostać sie do miasta, bo moze uda mi się wyrwać troszke suchego czy jakieś puszki ze Schroniska.Zaczyna się sezon i mają w piątek wydawać racje dla Opiekunów społecznych.

Suche jedzonko nam się kończy.Niestety bardzo duzo tego idzie.Finansowo też jest żle.Pare złotych zaliczki możemy załatwić dopiero w piątek.I tak nie wiem jeszcze ile mi przyjdzie zapłacić u Weta wiec i to mnie bardzo martwi.

Jeszcze to święto Zmarłych też mi teraz zupełnie do niczego nie pasuje.

Powinnam pellet kupić ,bo to sie u mnie najbardziej sprawdza, ale to też teraz problem.Zwykle kiedy jest Maż staram się kupić na zapas ,bo potem nie mam jak dowieżć z castoramy.

po 10 pewnie znowu musze domówic drzewa.No i ciągle jesteśmy juz na korpusach wiec koszty.

Malować pewnie na razie nie będę.Raz że dzień jest za krótki.Dwa musiałabym zainwestować znowu w materiały a sa inne priorytety.Za dużo jest codziennie roboty do zrobienia.Za dużo spraw.Nie ma czasu aby znależć wytchnienie i pomalować troche bo wtedy kiedy juz jest troche tego czasu, nie ma sił na nic.

Moze jutro dojda polarki.Będzie kupa roboty z roznoszeniem do budek.Ale kociaki będa szczesliwe jak je dostaną.Ciekawa jestem jak duze te worki.Czy nie trzeba będzie jeszcze potem znowu domówić.
Obrazek.

iza71koty

Post » Śro paź 31, 2018 7:47 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziony ranny ko

Ślemy dobre myśli i wielkie kciuki dla kotka, miał szczęście, że stanęłas na jego drodze. :ok: :ok:
wełniankowo u Tulinka http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=174914
"Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść " Konfucjusz

alessandra

Od: Pon maja 07, 2007 13:04

Post » Śro paź 31, 2018 7:53 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziony ranny ko

Może warto zrobić zbiórkę na leczenie kociaka na ratujmyzwierzaki.pl ?

alicat

Od: Pt maja 04, 2012 18:18

Post » Śro paź 31, 2018 12:17 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziony ranny ko

alicat pisze:Może warto zrobić zbiórkę na leczenie kociaka na ratujmyzwierzaki.pl ?

Czasu mam mało.Przełożyłam wizytę na piątek.Na pewno będzie kontynuacja ale już nie zastrzyki tylko tabletki plus Encorton.I do tego muszę zakupić preparat odbudowujący tkankę.
Obrazek.

iza71koty

Post » Śro paź 31, 2018 12:19 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziony ranny ko

alessandra pisze:Ślemy dobre myśli i wielkie kciuki dla kotka, miał szczęście, że stanęłas na jego drodze. :ok: :ok:

Raczej on na mojej. :roll: :wink: Dziękujemy.
Obrazek.

iza71koty

Post » Pt lis 02, 2018 15:24 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Jesień 2018r.

Madie pisze:Izo, opłacę kasę za polarki. Dziś zrobię przelew na 70 zł

edit:numer konta ten sam??

Dzisiaj przyszły polarki, Myślę, że około 15 kg. Kotki dziękują Madie :1luvu:

Obrazek
Obrazek.

iza71koty

Post » Pt lis 02, 2018 15:26 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziony ranny ko

W ciągu dwóch dni postaram się roznieść polarki do budek- porobię tez zdjęcia budek. Prawdopodobnie polarków trochę braknie, więc będę musiała domówić.
Obrazek.

iza71koty

Post » Pt lis 02, 2018 18:10 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziony ranny ko

Jak sie czuje kotek?

Z Tulinkiem zapraszamy serdecznie na bazarek viewtopic.php?f=20&t=187415
wełniankowo u Tulinka http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=174914
"Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść " Konfucjusz

alessandra

Od: Pon maja 07, 2007 13:04

[poprzednia][następna]