Niekończąca się opowieść...Szczecin.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw kwi 04, 2019 18:08 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

aga66 pisze:Izuniu te kotki normalnie do Ciebie gadają! Albo uśmiechają! Jutro postaram się cos wpłacić, wieczna bieda te pieniądze....

Taaa.... nawet oczka puszczają. :lol: Nie wiem czy do mnie czy do Was. :roll: Zobacz ostatnie zdjęcie Szarusia.Puszcza oko jak nic i jeszcze się oblizuje do tego. :D No to chyba mina kota zadowolonego! :201461
Obrazek.
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

iza71koty

Od: Sob sie 30, 2008 17:27

Post » Czw kwi 04, 2019 20:21 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

Pola
Obrazek

Szaruś 2
Obrazek

Szylka
Obrazek

Tapirek
Obrazek

Żabunia
Obrazek
Obrazek.
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

iza71koty

Post » Czw kwi 04, 2019 21:04 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

Jakie cudne chłopaki .I dziewczyny :-)Zaraz wpłacam.Napisz tylko gdzie.

aistionnelle

Od: Nie mar 31, 2019 17:53

Post » Czw kwi 04, 2019 22:01 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

aistionnelle pisze:Jakie cudne chłopaki .I dziewczyny :-)Zaraz wpłacam.Napisz tylko gdzie.

Dzięki :1luvu: Rozumiem że kociaczki chcesz wesprzeć? :roll: :oops: Wysłałam pw z pytaniem ale nie wiem czy możesz już odbierać?

Pierwszy raz u nas?
Obrazek.

iza71koty

Post » Czw kwi 04, 2019 22:18 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

Tak, jestem tu od niedawna.Odpisałam na PW

aistionnelle

Od: Nie mar 31, 2019 17:53

Post » Czw kwi 04, 2019 22:56 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

aistionnelle pisze:Tak, jestem tu od niedawna.Odpisałam na PW

Dziękuję. :1luvu: :D Raczej rzadko Ktoś nowy zagląda. :roll: Tym bardziej Ktoś mający ochotę zaoferować pomoc.Nawet jeśli taka pomoc moze być jednorazowa to zawsze jest to dla nas coś wyjątkowego. :201461 No teraz kotkom się jakoś dziwnie poszczęściło że trafiły nam się w ciągu jednego dnia dwie :1luvu: Nowe Opiekunki Wirtualne. :1luvu: Ale normalnie takie sytuacje nie mają miejsca.

Przy tej masie problemów które trzeba pokonać taki gest daje nadzieję i wiarę. :D I sporo optymizmu.Dziękuję.Mam nadzieję że przycupniesz i będziesz obserwować :roll: .....co w trawie piszczy. :lol:
Obrazek.

iza71koty

Post » Pt kwi 05, 2019 16:08 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

Niusia Opiekun Wirtualny Aksamitne_Futerko

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek.

iza71koty

Post » Sob kwi 06, 2019 9:51 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

Kochani mam dosyć pilne zapotrzebowanie na drapaczki.Nie pisze o żadnym standardowym bo o tym to możemy sobie na razie pomarzyć...te co mieliśmy umarły nam śmiercią naturalną.Chodzi o takie zwykłe kartonowe drapaczki w miarę mocne.Te typu fala dobrze sie sprawdzały.Bardzo potrzebuje 3 takich drapaczków.Gdyby Ktoś mógł :roll: ....byłabym ogromnie wdzięczna. :oops: :oops: :oops:
Obrazek.

iza71koty

Post » Sob kwi 06, 2019 12:36 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

Obrazek
Obrazek.

iza71koty

Post » Sob kwi 06, 2019 17:28 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

Stary miś Opiekun Wirtualny Madie.
Obrazek
Obrazek.

iza71koty

Post » Sob kwi 06, 2019 20:28 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

Maksiu Opiekun Wirtualny aga66
Obrazek

Czarnulka
Obrazek
Dzikusek
Obrazek
Pola
Obrazek
Muszka
Obrazek
Funia
Obrazek
Bazowicz
Obrazek
Ida
Obrazek
Szogun
Obrazek
Tofik
Obrazek
Obrazek.

iza71koty

Post » Sob kwi 06, 2019 21:02 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

Śliczności....Zadbane, szczęśliwe koty dzięki Tobie :1luvu:

aga66

Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie kwi 07, 2019 10:18 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

iza71koty pisze:Kochani mam dosyć pilne zapotrzebowanie na drapaczki.Nie pisze o żadnym standardowym bo o tym to możemy sobie na razie pomarzyć...te co mieliśmy umarły nam śmiercią naturalną.Chodzi o takie zwykłe kartonowe drapaczki w miarę mocne.Te typu fala dobrze sie sprawdzały.Bardzo potrzebuje 3 takich drapaczków.Gdyby Ktoś mógł :roll: ....byłabym ogromnie wdzięczna. :oops: :oops: :oops:

Izo, będę miała trochę większą wypłatę na początku maja. Podeślę drapak sizalowy nowy. Postaram się żeby był to większy słupek.

Jeśli chodzi o opiekę wirtualną, to wolisz stały przelew 50zł na konto czy worek karmy/miesiąc. Dostosuję się.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Od: Pon wrz 10, 2007 17:35

Post » Nie kwi 07, 2019 11:35 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

Madie pisze:
iza71koty pisze:Kochani mam dosyć pilne zapotrzebowanie na drapaczki.Nie pisze o żadnym standardowym bo o tym to możemy sobie na razie pomarzyć...te co mieliśmy umarły nam śmiercią naturalną.Chodzi o takie zwykłe kartonowe drapaczki w miarę mocne.Te typu fala dobrze sie sprawdzały.Bardzo potrzebuje 3 takich drapaczków.Gdyby Ktoś mógł :roll: ....byłabym ogromnie wdzięczna. :oops: :oops: :oops:

Izo, będę miała trochę większą wypłatę na początku maja. Podeślę drapak sizalowy nowy. Postaram się żeby był to większy słupek.

Jeśli chodzi o opiekę wirtualną, to wolisz stały przelew 50zł na konto czy worek karmy/miesiąc. Dostosuję się.

Ojej :D :1luvu: Super by było.Na razie no niestety drapią kartony. :|

Wolałabym suchą karmę ale to chyba będzie dla Ciebie większy wydatek. :roll: :oops:
Obrazek.

iza71koty

Post » Nie kwi 07, 2019 11:39 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

Marmolada18 pisze:Ooooo, z takich zdjęć to by można wręcz pocztówki robić :) Jeszcze panoramę Szczecina dołożyć w tle ;)

Krysiu :D dziękuje za miłe spotkanie. :D Postaram sie cos wystawić z fantów które przywiozłaś.Chociaż nie ukrywam martwi mnie teraz sytuacja bazarkowa w zwiazku z cenami.Dlatego myslę czy nie wziaść kilku rzeczy i nie zrobic pakietu .Mam nadal bardzo poważny kłopot z kregosłupem i miednica.Okropny ból przy każdym ruchu.Ciezko spać.Cieżko chodzić.Najgorzej kiedy muszę usiąść.Nie wiem co sie stało.Albo się w piatek przedzwignełam rybą albo to ten upadek do kuwety tak zadziałał.Jest na prawde zle.
Obrazek.

iza71koty

[poprzednia][następna]