Niekończąca się opowieść ...Szczecin

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 09, 2017 21:51 Re: Niekończąca się opowieść ...Szczecin

Przepraszam, że tak tuż po Kubusiu, ale pisałaś Iza, że potrzebujesz drapaków. W zooplusie jest promocja, drapak tekturowy gratis do zamówienia za 159 zł: http://service.zooplus.pl/ov?mailing=2G ... S0-N7Q17HE

Stomachari

Od: Sob kwi 16, 2016 21:29

Adopcje: 2 >>

Post » Nie lis 12, 2017 1:05 Re: Niekończąca się opowieść ...Szczecin

Kochani przepraszam za tą krótką przerwę z mojej strony.Kilka spraw mi niespodziewanie spadło na głowę.Do tego ciężko ogarnąć jak człowiek przemęczony, przeziębiony i ogólnie z kiepskim nastawieniem do życia.

Bardzo Wam dziękuje za pożegnanie Kubusia[*]
Obrazek
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu.
Ernest Hemingway
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz

iza71koty

Od: Sob sie 30, 2008 17:27

Post » Nie lis 12, 2017 1:06 Re: Niekończąca się opowieść ...Szczecin

Bruna pisze:Nie byłam dobrym opiekunem wirtualnym Kubusia. Musiałam zając się malcami, które realnie stanęły na mojej drodze. Kubusia mam na zdjęciu, które wisi oprawione w antyramie na honorowym miejscu. Iza, bardzo mi przykro z powodu tego wypadku.Wiem dobrze, co wtedy człowiek czuje. Na mojej ulicy, przeważnie mój syn zbiera takie biedactwa, które są celem bezmyślnych, głupich zachowań młodocianych za kierownicą.

Nie pisz tak proszę.Byłaś z nami.Robiłaś co mogłaś.Pamiętam że chętnie kupowałaś na Bazarkach.Wiem że potem inaczej się potoczyło.Ale byłaś.
Obrazek
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu.
Ernest Hemingway
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz

iza71koty

Post » Nie lis 12, 2017 1:11 Re: Niekończąca się opowieść ...Szczecin

Stomachari pisze:Przepraszam, że tak tuż po Kubusiu, ale pisałaś Iza, że potrzebujesz drapaków. W zooplusie jest promocja, drapak tekturowy gratis do zamówienia za 159 zł: http://service.zooplus.pl/ov?mailing=2G ... S0-N7Q17HE

Tak rzeczywiście dobra promocja.Ja co prawda najpierw muszę opanować finanse i najważniejsze sprawy ale....

Ogromną Niespodziankę :1luvu: zrobiła kotkom Madie. :D

Dotarły przesyłki.Najpierw drapaczek z dwoma siedziskami budką i piłeczką.Ten drapaczek zostawiłam kotkom w moim pokoju.A nastepnego dnia przyszły 2 worki Josery Catelux i trzy drapaczki.Dwa grube kartonowe i jeden typu fala.Drapaczki juz rozdzielone.Koty szczęśliwe.

:1luvu: Madie :1luvu: :1luvu: pięknie dziękujemy z Całego Serca. :D
Obrazek
Ernest Hemingway

iza71koty

Post » Nie lis 12, 2017 1:16 Re: Niekończąca się opowieść ...Szczecin

Dwa dni wcześniej dotarło do nas suche jedzonko :D od :1luvu: Megana :1luvu: .Kotki dostały worek Whiskasa 14 kg plus 2 kg suchej karmy Butchers.Pięknie dziękujemy. :1luvu: :D

Zaraz uaktualnie na 1 stronie.

Jutro postaram sie zrobić bieżące rozliczenie dotychczasowych wpłat.Pięknie dziękuje moim Darczyńcom :1luvu: i Opiekunom Wirtualnym. :1luvu: Gorące podziękowania również dla Osób :1luvu: kupujących na naszych Bazarkach. :D

Dziękuje Wam Kochani.
Obrazek
Ernest Hemingway

iza71koty

Post » Nie lis 12, 2017 1:23 Re: Niekończąca się opowieść ...Szczecin

Baltimoore pisze:iZa, to na początek zacznijmy od ogłoszeń dla Rambo i tego kotka z lotniska.
O Rambo napisz kilka słów o charakterze- w stosunku do ludzi,w jakim mniej więcej jest wieku, czy jest wykastrowany i kilka zdjęć. Będziemy szukać domu dla jedynaka.
O kotku z lotniska- choć zdjęcia i kilka słów.

Aguś.Teraz ta sprawa.Spokojnie nie zapomniałam.Rozmawiałam z P.Ewą.Plan jest taki Weżmie ode mnie na tydzień po jednym kocie.Ma zdecydować którego sobie zostawi.Oglądała i Rambo i Czarną.Z moich odczuć przypuszczam ze zdecyduje sie na Czarną, bo Rambo ma jak na Nią zbyt twardy charakter i obawiam się ze nie da sobie z nim rady.Przedstawiłam sytuację.Ze koty są w klatkach i dobrze by było aby ten stan rzeczy zmienić.

W terenie gdzie karmię kotka przyprowadziła małe kociaki.Wsród nich są dwa które najbardziej by potrzebowały pomocy.Jeden jest najmniejszy szaraczek.Mocno przeziebiony i taki wątlutki.Drugi kotek ma długi włos.Też szaraczek ale taki jasny.Bardzo ładny.Nie mam miejsca.I tutaj kłopot.Zaniosłam im dzisiaj budkę ale one sie co rusz przemieszczają z matką.Wczoraj takie mokre malutkie siedziały w krzaczkach i czekały na jedzenie.Mokre jak diabli.Kotki są w sumie 4.
Obrazek
Ernest Hemingway

iza71koty

Post » Nie lis 12, 2017 11:36 Re: Niekończąca się opowieść ...Szczecin

Iza ile moga miec te koty? Nie uciekają od ludzi?
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Od: Pon wrz 10, 2007 17:35

Post » Nie lis 12, 2017 19:15 Re: Niekończąca się opowieść ...Szczecin

Madie pisze:Iza ile moga miec te koty? Nie uciekają od ludzi?

No w tym problem że są bardzo dzikie.Myślę że jakieś 10 tygodni albo są takie nieduże.W tym miocie dwa kotki są ewidentnie mniejsze.Szaraczek i biało szara chyba kicia są mniejsze.Dwa pozostałe czyli ten z długim włosem i ostatni też biało szary w plamki są większe.Szaraczek przeziębiony.Kicia ma chyba przewiane uszko.Trzymała dzisiaj dziwnie główkę na boku.

Te najmniejsze nie chciały dzisiaj puszki.Czekały na ciepłe jedzenie.Muszą być przemarznięte.

Wydaje mi się że w tej nowej budce, co wczoraj zaniosłam kociakom, po jednej stronie zamieszkała Biedronka.Jej teren tam gdzie ma swoje budki jest mocno zalany.
Obrazek
Ernest Hemingway

iza71koty

Post » Nie lis 12, 2017 23:56 Re: Prosze nie pisać zakładam nowy wątek

Rozliczenia wpłat Opiekunów Wirtualnych i Darczyńców

Listopad 2011r. 2017r

kotydwa12 :1luvu: Darowizna dla kotków - 100 zł
Willow_ :1luvu: Opieka wirtualna dla Zulu i Aisza - 50 zł
Megana :1luvu: Opieka Wirtualna dla Ninka, Sabinka i Okocim - 80 zł
Afatima :1luvu: Opieka Wirtualna dla Szaruś i Malinka - 50 zł
Madie :1luvu: Opieka Wirtualna dla Harry - 55 zł
Yocia :1luvu: Darowizna od Studentów Weterynarii - 135 zł
alicat :1luvu: Opieka Wirtualna dla Mama Bakusia i Bakusia - 100 zł
taizu :1luvu: Darowizna dla kotków - 200 zł
inaid :1luvu: Opieka Wirtualna dla Franuś i Fruzia - 50 zł
kena :1luvu: Darowizna dla kotków - 20 zł
Jola Sz. :1luvu: Opieka Wirtualna dla Merlinka - 40 zł

Do tej pory jest to kwota 880 zł.

Dochód z Bazarków.

Podaję dokładne kwoty dochodu nie pomniejszone ani o koszt zakupu towarów do dalszej odsprzedaży, zakupu materiałów do wykonania obrazów.Kwoty te nie są też pomniejszone o koszt wysyłki.

Madie :1luvu: - obraz i naszyjnik z mojego bazarku - 125 zł.Po odliczeniu kosztów kwota dla stada to ok.70 zł
aga66 :1luvu: - 3 obrazy z mojego bazarku - 340 zł.Po odliczeniu kosztów i moich materiałów nie liczac jednego obrazu co dostałam na sprzedaż.Po odliczeniu kosztów kwota dla stada to ok.250 zł.

Do tej pory jest to kwota 320 zł.

Dziękuje Wam :1luvu: Kochani :1luvu:

To samo rozliczenie jak i rozliczenie suchej karmy i innych ofiarowanych rzeczy znajduje się na 1 stronie wątku.Będę uzupełniać.
Obrazek
Ernest Hemingway

iza71koty

Post » Pon lis 13, 2017 13:58 Re: Niekończąca się opowieść ...Szczecin

Zapraszam na bazarek z różnościami( torebki używane w stanie bdb, ozdoby dekoracyjne itp.)

viewtopic.php?f=20&t=182637&p=11882977#p11882977
Obrazek
Ernest Hemingway

iza71koty

Post » Pon lis 13, 2017 16:16 Re: Niekończąca się opowieść ...Szczecin

https://www.facebook.com/sklepferapl/ph ... =3&theater

Robi się zimno, więc po raz kolejny startujemy z akcją FERA DOKARMIA KOTY - skierowaną do opiekunów kotów wolno żyjących ❄Tym razem mamy do rozdania ponad 100 kg karmy dla kotów dorosłych. ‼

Jeśli dokarmiasz koty wyślij nam ich zdjęcie. Można też zgłosić np. swoją sąsiadkę - wszak wiemy, że nie każdy opiekun kotów spędza czas przy komputerze. Wybierzemy 20 osób, które wspomożemy karmą dla ich podopiecznych!

Zgłoszenia przyjmujemy do 20.11.17 23:59!

Co myślicie?

Yocia

Od: Sob sie 01, 2009 10:48

Post » Pon lis 13, 2017 17:21 Re: Niekończąca się opowieść ...Szczecin

Ja myślę, że to super pomysł.
Zawsze to jakaś szaansa na trochę jedzonka :)
Obrazek

ser_Kociątko

Od: Pon gru 29, 2014 0:04

Post » Pon lis 13, 2017 18:01 Re: Niekończąca się opowieść ...Szczecin

Podpisuje się wszystkimi łapkami
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Od: Pon wrz 10, 2007 17:35

Post » Pon lis 13, 2017 23:15 Re: Niekończąca się opowieść ...Szczecin

Jeśli pojawia się okazja trzeba korzystać :D

Atta

Od: Śro lip 09, 2014 17:41

Post » Śro lis 15, 2017 0:15 Re: Niekończąca się opowieść ...Szczecin

Dobrze liczę ze wychodzi 5 kg na głowę?Nie mam konta na Fb.Zlikwidowałam.Nie ogarniam tamtego Forum.
Obrazek
Ernest Hemingway

iza71koty

[poprzednia][następna]