Niekończąca się opowieść...Szczecin.Koniec.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 15, 2018 19:17 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziony ranny ko

Iza a jaka karmę daje schron?
Pewno nie możesz pogrymasic o coś lepszego?
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw lis 15, 2018 21:39 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziony ranny ko

MonikaMroz pisze:Widziałam tan na pierwszej stronce ze napisałaś o Smilli.
Teraz jest w fajnej cenie za 10 kg.
Choć ja wychodzę z założenia ze lepiej dołożyć ciut wiecej a kupić to co koty lubia na 100%
Ja Josery sama nigdy nie kupowałam ale skład ma całkiem niezły.


Tak Smilla jest spoko.

Chociaż nie ukrywam że mam podobne myśli jak Ty.Wyborem akurat Cateluxa kieruję sie z wielu powodów.Przetestowałam kilka rodzajów Josery.Według mnie akurat Catelux pachnie najładniej i chyba ma taki skład który kotom bardzo odpowiada.Nawet te koty co głównie najpierw podchodza do mokrego, kiedy mamy Cateluxa zaczynają posiłek od chrupania.I to jest takie fajne, bo sobie jedzą a jednoczesnie zerkają boczkiem jakby chciały bardzo podziękować.

Faktycznie dobra sucha karma wychodzi drożej ale ....są z niej duze korzyści.i nie chodzi tylko o walory smakowe, zdrowotne i zadowolenie kotów ,ale też o inne bardziej przyziemne rzeczy.

Nie ma strat.W moim przypadku to bardzo ważne.W kilku miejscach karmienia mam dziki.Mam też inne miejsca gdzie nie bardzo moge sobie pozwolić na zanieczyszczenie terenu a tak sie zdarza kiedy koty dostaja sucha karmę kiepskiej jakosci.Jesień i zima to takie pory roku kiedy często pada.

Rozmoczona sucha karma która musze uprzątnąć następnego dnia to w zimne dni niezbyt przyjemne zajecie ale mniejsza o to.Ważniejsze jest ze sie niestety zmarnowała.

To samo dotyczy terenów zielonych gdzie sa stada dzików.One chetnie ta karmę zjadaja ale koty...mają marną satysfacje z tego.Kiedy dostana cos lepszego najpierw jedza suche.Potem dojadaja mokrym i w ten sposób nic sie nie marnuje ani też nie jest pożywieniem dla chociażby psów puszczanych samopas.

Od paru lat mam takie osoby które na wydre potrafią o określonej godzinie wypuszczać swoje psy lub je wyprowadzać bo wiedza, ze w tym czasie w danym miejscu koty są karmione.I niestety żadne prośby argumenty itd nie dają zadowalającego skutku.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw lis 15, 2018 21:42 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziony ranny ko

MonikaMroz pisze:
iza71koty pisze:Super.Bagira jest cudna. :D Oglądałam ją sobie wczoraj w Twoim podpisie. :oops:


To zapraszamy na nasz wąteczek :D
U mamy w Kutnie zostały moja dwa ukochane koty Mili i Amy. Tęsknie za nimi cholernie. Ale nie chciałam pozbawiać ich luksusu duzego mieszkania i wyjścia na balkon dlatego zostały z mamą,
A ja z mężem przygarnelam Bagirke tutaj od Basi z forum.


Ale je odwiedzasz?Chyba dobrze ze zostały.Jakby nie patrzeć koty bardzo się przywiązują do miejsca.I czasem bardzo ciężko im zaakceptować zmiany.Zwłaszcza duże zmiany.

Zajrzę oczywiście.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw lis 15, 2018 21:43 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziony ranny ko

Advena pisze:Monika, ode mnie poleciało dziś 50 zł, więc nadwyżka może być na początek nowego worka karmy :kotek:


Dziękujemy pięknie :1luvu: :D
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw lis 15, 2018 21:47 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziony ranny ko

MonikaMroz pisze:Iza a jaka karmę daje schron?
Pewno nie możesz pogrymasic o coś lepszego?


Prezentowałam kilka stron wstecz.Przypomnę.

Versele Laga classic
Versele Laga adult
Z mokrego dostaliśmy
puszki Rafi cat
saszetki Whiskas


Wiesz dla mnie ta karma w tym momencie była niesamowicie ważna.Był kryzys.Dobrze ze moge na nia liczyc teraz przez okres jesienno- zimowy.Dobrze ze ta karma jest Opiekunom Społecznym wydawana.Kiedyś tego nie było.

Ja i tak dostałam więcej niz maksymalny przydział.Bo górna granica to 60 kotów.Ja mam zgłoszone do Urzedu Miasta 85 sztuk.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt lis 16, 2018 9:54 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziony ranny ko

iza71koty pisze:
MonikaMroz pisze:Iza a jaka karmę daje schron?
Pewno nie możesz pogrymasic o coś lepszego?


Prezentowałam kilka stron wstecz.Przypomnę.

Versele Laga classic
Versele Laga adult
Z mokrego dostaliśmy
puszki Rafi cat
saszetki Whiskas


Wiesz dla mnie ta karma w tym momencie była niesamowicie ważna.Był kryzys.Dobrze ze moge na nia liczyc teraz przez okres jesienno- zimowy.Dobrze ze ta karma jest Opiekunom Społecznym wydawana.Kiedyś tego nie było.

Ja i tak dostałam więcej niz maksymalny przydział.Bo górna granica to 60 kotów.Ja mam zgłoszone do Urzedu Miasta 85 sztuk.

Lepiej zeby Pani nie grymasila bo może być tak że ktoś życzliwy doniesie do UM i już Pani nie dadza
Czy koty lubią tacki Winston z Rossmana? Jak tak prosze podac adres to 10 grudnia zrobie paczke
Czy ma pani jakies upodobania smakowe czy obojetnie??

Kasianosal10

 
Posty: 289
Od: Śro kwi 11, 2018 13:31

Post » Pt lis 16, 2018 10:09 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziony ranny ko

Iza nie grymasi. Po prostu trzeba domówić inne suche zeby mozna było mieszać z tym co kotkom za bardzo nie smakuje.


Iza daj znać czy suche Josery dojechało. Bo dzisiaj powinno być.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt lis 16, 2018 10:36 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziony ranny ko

Kasianosal10 pisze:
iza71koty pisze:
MonikaMroz pisze:Iza a jaka karmę daje schron?
Pewno nie możesz pogrymasic o coś lepszego?


Prezentowałam kilka stron wstecz.Przypomnę.

Versele Laga classic
Versele Laga adult
Z mokrego dostaliśmy
puszki Rafi cat
saszetki Whiskas


Wiesz dla mnie ta karma w tym momencie była niesamowicie ważna.Był kryzys.Dobrze ze moge na nia liczyc teraz przez okres jesienno- zimowy.Dobrze ze ta karma jest Opiekunom Społecznym wydawana.Kiedyś tego nie było.

Ja i tak dostałam więcej niz maksymalny przydział.Bo górna granica to 60 kotów.Ja mam zgłoszone do Urzedu Miasta 85 sztuk.

Lepiej zeby Pani nie grymasila bo może być tak że ktoś życzliwy doniesie do UM i już Pani nie dadza
Czy koty lubią tacki Winston z Rossmana? Jak tak prosze podac adres to 10 grudnia zrobie paczke
Czy ma pani jakies upodobania smakowe czy obojetnie??


To nie jest grymaszenie, raczej troska o koty.Jeśli widzę jak koty w domu reagują po spożyciu tej karmy mam podstawy sie niestety obawiać ze koty wolnożyjące reaguja podobnie.

Pisałam ze jestem ogromnie wdzięczna na tą pomoc jednak nie chciałabym aby się to jakoś na zdrowiu odbiło tym bardziej ze kotów starszych jest najwiecej.
Chodzi jedynie o to zeby dzień w dzień nie podawać tylko tej karmy tylko dawać też inna która ustabiluzuje sytuacje.

Karma wydawana jest w Schronisku.Odbyłam tam dłuższa rozmowę z Panią Dyrektor a nawet podałam adres tego watku zeby naocznie mogła sprawdzic jaka jest sytuacja.

Dzielą tym co dostają.I dobrze że mają czym dzielić.


Głównie kupuję to co aktualnie jest w promocji w Rossmanie.Preferuję te tacki w białym sosie czyli te niebieskie paszteciki i te w kolorze łososiowym.Oprócz tego paszteciki z jajkiem.

Potem wyslę pw.Dziękuje pieknie za zainteresowanie. :1luvu: :D
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt lis 16, 2018 10:37 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziony ranny ko

MonikaMroz pisze:Iza nie grymasi. Po prostu trzeba domówić inne suche zeby mozna było mieszać z tym co kotkom za bardzo nie smakuje.


Iza daj znać czy suche Josery dojechało. Bo dzisiaj powinno być.


Dokładnie.Dam znać oczywiście. :D
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt lis 16, 2018 12:09 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziony ranny ko

Iza zerknij na Smille i wybierz smak dla futer. Jest fajna promocja teraz. Może w nst tyg tez bedzie.
https://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_ ... cha/smilla
Bo czekam jeszcze na dwie wpłaty na koncie i pieniążków starczy może na Smille mi jeszcze. To może bym złożyła zamówienie w nst tyg.
Bo w grudniu ja nic nie zdziałam finansowo bo mam dużo wydatków (lekarzy) związanych ze sobą niestety.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt lis 16, 2018 12:12 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziony ranny ko

Na zooplus mam info że paczka doreczona z Cateluxem.
Masz karme ???
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt lis 16, 2018 12:18 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziony ranny ko

f-ra za karme z zooplus
Obrazek

Jak ją oplace wstawię obok potwierdzenie przelewu.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt lis 16, 2018 13:34 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziony ranny ko

Advena pisze:Monika, ode mnie poleciało dziś 50 zł, więc nadwyżka może być na początek nowego worka karmy :kotek:

Pieniążki doleciały :)
Edytowałam wpis rozliczenia dodając Twoją wplate.
Dzięki.


Wpis z rozliczeniem na stronie 68
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt lis 16, 2018 19:38 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziony ranny ko

MonikaMroz pisze:
Advena pisze:Monika, ode mnie poleciało dziś 50 zł, więc nadwyżka może być na początek nowego worka karmy :kotek:

Pieniążki doleciały :)
Edytowałam wpis rozliczenia dodając Twoją wplate.
Dzięki.


Wpis z rozliczeniem na stronie 68

Super!
Obrazek
Mruczek i Inka

Advena

 
Posty: 652
Od: Pon lut 08, 2010 22:00
Lokalizacja: Wrocław albo Oleśnica

Post » Pt lis 16, 2018 21:17 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin. Znaleziony ranny ko

MonikaMroz pisze:Iza zerknij na Smille i wybierz smak dla futer. Jest fajna promocja teraz. Może w nst tyg tez bedzie.
https://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_ ... cha/smilla
Bo czekam jeszcze na dwie wpłaty na koncie i pieniążków starczy może na Smille mi jeszcze. To może bym złożyła zamówienie w nst tyg.
Bo w grudniu ja nic nie zdziałam finansowo bo mam dużo wydatków (lekarzy) związanych ze sobą niestety.


Zwykle Dziewczyny kupowały albo z rybą,kurczakiem,sterilizeda bądż urinary.Ale Ktoś już nie pamiętam dokładnie kto , kupił mi Kittena.Koty były zachwycone.Te starsze szczególnie, bo ta karma jest drobniejsza i nie tak twarda.

Obstawałabym przy Kittenie bo cena rozumiem taka sama.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 256 gości