Wrocław proszę o pomoc. Złapanie kota i sterylizacja.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sie 12, 2017 11:16 Wrocław proszę o pomoc. Złapanie kota i sterylizacja.

Może tutaj ktoś zauważy i pomoże.
Proszę czytać ostatni wpis z mojego wątku:
viewtopic.php?f=46&t=179880
Chodzi o złapanie kotki, albo nawet dwóch, sterylizację (jest lecznica i lekarz) i przetrzymanie kota po zabiegu.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17874
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob sie 12, 2017 19:02 Re: Wrocław proszę o pomoc. Złapanie kota i sterylizacja.

Nikt nie może? :(
Koty pojawiają się systematycznie na dachu komórki w moim ogrodzie. Jest klatka łapka i koty przyzwyczajone przeze mnie do wchodzenia do niej na jedzenie, są ostrożne, ale wejdą.
Trzeba poświęcić dwa-trzy popołudnia (a może jedno), ustawić klatkę, jak kot się złapie zdjąć z daszku, zabezpieczyć, przenieść do taksówki (na mój koszt). Potem pojedzie na mój koszt do lecznicy na sterylkę. Jest jeszcze kwestia przetrzymania i doglądania kota przez tydzień-10 dni i kot wraca na ten dach. Proszę fundacje. Proszę wszystkich, którzy mogą pomóc. Rozesłałam maile, rozmawiałam z jedną fundacją, niestety mają epidemię, kotki nie przyjmą. Ja więcej zrobić nie mogę.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17874
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob sie 12, 2017 20:24 Re: Wrocław proszę o pomoc. Złapanie kota i sterylizacja.

Kurcze, w Łodzi bym Ci pomogła od reki, ale zdalczynnie się nie da :(
Obrazek

andorka

 
Posty: 13117
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Nie sie 13, 2017 20:17 Re: Wrocław proszę o pomoc. Złapanie kota i sterylizacja.

Czitka, ten ostatni ppst to już nie jest ostatni, najlepiej wklej po prostu cytat z Twojego wątku ten z prośbą o pomoc.

I dodalabym jakieś "PILNE!" w tytule, skoro drugie jest w ciąży...

Podsumowując, Do złapania i przetrzymania po kastracji są dwie kotki (jedna w ciąży), do złapania tylko bez przetrzymywania kocurek.
Koszt sterylizacji i transport zapewniasz Ty :ok:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Nie sie 13, 2017 20:55 Re: Wrocław proszę o pomoc. Złapanie kota i sterylizacja.

Pomogę chociaż tak:
czitka pisze:I po burzach.
A teraz kolejny mój apel o pomoc, ale chyba ostatni :(
Na dachu komórki mam Mamę i coś co z Mamą przychodzi poza Bratem. Byłam przekonana, że to drugi kocur. Dzisiaj widzę, że to prawdopodobnie kotka i to w ciąży, jakiś taki jeden bok bardziej wypchany z jednej strony :roll:
Mama chuda jak przecinek, nikt jej do dzisiaj nie złapał, nie jest w ciąży prawdopodobnie.
Na dachu jest klatka łapka, koty od dwóch miesięcy uczę przy otwartej klatce, żeby tam wchodziły na jedzenie. Teoretycznie po uruchomieniu zapadki dadzą się złapać.
Sytuacja jest być może podbramkowa.
Potrzebuję pomocy, o czym wielokrotnie na wątku pisałam. Czyli doświadczony łapacz, który koty złapie, zawiezie na sterylizację i zapewni miejsce na rekonwalescencję. Koty mogą wrócić po zabiegu na tereny ogrodowe koło mnie.
Ja tego niestety sama nie ogarnę z wielu względów.
Obrazek

andorka

 
Posty: 13117
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Nie sie 13, 2017 21:00 Re: Wrocław proszę o pomoc. Złapanie kota i sterylizacja.

Czitka, jutro po południu , zadzwonię, jak będę więcej wiedziała, co u mnie.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Abariel, Google [Bot], Jamessmext, kasiek1510 i 445 gości