Kotka wolnożyjąca w domu. Nie je, nie pije od 3 dni. Pomocy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 14, 2017 21:43 Re: Kotka wolnożyjąca w domu. Nie je, nie pije od 3 dni. Pom

Nie jest dobrze. Druga Rękawiczka (prawa) nawet głowy do klatki nie wsadza. Ruda jest o włos od złapania, ale codziennie w ostatniej chwili coś ja płoszy. Raz auto, raz człowiek z psem itd. Wczoraj miałam sekundy do puszczenia sznurka ( brakowało tylko tylnich łapek ) to jakiś debil musiał iść wtedy sikać ...łapię ja w garażu - siadam w aucie nieruchomo ze sznurkiem, klatka przy drzwiach. Ruda już prawie w cała a tam szum w rurze od kanalizy, która odzie przez garaż. Ruda w panice wykręciła i tyle ja widziałam. A ja taka padnięta, ze nie dojechałam do domu. W połowie trasy musiałam stanąć na drzemkę bo skończyłabym w rowie. Masakra z tymi kotkami. Jadę znowu jutro, dziś musiałam zrobić przerwe bo nie mam mocy jechać.

Pan.Kruk

Avatar użytkownika
 
Posty: 416
Od: Pon paź 12, 2015 10:28

Post » Pon sie 14, 2017 21:48 Re: Kotka wolnożyjąca w domu. Nie je, nie pije od 3 dni. Pom

PS Kupiłam jej dziś jakiś żel na uspokojenie. Dostała w mleku. Zobaczymy czy wypije. Kurde, najlepszy antystresowy to byłaby siostra. One jak się widza to się bardzo cieszą.

Pan.Kruk

Avatar użytkownika
 
Posty: 416
Od: Pon paź 12, 2015 10:28

Post » Pon sie 14, 2017 22:21 Re: Kotka wolnożyjąca w domu. Nie je, nie pije od 3 dni. Pom

Twój kot też mógłby zajrzeć na krótko. U mnie przy oswajaniu dzikich obecność drugiego kota to była podstawa. Tyle że nie stała obecność, tylko wpuszczenie na krótko, żeby nowy kot się zorientował, że nie jest sam. W ten sposób oswoiłam półroczną kotkę z cmentarza w dwa dni, a kiedy po 10 dniach przybyła złapana później jej siostra, to tamta, już zadomowiona, pluła na nią - druga siostra ją poznała, przemawiała do niej długo w nocy i doszły do porozumienia i siostrzanej zażyłości.
Uważaj tylko, aby ci dzikuska nie prysnęła z pokoju, który zamieszkuje.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 194 gości