Jaka dobrą karmę w cenie Whiskas i inne polecacie?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sie 05, 2017 0:07 Re: Jaka dobrą karmę w cenie Whiskas i inne polecacie?

Na Zooplusa się pogniewałam, jestem przez nich stratna 300,00 zł. Pozostałe Keko czy Batiba nie są tak przystępne cenowo.

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Sob sie 05, 2017 7:22 Re: Jaka dobrą karmę w cenie Whiskas i inne polecacie?

Pomijając promocje, Bitiba jest na ogół tańsza od Zooplusa. Pogniewać się zawsze wolno.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Sob sie 05, 2017 7:26 Re: Jaka dobrą karmę w cenie Whiskas i inne polecacie?

Chikita pisze:Na Zooplusa się pogniewałam, jestem przez nich stratna 300,00 zł. Pozostałe Keko czy Batiba nie są tak przystępne cenowo.

A co się stało?

Koniczynka47

 
Posty: 2746
Od: Wto lut 23, 2016 9:21

Post » Sob sie 05, 2017 11:09 Re: Jaka dobrą karmę w cenie Whiskas i inne polecacie?

Koniczynka47 pisze:
Chikita pisze:Na Zooplusa się pogniewałam, jestem przez nich stratna 300,00 zł. Pozostałe Keko czy Batiba nie są tak przystępne cenowo.

A co się stało?


Kupiłam łóżko ortopedyczne dla piesa, którego szwy w kilku miejscach były rozerwane i w niektórych miejscach materiał był lekko przetarty i zooplus nie przyjął mojej reklamacji twierdząc, że mój pies "korzystał z łóżka nie tak jak mówi producent" i ani nowego łóżka ani zwrotu pieniędzy. O zgrozo reklamację złożyłam następnego dnia kiedy je odebrałam.

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Sob sie 05, 2017 16:58 Re: Jaka dobrą karmę w cenie Whiskas i inne polecacie?

Agnieszka2009 pisze:Czyli nevka będzie "zajadała się" Puriną? :( Bidula :(


Ja tez po tym jak autor watku szybko uciekł po pytaniu Milvy o przydomek hodowki stawiam na to, ze nie Nevka a cos w typie z psedo.
Tym bardziej, ze w innym watku pisal, ze swiadomie chce takiego kota, bo wystawy go nie interesuja.
Zdrowie kota i choroby genetyczne i cala reszte mial w nosie. Liczyl sie tylko wyglad i cena.
Moim zdaniem osoby swiadomie kupujace koty od rozmaczaczy bo taniej, powinny byc usuwane z forum.
Jak sie chce to mozna i rasowego z dobrym rodowodem taniej znlezc albo za grosze adoptowac.
A w typie kotow do adopcji tez pelno jesli ktos woli kota w typie, bo charakter i geny nieistotne.
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

Post » Sob sie 05, 2017 20:23 Re: Jaka dobrą karmę w cenie Whiskas i inne polecacie?

A ja nie jestem za usuwaniem z forum nikogo bo to trąci mi sekciarstwem i wcale nie sprawia że problem zniknie.
I co to za różnica czy puriną "zajada się" dachowiec, pseudonevka czy koty z "jedynie słusznych" związków hodowlanych.
To nie jest odpowiednia dieta dla żadnego kota.

Koniczynka47

 
Posty: 2746
Od: Wto lut 23, 2016 9:21

Post » Sob sie 05, 2017 20:28 Re: Jaka dobrą karmę w cenie Whiskas i inne polecacie?

Chikita pisze:
Koniczynka47 pisze:
Chikita pisze:Na Zooplusa się pogniewałam, jestem przez nich stratna 300,00 zł. Pozostałe Keko czy Batiba nie są tak przystępne cenowo.

A co się stało?


Kupiłam łóżko ortopedyczne dla piesa, którego szwy w kilku miejscach były rozerwane i w niektórych miejscach materiał był lekko przetarty i zooplus nie przyjął mojej reklamacji twierdząc, że mój pies "korzystał z łóżka nie tak jak mówi producent" i ani nowego łóżka ani zwrotu pieniędzy. O zgrozo reklamację złożyłam następnego dnia kiedy je odebrałam.


Zgłoś sprawę do UOKiK.
Wyślij przedsądowe pismo o zwrot pieniędzy do Zooplusa listem poleconym ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru.

Koniczynka47

 
Posty: 2746
Od: Wto lut 23, 2016 9:21

Post » Sob sie 05, 2017 21:21 Re: Jaka dobrą karmę w cenie Whiskas i inne polecacie?

Koniczynka47 pisze:
Chikita pisze:
Koniczynka47 pisze:
Chikita pisze:Na Zooplusa się pogniewałam, jestem przez nich stratna 300,00 zł. Pozostałe Keko czy Batiba nie są tak przystępne cenowo.

A co się stało?


Kupiłam łóżko ortopedyczne dla piesa, którego szwy w kilku miejscach były rozerwane i w niektórych miejscach materiał był lekko przetarty i zooplus nie przyjął mojej reklamacji twierdząc, że mój pies "korzystał z łóżka nie tak jak mówi producent" i ani nowego łóżka ani zwrotu pieniędzy. O zgrozo reklamację złożyłam następnego dnia kiedy je odebrałam.


Zgłoś sprawę do UOKiK.
Wyślij przedsądowe pismo o zwrot pieniędzy do Zooplusa listem poleconym ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru.


Sprawa do UOKiK jeszcze nie trafia, dałam wolną rękę prawnikowi. Jestem skłonna poświęcić prawie cały swój czas (trochę musi zostać dla mojego kociego obiboka) aby tylko uprzykrzyć im życie i dać do zrozumienia, że to nie takie hop siup mnie spławić (no i jeśli ktoś mnie zrobi w balona lubię to życie uprzykrzać aż nie osiągnę swojego celu) :)

A odnośnie całej tej dyskusji- nie ma co się denerwować i besztać człowieka, bo więcej nie zaglądnie i nie zapyta choćby o jakąś pierdółkę, która czasem może być pomocna (w moim przypadku wiele rad okazało się pomocnych). Trudno, stało się być może nakręcił biznes pseudo. Lepiej teraz przełknąć i pomóc /doradzić jak wychować to kocie dziecko, bo akurat ono nie jest niczemu winne. Kto wie, może trafiło w dobre ręce ? Już samo pytanie o karmę wykazuje jakieś zainteresowanie, równie dobrze mógłby machnąć na to ręką i karmić tą Puriną.

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Nie sie 06, 2017 14:41 Re: Jaka dobrą karmę w cenie Whiskas i inne polecacie?

Hmmm, do mnie z Zooplusa przyszło uszkodzone opakowanie karmy suchej Purizon, początkowo starano mi się wmówić, że to uszkodzenie podczas transportu i chcieli mi oddać jedynie 30%, jednak się postawiłam, wysłałam zdjęcia uszkodzenia, następnie do nich zadzwoniłam i od razu uznano moją reklamację i oddano mi koszt karmy w całości. Nie powinnaś się poddawać tylko zadzwonić do nich, jak ja zrobiłam (wcześniej zgłosiłam uszkodzenie mailem i dostałam odpowiedź o zwrocie 30%).
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pon sie 07, 2017 13:19 Re: Jaka dobrą karmę w cenie Whiskas i inne polecacie?

Chikita pisze:
Koniczynka47 pisze:
Chikita pisze:
Koniczynka47 pisze:
Chikita pisze:Na Zooplusa się pogniewałam, jestem przez nich stratna 300,00 zł. Pozostałe Keko czy Batiba nie są tak przystępne cenowo.

A co się stało?


Kupiłam łóżko ortopedyczne dla piesa, którego szwy w kilku miejscach były rozerwane i w niektórych miejscach materiał był lekko przetarty i zooplus nie przyjął mojej reklamacji twierdząc, że mój pies "korzystał z łóżka nie tak jak mówi producent" i ani nowego łóżka ani zwrotu pieniędzy. O zgrozo reklamację złożyłam następnego dnia kiedy je odebrałam.


Zgłoś sprawę do UOKiK.
Wyślij przedsądowe pismo o zwrot pieniędzy do Zooplusa listem poleconym ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru.


Sprawa do UOKiK jeszcze nie trafia, dałam wolną rękę prawnikowi. Jestem skłonna poświęcić prawie cały swój czas (trochę musi zostać dla mojego kociego obiboka) aby tylko uprzykrzyć im życie i dać do zrozumienia, że to nie takie hop siup mnie spławić (no i jeśli ktoś mnie zrobi w balona lubię to życie uprzykrzać aż nie osiągnę swojego celu) :)

Ale po co zgłaszałaś reklamację skoro przyszło uszkodzone, trzeba było dokonać zwrotu towaru do czego masz pełne prawo przez 14 dni (o ile sprzedawca nie daje dłuższego czasu) bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

Martinnn

Avatar użytkownika
 
Posty: 864
Od: Czw sty 01, 2015 22:16

Post » Wto sie 08, 2017 13:13 Re: Jaka dobrą karmę w cenie Whiskas i inne polecacie?

Ja nie musiałam zwracać do Zooplus karmy w uszkodzonym opakowaniu, kazali mi ją zostawić, a poniesiony koszt za uszkodzony towar i tak oddali.
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Wto sie 08, 2017 13:21 Re: Jaka dobrą karmę w cenie Whiskas i inne polecacie?

Bestol pisze:Ja nie musiałam zwracać do Zooplus karmy w uszkodzonym opakowaniu, kazali mi ją zostawić, a poniesiony koszt za uszkodzony towar i tak oddali.


Widze, ze zrobiłas tak jak radziłam - telefon pomogł :D

I dobrze, bo z nimi trzeba grzecznie, a nie na udry. Wtedy i towar sie ma (kaza przekazac schronisku lub innym potrzebujacym) i zwrot kasy.
Ja od 3 lat wszystkie "reklamacje " mam rozpatrywane pozytywnie. Dzwonie po otrzymaniu przesyłki, mowie bardzo grzecznie, ze chce zwrocic, bo to i tamto.
Czasami przysyłaja po towar kuriera i zwracaja kase. Czasami kaza zostawic sobie lub komus przekazac i tez zwracaja kase.
Ja zooplus nie moge nic zarzucic jesli chdzi o zwroty towaru obojetnie z jakiego powodu.
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

Post » Wto sie 08, 2017 14:55 Re: Jaka dobrą karmę w cenie Whiskas i inne polecacie?

Dokładnie Farcikot, wielkie dzięki za radę :D Od razu jak powiedziałaś aby zadzwonić to zadzwoniłam do nich. Zupełnie inne nastawienie mieli niż przez korespondencję email. Pan z którym rozmawiałam przez telefon był grzeczny, chociaż trzymał się wersji, ze nie pakują karm uszkodzonych fabrycznie, że to wina transportu - ta wersja została u Pana do końca :) Ale Pan powiedział, że rozpatrzą jeszcze raz moją reklamację i nie minęło 10 minut od mojego telefonu a na maila już mi przesłali informację, że reklamację uwzględniono w całości i poproszono o dane do przelewu. Napisano również abym absolutnie nie odsyłała "uszkodzonej w transporcie karmy" :) Do końca honorowo bronili, że uszkodzonej nie zapakowali, ale reklamację uznali właśnie po rozmowie telefonicznej :) A karma szczerze fabrycznie była uszkodzona, nie panikowałabym, gdyby się opakowanie zniszczyło w trakcie transportu, ale w tym przypadku nie wiedziałam jak długo w Zooplusie ta karma leżała niezabezpieczona. Tak czy siak Zooplus mogę pochwalić za ostateczną decyzję i pozostanę stałym klientem.
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Czw sie 17, 2017 15:44 Re: Jaka dobrą karmę w cenie Whiskas i inne polecacie?

haaszek pisze:Jaka nevka - co najwyżej kot w typie z "hodowli". Miał być "brytyjczyk bez papierów" za 900 zł. "Nevka| też pewno za tyle, więc na karmę zabrakło.
Za Nevkę dałem 2500zł, ma rodoód, chipa i resztę. Ludzie z tego forum dali mi do myślenia nie warto oszczędzać. Haaszek pozdrów swoje dachowce :* Mam już karmę Matisse, sprawdza się świetnie. Więcej jadu droga koleżanko. Do nie usłyszenia.

gracek0718

 
Posty: 17
Od: Wto sie 01, 2017 11:37

Post » Pt sie 18, 2017 16:38 Re: Jaka dobrą karmę w cenie Whiskas i inne polecacie?

Zapewno "jadu" by nie było, gdyby zamiast nagłego zniknięcia z wątku, jego założyciel napisał po prostu, jaką karmę wybrał i że jednak nie będzie to purina. Dobrze, że kot jest z hodowli.

Agnieszka2009

 
Posty: 499
Od: Sob sty 10, 2009 16:57

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Doris2, Gosiagosia, kicalka, Marmotka, skaz, wicherek i 237 gości

cron