Problem z kotka po sterylce

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 23, 2017 15:56 Re: Problem z kotka po sterylce

znaczy? nie udało Ci się pogodzić kotow?

Niteczka84

 
Posty: 11
Od: Sob lip 22, 2017 11:12

Post » Nie lip 23, 2017 16:13 Re: Problem z kotka po sterylce

Nie udało, ale wciąż mam nadzieję, że do nas wróci. U nas na tyle sytuacja jest skomplikowana, że u starej obudziły się demony z przeszłości sprzed adopcji i sama sobie stwarza zagrożenie w Chiko. Bywa, że na nią patrzy zainteresowana jak przyjedziemy w odwiedziny bez żadnej reakcji, ale bywa i tak, że rzuca się z rządzą mordu na sam jej widok więc obecnie jest na wygnaniu. W tymczasie takie napady już się zdarzały i udawało się ją ujarzmić, ale wtedy nie była wysterylizowana ;/

Chikita

 
Posty: 6401
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Nie lip 23, 2017 18:09 Re: Problem z kotka po sterylce

O jej ja nawet nie mam możliwości umieścić gdzieś kotow indziej. Ja mam nadzieje ze specjalista poradzi zanim sama będę bawiła się w godzenie. Nie znam się nie chce popełnić jakiś błędów kazała mi je odizolować tak zrobiłam chociaż dziś miałam uchylone drzwi i ta po sterylce na rękach .Miia siedziała na szafie i patrzyła na Kinie .Wyciągała czuła się zrelaksowana ale jak weszłam bliżej juz burczala myślę że z pomocą kociego psychologa wszystko wróci do domy do dopiero drugie dzień. Chodzę ze skarpetkami i na przemiennie wycieram policzki i daje do wachania zrobię wszystko co się da aby je pogodzić choćbym miała najlepszego specjalistę sprowadzić

Niteczka84

 
Posty: 11
Od: Sob lip 22, 2017 11:12

Post » Nie lip 23, 2017 18:10 Re: Problem z kotka po sterylce

z całego serca życzę Ci aby udało się Tobie pogodzić kotki

Niteczka84

 
Posty: 11
Od: Sob lip 22, 2017 11:12

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 414 gości