Zbiórka na dzicz z Sosnowca

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 21, 2017 1:40 Zbiórka na dzicz z Sosnowca

Czy może być gorsze życie dla kota, niż bycie kotem ulicznym... i to w Sosnowcu? :wink:

Wraz z 3 koleżankami podjęłam się troski o koty troszkę drugiej kategorii, koty wolno żyjące. Fundacje chętnie pomagają schroniskom, słodkim bezdomnym istotom, natomiast często miłość do kota uwarunkowana jest jego przymilnością. Najgorzej mają te, które jawnie nas nie lubią :( Jesteśmy niezrzeszone, poza sterylkami od miasta i czasem pomocą jakiejś fundacji przy maluchach, jesteśmy skazane na siebie... no co tu mówić, jest ciężko. Mamy mnóstwo serca, uporu, wkładamy w to cały wolny czas i środki, ale to ciągle mało. Brakuje nam sprzętu i karmy by móc pomagać lepiej. Każdy kto łapał kiedyś koty czy maluchy na zabiegi czy leczenie wie jakie to trudne zadanie. Prosimy raptem o drobniaka i posłanie prośby dalej. Wszystko zostanie udokumentowane fakturami i przykładnie rozliczone. (Y)


:arrow: http://www.zrzutka.pl/dzikisosnowiec :cat3:

P.S. Jestem tu nowa i proszę o przeniesienie posta do bardziej odpowiedniego miejsca jeżeli by się okazało, że to jest nieodpowiednie :roll:

SłodkaKociarnia

 
Posty: 2
Od: Pt lip 21, 2017 1:20

Post » Pt lip 28, 2017 8:30 Re: Zbiórka na dzicz z Sosnowca

Hop

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Pt lip 28, 2017 15:09 Re: Zbiórka na dzicz z Sosnowca

Podniose
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3709
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Pt lip 28, 2017 21:02 Re: Zbiórka na dzicz z Sosnowca

Wiem coś o opiece nad kotami wolno żyjącym. Mam stadko pod opieką. A przez to i " odrzuty" w domu. Często ludzie tam wywalają swoje koty.
Trudna i niewdzieczna robota.
Podniose wątek
Powodzenia
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55323
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Wojtek i 176 gości