Gdzie kupić tanie i dobre zabawki dla kotka w Białymstoku?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 19, 2017 23:07 Gdzie kupić tanie i dobre zabawki dla kotka w Białymstoku?

Jestem z Białegostoku i mam pewien problem. Adoptuje kotka. Mam prawie wszystkie rzeczy potrzebne dla malucha, czyli kuweta, drapak itp. Lecz nadal nie mam żadnych zabawek. Chciałam zrobić jakieś z włóczki, ale gdy poczytałam o kilku przypadkach zadławień nitkami albo sznurkami, odechciało się robienia. Więc tutaj mam pytanie. Gdzie w Białymstoku można dostać dobre jakościowo zabaweczki dla kociaka? Wolę je kupić "namacalnie" niż przez internet. Chętnie dowiem się o porządnych sklepach :201461 :wink:

Shadaaa

 
Posty: 31
Od: Śro lip 19, 2017 22:56

Post » Czw lip 20, 2017 4:57 Re: Gdzie kupić tanie i dobre zabawki dla kotka w Białymstok

Zajrzyj do sklepów zoologicznych, zapewne tam za parę zł kupisz jakąś piłeczkę, myszkę, wędkę... Z doświadczenia wiem, że nie ma co inwestować zw jakieś drogie zabawki, bo i tak najczęściej kot bawi się przypadkowymi rzeczami i szybko się nudzi. Jakaś piłeczka, wędka, myszka i na początek starczy. W końcu i tak jak kociak mały, jeden, to ty będziesz musiała mu te zabawki rzucać, by się nimi wybawił. Przy czym wędka o tyle ważna, ze jak zacznie gryźć czy drapać to najlepiej na nią przejść, by nie utrwalać w nim nawyku, ze wolno mu Ciebie uszkadzać, nawet jeśli teraz jest mały i słodki. Myślę, że to spokojnie nabyjesz w jednym lub paru odwiedzonych sklepach zoo.
pwpw
 

Post » Czw lip 20, 2017 18:13 Re: Gdzie kupić tanie i dobre zabawki dla kotka w Białymstok

Jestem z Białegostoku więc chętnie podpowiem, ale tak naprawdę w każdym jest to samo. Różnica polega jedynie na cenie.
Naprawdę dobrze zaopatrzony sklep zoo jest na Ryskiej- Kameleon. Mają dobre jakościowo karmy na wagę, dobrych sprzedawców oraz spory wybór "gadżetów" i jako jedyny sklep zoo w tym mieście mają mój żwirek w ofercie i nie muszę zamawiać przez Internet :). Cenowo przystępny, za żwirek nie przepłacam.
Jeśli potrzebujesz bliżej bodajże w obydwu Oszołomach jest Kakadu (na Hetmańskiej na pewno) wybór spory, ale ceny są przerażające.
W lecznicy u Pani Marysi na TBS'ach w sklepiku dostaniesz wędki w dobrej cenie (przynajmniej wg mnie). Proponuje tylko iść do niej w ciągu dnia, ponieważ po południu są horrendalne kolejki i nie zawsze ktoś ma czas aby obsłużyć sklepik.

Chikita

 
Posty: 6403
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 370 gości