Kotka po kastracji nie załatwia się do kuwety.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 16, 2017 19:50 Re: Kotka po kastracji nie załatwia się do kuwety.

Bardzo się cieszę, że kotka się przełamała :) Każdy kociarz zna to czekanie i radość z rezultatu.
Kołnierz można zdejmować okresowo, żeby kotka się umyła, bo tego też jej brakuje

Ja masełko podaję na palcu. Kotek ze smakiem zlizuje.

Alija

 
Posty: 2188
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lip 16, 2017 19:58 Re: Kotka po kastracji nie załatwia się do kuwety.

To fakt, dla kotki to jest mega stresujące przeżycie chodzić ciągle w kołnierzu a tym bardziej załatwiać się z tym obciążeniem. Niestety, Freya musi ciągle mieć kołnierz, bo wystarczy chwila nieuwagi kiedy jest bez kołnierza, a ta moja rozbójniczka od razu dobiera się do rany i ją gryzie.

Przez następne dni planuję ściągać koteczce kołnierz i bacznie obserwować co pozwoli jej bezstresowo skorzystać z kuwety i dokładnie umyć się po toalecie.

Patent z masełkiem na pewno mi się przyda jeszcze na przyszłość, kiedy kotka będzie miała problemy z zaparciami. Ja dałam mojej kotce łyżeczkę na miseczkę i z chęcią troszkę wylizała. :)

Na szczęście, za parę dni będziemy mogły się pozbyć tego kołnierza i wszystko wróci do normy. :D

Paulina24

Avatar użytkownika
 
Posty: 12
Od: Sob lip 15, 2017 9:19

Post » Pon lip 17, 2017 11:10 Re: Kotka po kastracji nie załatwia się do kuwety.

Uff, dobrze, że kuweta wraca do łask ;) :ok:

bea3

 
Posty: 4143
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Silverblue i 187 gości