Szóstka... I kolejny :/

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 13, 2017 19:04 Re: Sześć kociaków..Dwa do stajni????. Balbi w DS,trójca w D

Tak patrzę i patrzę i nie wierzę :lol: Ty nadal masz firanki :ryk:
A kociaki grubaśne! Jak na tylu lokatorów na gapę, kondycję mają na 6+
Prześliczne wszystkie bobasy :1luvu:
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt paź 13, 2017 19:09 Re: Sześć kociaków..Dwa do stajni????. Balbi w DS,trójca w D

Grubaśne a ważą raptem po około 1,5kg :x

Trochę urosły, prawda? :)

One się nie interesują prawie wcale firankami.
Najlepsze jest to, że ja nienawidzę firanek, ale mamy wścibskiego sąsiada, co nas podgląda, więc firanki być muszą :D


A dziś to w ogóle same siebie z jedzeniem przeszły.

Rano o 7 400gram Butcher'sa
o 11 nasypałam chrupek około 100gram do 13:30 nie zostało nawet pół ziarenka...
o 15 dostały twarożek z żółtkiem (kochają ten smak)
o 18 znowu puszka 400gram tym razem Animonda Carny
o 20 nasypałam chrupek około 50 gram, a tu się okazuje, że już nic nie zostało...

Masakra z tym ich pochłanianiem... :x
ser_Kociątko
 

Post » Pt paź 13, 2017 19:37 Re: Sześć kociaków..Dwa do stajni????. Balbi w DS,trójca w D

One nie przeszły same siebie. One nad tym dopiero pracują :mrgreen:
Posiadanie takich " maluchów " to jakby zniszczarka przeszła przez wszechświat. Czarna dziura :strach:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt paź 13, 2017 21:27 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Jakie cudne zdjęcia cudnych maluchów :1luvu:
Są prześliczne, bezpieczne i szczęśliwe :201461
Na pierwszym zdjęciu wygląda, jakby wujek pilnował, żeby dzieci ładnie zjadły :lol:

Ania z tego linku co podałaś to drogie, w Auchan fioletowe kupowałam po 3 15 i 3 30, zależy od smaku.
Ser_Kociątko nie ma samochodu i mieszka w takim miejscu, że wyjazd do Tesco i powrót z ciężkimi siatami to naprawdę bardzo duży problem. To jest piękne miejsce, ale, że tak powiem oddalone, duże paczki, ciężkie rzeczy, to tylko kurier.
Szkoda, że Zooplus nie ma Butchersa, tam najbardziej zbliżone cenowo i jakościowo to Animonda Carny chyba.
Pani potwierdziła jutrzejszą wizytę, jeeeeeeeny, jak bym chciała, żeby matka znalazła dom.
Niech to będzie to, niech to będzie to, niech to będzie to.!!!!!!
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Pt paź 13, 2017 21:51 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

wilber pisze:Niech to będzie to, niech to będzie to, niech to będzie to.!!!!!!


Cichutko potrzymam :ok: :ok:
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt paź 13, 2017 22:53 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

też :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
I się wstrzymuję z FB.

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15056
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob paź 14, 2017 0:31 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Czymać, czymać :twisted:
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Sob paź 14, 2017 12:35 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Ja puszki Butchers zamawiam tu
http://allegro.pl/butcher-s-classic-w-g ... 36556.html
albo tu
http://allegro.pl/butchers-classic-60x4 ... 688a5c0198
Obydwaj sprzedawcy solidni.


I mocne :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: za wizytę PA

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Sob paź 14, 2017 22:15 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Dzieki za link, wychodzi ok. 2,23 za puszkę, to już nieźle.
Po wizycie.
Hm........hmmm........
Zobaczymy czy coś z tego będzie.

Czarna matka jest niesamowita, naprawdę, mam wrażenie, że ona rozumiała o co chodzi, wiem, że to brzmi absurdalnie, ale pokazała sie z najlepszej strony i mruczała i przymilała się.
Nie ma na razie więcej pytań o nią.
To jest wyjątkowy kot, taki, który zapada w serce.
Żeby te moje trzy włochate matoły pozwoliły mi wziąć tamte do domu, byłoby mi łatwiej, a i tamte miałyby człowieka więcej, częściej. A tak latam jak kretynka góra dół i już na nic czasu nie mam.

FarciKot serdeczne podziękowania za wspomożenie :201494 :1luvu:
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Nie paź 15, 2017 12:04 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

FarciKot dołączam do podziękowań :)

Kciuki cały czas za Mamusię! :)

Ustaliłyśmy z Wilber, że zamówię Animondę Carny puszki po 800gram :)
ser_Kociątko
 

Post » Nie paź 15, 2017 13:33 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Tez mi sie wydaje, ze Animonda lepsza od Buthersa - jeszcze raz tyle miesa ma, a cenowo podobnie do Buthersa wychodzi.
To nie sa juz oseski to zamiast Convy lepiej im lepsza karme dac.
Moze lepiej beda sie najadac.
Ja swoim tez teraz animonde kupuje.
Jesli chcesz po 800 to teraz masz swietna promocje. http://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_d ... rny/645097
W tych pakietach po 6 sztuk, nawet taniej wychodzi niz w tych po 12, a mozesz wziasc rozne smaki.
Zamawiaj poki jest.

I mam takie pytanie czemu im sucha wydzielasz?
U mnie cały czas stoi. Nie wiem ale wydaje mi sie, ze u takich kotów to lepsze.
Nie boja sie, ze zarcia zabraknie i pozniej w porze posiłkow nie rzucaja sie tak na zarcie.
U mnie nawet rezdydent gdy była sam nie miał wydzielanej suchej.

Maluchy ślicznie rosna :201461 Nie wiem ile one maja, ale moja mała ma 4,5 -5 miesiecy i wazy 1800.
I mała drobna jest ale gubasek. To moze te 1500 to wcale nie mało.
A maluchy to po 600-700 gr. Ale tak naprawde nie wiem ile tygodni maja. Wiem tylko, ze jak je wziełam miały po 8 ząbków
i w ciagu 10 dni przybrały po ok 150gr. I mysle, ze to w sam raz.

Wilber, myslami z Tobą - cały czas trzymam kciuki :ok:
Ostatnio edytowano Nie paź 15, 2017 13:51 przez FarciKot, łącznie edytowano 1 raz
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

Post » Nie paź 15, 2017 13:48 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Tak, tak właśnie z tej promocji skorzystamy! :)
Convy już nie jedzą :) Tylko twarożek z żółtkiem co jakiś czas, bo go tak uwielbiają, że nie potrafię im nie dawać :D

U mnie nie może sucha stać cały czas, bo moje dorosłe by tylko jadły i jadły i by się turlały (a obecnie moje przechodzą na BARF), a maluchy biegają razem z moimi, więc nie da się im zostawić, żeby moje prywatne im nie zabierały. Dlatego maluchy dostają często, ale jednak wydzielone.

Maluchy też dostają posiłek BARFowy i są zachwycone. One w ogóle uwielbiają wszystko.

Nie wiem ile mają, ale wetka je ocenia na 3,5 - 4 miesiące i mówi, że jednak mogłyby ważyć ciut więcej.
ser_Kociątko
 

Post » Nie paź 15, 2017 14:08 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Pozniej zajrze i postaram sie nadrobic czytanie, bo goscie przyszli.
Ale tak na szybko to wrzuc sobie do koszyka te darmowe saszetki http://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_d ... ife/620194
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

Post » Nie paź 15, 2017 14:10 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Dzięki! Już wrzucam! :)
ser_Kociątko
 

Post » Nie paź 15, 2017 20:49 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

wydarzenie Czarnejmatki na FB https://web.facebook.com/events/3309142 ... null%22%7D.
Kto fejsbuczy - udostępnia !!!

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15056
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 276 gości