Szóstka... I kolejny :/

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 20, 2017 9:00 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

No to naprawdę brzmi jak super dom!
Myślę, że wszystko będzie dobrze, zobaczysz!
CzarnaMatka na pewno wie, że teraz zaczyna się Jej nowe życie - lepsze życie :)
Leć do roboty, a ja lecę ogarniać stado :D
ser_Kociątko
 

Post » Pt paź 20, 2017 11:01 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Taki dom co bierze wolne i wciska pieniądze to marzenie każdego kociarza. Musi być dobrze. Ty im w podzięce daj drugiego kota gratis :) Promocja taka.
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Pt paź 20, 2017 11:24 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

:lol: No daj im białego, dla równowagi :D Będzie ładna para! :twisted:
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt paź 20, 2017 12:10 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Kciukasy wielkie.
Wbrew pozorom "starsze" koty cudnie doceniają spokój, ciepło, miłość, pełną miskę. I szybko sie aklimatyzują. W domku co ma czas i takt nie ma problemów. Dobrze bedzie.
Co do wychodzenia. Nie byłabym pewna ,czy mamunia będzie chciała. Wbrew pozorom koty co zaznały wolnosci trudnej, głodnej i chłodnej nie pchają się na dwór. Moje takie dzikuny NIGDY nie wychodziły i nie chciały. Potrafiły uciekać jak tylko okno się uchyliło. Nie awanturowały się pod drzwiami. Będzie dobrze!
A ciebie przytulam.
Takie adopcje cieszą i bolą. :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55323
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt paź 20, 2017 13:44 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

:ok: :ok: :ok: :ok:

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15027
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt paź 20, 2017 15:59 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

:ok: :ok: :ok:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pt paź 20, 2017 22:54 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Dzięki za wsparcie :1luvu:

Ja nie jestem chyba normalna, kurcze cały dzień jak na szpilkach, tak bardzo mi zależy na tej adopcji, żeby było ok. Sms rano, że wyszła, że siedzi na oknie. Potem sześć godzin nic, cisza, już mi się uruchomiła produkcja wszelkich możliwych scenariuszy. Nie chciałam być namolna i tylko dwa smsy pchnęłam, miałam pretekst, bo przyszły wyniki krwi, wszystko oki. zdrowa Matka.
Dopiero wieczorem, CzarnaMatka na parę godzin się schowała w bezpieczne miejsce, potem wyszła, zwiedziła cały dom, dwa piętra i ku radości dzieci skorzystała z przygotowanego dla niej krzesełka z podusią w kształcie kotka, zaległa tam. Zmęczona wrażeniami i zachęcona kocimiętką poszła spać do przygotowanego dla niej kojca z kocykiem. Siku w kuwecie, kolacja zjedzona. Relacja poparta zdjęciami.
Malutkie uffffff....
Nie wiem, czy to normalne, ale z każdą adopcją denerwuję się bardziej, zamiast mniej.

MatkaCzarna chciała wychodzić z pracowni, musiałam bardzo uważać, żeby mi się nie wymsknęła, może chciała wyjść a może miała dość zamknięcia w małym pomieszczeniu, dodatkowo z maluchami. Ona już była zmęczona opieką nad młodymi. Zajmowała się nimi, wylizywała, ale chwilami było widać, że ma już dość zaczepiania jej i podgryzania.
Wąsiata ma już ponad trzy miesiące i to już chyba ten czas, kiedy kotka pomału odstawia młode.
W każdym razie widzę, że rozdzielenie najbardziej przeżywam chyba ja.
Po młodych nie widać, żeby jej szukały, bombardują pracownię, tak, jak bombardowały.
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Sob paź 21, 2017 7:35 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Zajmuję :wink: się adopcjami od 200 roku. Z każdym kotem jest ciężej. Z wyborem domu a potem "zniesieniem" psychicznym czasu zadomowienia się kota.To cholerne czekanie na wieści i walka ze sobą by na telefonie nie wisieć.Leczenia to pewnie wymaga :wink:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55323
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob paź 21, 2017 12:39 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Kania znowu nam zasikała poduszkę i legowisko :(
I zauważyłam, że jej się po prostu chyba nie chce chodzić do kuwety. Bo np. Rano po przebudzeniu idzie normalnie, potem zjada śniadanko, biega, biega, szaleje i leje na legowisko O.o... potem śpi i idzie normalnie do kuwety... I w trakcie zabawy leje znowu gdzieś blisko...

Tosiek już dużo lepiej. :) Chociaż cały czas dużo śpi. Chciałabym go jak najszybciej ciachnąć, ale wetka mówi, żeby chociaż trochę świerzb podleczyć przed kastracją. A on nam tak znaczy, że do łazienki to strach wejść, bo taki "aromat" ....
ser_Kociątko
 

Post » Sob paź 21, 2017 12:45 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

A może kuweta powinna stać bliżej tego legowiska?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob paź 21, 2017 12:50 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Ale ona nie sika do tego jednego konkretnego legowiska...
Kuweta stoi na środku pokoju... Legowisko przy wejściu, a poduszka na parapecie...
Dzisiaj dostawiłam drugą kuwetę. Na razie odpukać jest dobrze. Zobaczymy jak do końca dnia.
ser_Kociątko
 

Post » Sob paź 21, 2017 12:54 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

ser_Kociątko pisze:Ale ona nie sika do tego jednego konkretnego legowiska...
Kuweta stoi na środku pokoju... Legowisko przy wejściu, a poduszka na parapecie...
Dzisiaj dostawiłam drugą kuwetę. Na razie odpukać jest dobrze. Zobaczymy jak do końca dnia.

to moze jej lokalizacja kuwety nie pasuje? Trzeba kombinować. Trzymam :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob paź 21, 2017 12:55 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Kombinujemy. Kciuki chętnie przygarniemy :)
Będę relacjonować, czy w końcu załapie na dobre :D
ser_Kociątko
 

Post » Sob paź 21, 2017 14:11 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

a moze zwirek nie pasi??

My takie zonki mielismy z malym Pixiorem - zwirek byl nie taki.

Trzymamy kcuki!
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Sob paź 21, 2017 14:13 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Kurczę, ale ona od samego początku odkąd u nas jest ma ten sam żwirek.
I nie było problemów. Problemy zaczęły się ze 3 dni temu. I jak kuweta jest w klatce i one też w niej są to nie ma problemu.
A jak biegają luzem to już kuweta czasem tak, a czasem nie :(
Tak jakby wszystko było ważniejsze niż pójście do kuwety :ryk:
ser_Kociątko
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 203 gości