Szóstka... I kolejny :/

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie wrz 24, 2017 11:31 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

Oczywiście fotki będą i pełne relacje dniowe :D
I oczywiście bardzo bardzo dziękuje za wsparcie finansowe jak i materialne :) Bez Was by się to nie udało! Jesteście kochane <3
ser_Kociątko
 

Post » Nie wrz 24, 2017 12:19 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

To Ty SerKociatko jest wspaniała, ze dałas im dach na glowa i realna opieke :1luvu: Pieniadze i zarcie itp to nie wszystko, Bez Ciebie pomimo naszych najszczerszych checi by sie nie udało. Ale razem damy rade. Jak juz je ogarniesz, to wybierz na forum osobe, ktora robi najlepsze ogloszenia - oplace.
Musza szybko znalezc dobre domki, bo 2 nastepne czekaja w kolejce na DT u Ciebie :twisted:
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

Post » Pon wrz 25, 2017 2:31 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

Przed chwilą wróciłam do domu. Wszystko zrzucone na grzbiet ser_Kociątka.
Lepszego DT ze świecą szukać.
Jestem absolutnie spokojna o ich los w takich rękach. :1luvu:
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Pon wrz 25, 2017 7:02 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

godzina 3.31 i przed chwilą wróciłaś
:strach:
mam nadzieję, że nie musisz dziś łazić po rusztowaniach
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon wrz 25, 2017 10:12 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

Wczoraj było przesympatycznie :) Dzisiaj wieczorkiem wstawię fotki maluchów :)
Bardzo bardzo dziękuję FarciKotowi i Irlandzkiej Myszce oraz MilvieB i oczywiście Wilber za dowóz i jedzonko! :)

Dzieciaki wciągają lepiej niż odkurzacze :strach: :strach:
Wczoraj 400g. Dzisiaj na śniadanie wciągnęły kolejne 400g a na drugie śniadanie opakowanie serka białego i 2 żółtka :strach: . Jedzą i jedzą i kuwetują i kuwetują!
ser_Kociątko
 

Post » Pon wrz 25, 2017 10:25 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

Czekam na fotki tych śliczności :D
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon wrz 25, 2017 20:58 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

Tymczasowanie dzień I.

Mamy 3 kociaki. Dwa kocurki i jedną kotkę :)

Borowiczek - najbardziej nieogarnięty i anemiczny jak na kociaka :roll: :roll:
Obrazek

Kozlarek - największy żarłok z trójki, niczego się nie boi i ciągle woła jeść :D
Obrazek

Kania - troszkę fuczy i wybrzydza z jedzonkiem, po pomizianiu włącza motorek, ciągle morduje myszkę :D
Obrazek

Jemy śniadanko
Obrazek




Małe misiaki będą odrobaczone w piątek :)
Dzisiaj kupiłam Immunodol, bo kocurki zaczęły kichać i lekko łzawić :(
Niestety borykamy się też z lekką biegunką. Może przez robaki? Bo brzuchy jak piłeczki.

Dzisiaj wciągnęły:
1 puszka 400g Butchersa
2 szalki Winstona po 100g
1 twarożek biały
1 żółtko
50g chrupek po raz pierwszy
100ml mleka koziego z Convem
i powoli uczą się pić wodę
Dodatkowo na noc zostawię im znowu ciut chrupek :)
ser_Kociątko
 

Post » Pon wrz 25, 2017 21:01 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

Duzo zdrowia sloneczkom.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84536
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon wrz 25, 2017 22:19 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

Moje kochane grzybencje :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Jednak burasek to chłopak ? coś mi się w takim razie popindoliło, że to dziewczyna.
On taki nieogarnięty faktycznie, on i Koźlarek to były takie cyce, pierwsze do ssania. Koźlarek to miła pierdoła, on jest chyba najbardziej oswojony.
Kania staje okoniem :wink:
Mówiłam Ci, że to nie je a żre :mrgreen:
Wszystkie po przywiezieniu miały biegunkę z rozdrzyzgiem, robaki plus kiepskie żarcie, mleko z chlebem i chleb z pasztetem :roll:
Matka czarna chyba najgorszą, po tygodniu, po delikatnym odrobaczeniu i normalnym żarciu i ona i wąsiata załatwiają się normalnie.
Tym też się myślę unormuje za chwilę.
Piękne imiona wybrałaś :1luvu:

Dzisiaj udało mi się podjechać z matką czarną i wąsiatą do wetki, wróciła pierwszy dzień po urlopie. Dziewczyny zostały odrobaczone, maja lekki stan zapalny spojówek, więc kropelki do kropienia.
O dziwo koty stamtąd nie mają pcheł, ani świerzbu, futerka czyste, uszy też.
Wetka pytała się, czy chcę usg, żeby zobaczyć, czy matka czarna jest w ciąży, bo po omacaniu faktycznie chyba coś jest na rzeczy.
Nie chce wiedzieć, za kilka dni idzie na zabieg, bez względu czy jest, czy nie jest, dowiem się po, nie chce się gryźć przed.
Jeżeli faktycznie jest, to przy takim stanie, w jakim ją zabierałam kolejny poród to byłby dla niej wyrok śmierci.
Jest kochana, ufna, u weterynarza spokojna, mruczała. Wąsiata wariatuńcio, szalała na stole u wetki a potem zaczepiała matkę przez kratki transporterka.
Aż mi szkoda matki oddawać.

ser_Kociatko dziękuję serdecznie za gościnę, pyszny poczęstunek :D ,
dotarłam pod Łódź trochę późno, bo miałam jeszcze sprawę do załatwienia, no i się zasiedziałam, bo trudno się nie zasiedzieć w takim towarzystwie, stąd godzina powrotu. Dzisiaj niestety normalnie do roboty :?
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Wto wrz 26, 2017 6:49 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

Dziewczyny, wspaniale jestescie.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84536
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto wrz 26, 2017 7:12 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

Koźlarek z tą rozczulającą plamką na pyszczku na pewno szybko znajdzie dom. Choć nie przepadam za "zakochiwaniem się" z powodu plamki/paska/koloru
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto wrz 26, 2017 16:01 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

Śliczności dzieciarnia :1luvu:
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto wrz 26, 2017 16:06 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

Fajniusie cudaczki - tylko takie jakies smutniutkie :201461
Niech sie dobrze chowaja :ok: - tylko tak zebys znalazła ;)
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

Post » Wto wrz 26, 2017 18:47 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

Tymczasowanie dzień II

Rano przyjechał żwirek od MilvyB dziękujęmy za 50l żwirku!

Kupiłam dzisiaj odrobaczenie dla kociaków i kilka saszetek Conva i już 100zł pękło :(
Będziemy odrobaczać w czwartek zgodnie z sugestią wetki, żeby jeszcze trochę je podkarmić :)

Dzisiaj wciągnęły
śniadanie 400g Winstona
II śniadanie biały twarożek
Obiad 150 g chrupek
Kolacja 300g Butchersa
Potrafią pić już wodę :)
Na noc dostaną jeszcze chrupek :)

Foto relacja troszkę pózniej :)
ser_Kociątko
 

Post » Wto wrz 26, 2017 19:14 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

A brzuszki jak? W sensie kupy
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 239 gości