Szóstka... I kolejny :/

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 29, 2017 15:13 Re: Balbi,CzarnaM,Chrupek,Borowik w DS. Dwójka w DT..

Witaj Klauduś!

:ryk: :ryk: :ryk:
Dlatego mówiłam, że to mały żarłoczek jest
ser_Kociątko
 

Post » Śro lis 29, 2017 19:19 Re: Balbi,CzarnaM,Chrupek,Borowik w DS. Dwójka w DT..

A jak się zrobi okrągły? Obawiam się, że będzie miał co dojadać po dziewczynach :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro lis 29, 2017 19:20 Re: Balbi,CzarnaM,Chrupek,Borowik w DS. Dwójka w DT..

Jak się zacznie zaokrąglać to trzeba będzie diety pilnować :D
Na razie mu to nie grozi :D
ser_Kociątko
 

Post » Śro lis 29, 2017 22:00 Re: Balbi,CzarnaM,Chrupek,Borowik w DS. Dwójka w DT..

Tosiek/Kubuś to chyba taki typ, co to je a nie tyje :twisted:
Nieekonomiczny taki. Trudno przerobić na poduszkę, albo dywanik :mrgreen:

Teraz gorsze wieści.
Matka kociaków nie złapana. Jest dzika i przerażona, facet próbował ją dzisiaj łapać w rękawicach, nie wiem jak długich, grubych, ale dłoń i przedramię ma zmasakrowane, naprawdę mocno go pogryzła. Po raz drugi zresztą. Jest w porządku, bo złego słowa nie powiedział.
Zostaje chyba tylko klatka łapka, ale czy się uda. Ja nie mam już jak łapać, ona przychodzi o różnych porach, ja już tam nie będę jeździć do wiosny.
Martwię się też, bo zaczęło się zimno, czy o tej porze nie jest już za późno na sterylkę, nie chcę jej zrobić krzywdy, jak się raz złapie, drugi raz już nie wejdzie.
Cholercia zeszło mi za długo ze wszystkim, ale musiałam mieć wolną klatkę i chwile czasu.
Jestem zła na siebie, ale wszystkiego nie przewidzę, nie sądziłam, że ona jest taka dzika, wszystkie były mniej (Kania), lub więcej (cała reszta) oswojone, a przynajmniej spokojne.

Coraz bardziej się skłaniam do wersji, że Czarną Matkę ktoś tam wywalił, że kiedyś może miała dom i to raczej dobry dom. To chyba niemożliwe, żeby kot tak sam z siebie był taki ufny, spragniony człowieka, w gospodarstwie ich nie oswajają jakoś specjalnie, nie głaszczą.
Ona pojawiła się tam z kociątkiem, czyli tą Matką piątki, młoda wyrosła już pod stodołą i jest dzika.
Matka Czarna w nowym domu w ogóle nie chce wychodzić, nie podchodzi nawet do drzwi.
Ech....nie wiem co teraz robić, czekać do wiosny, czy łapać ?
Może watek taki założę, jacyś bardziej doświadczeni może doradzą :|
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Śro lis 29, 2017 22:24 Re: Balbi,CzarnaM,Chrupek,Borowik w DS. Dwójka w DT..

Oj tak nieekonomiczny to na pewno!
Też myślę, że CzarnąMatkę, ktoś wywalił. Ludzie są podli, nawet już nie mam siły tego komentować.
Trzymam nieustanne kciuki za Matkę5. Ja bym łapała teraz, bo przyjdzie wiosna i będą nowe maluchy... A tego na pewno nie chcemy.
Kania teraz to przykład oswojenia. Skacze Łukaszowi po glowie O.o Za mną nie przepada.

Koźlarek śpi z Fryderyczkiem w łóżku na mojej poduszce... I jak chcę chociaż ciut poduchy, to mnie pacają po twarzy - świntuchy jedne.
ser_Kociątko
 

Post » Śro lis 29, 2017 22:50 Re: Balbi,CzarnaM,Chrupek,Borowik w DS. Dwójka w DT..

:ryk:
Bo co się będziesz wpychać, oni nie lubią trójkącików, ciesz się, że Cię w łóżku tolerują :twisted:

Z Matką 5, to się zastanawiam, gdyby, tak jak było planowane, udało się ją przywieźć w piątek, to pewnie byłaby już po zabiegu, teraz też już byłam umówiona.
Zanim pożyczę łapkę, zawiozę, może by się udało w przyszłym tygodniu ją złapać, ale to już kurcze zimno.
Nie wiem sama, może odłożyć to do marca ?
Jak coś będzie nie tak po sterylce, to nie będę mogła teraz zareagować, jadę na święta do domu, na drugi koniec kraju.
No kurcze za długo mi zeszło, czas się skurczył.
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Śro lis 29, 2017 23:16 Re: Balbi,CzarnaM,Chrupek,Borowik w DS. Dwójka w DT..

Taa... gejuszki jednokolorwe jedne :ryk: :ryk:

Zrobiłam właśnie kolejne zamówienie w zooplusie... Żwirek nam się kończy. Znów 4 worki. I 2 pakiety jedzonka
6 kotów zużywa tego niepoliczalne ilości.
A portfel już krzyczy... No ale mus to mus.

Nie wiem, ja bym do marca nie czekała. Boję się, że zaciąży urodzi i nie zdążymy ze sterylką. A na kolejne maluchy nie możemy już pozwolić.
Myślę, że do połowy grudnia zwłaszcza, że mrozów nie ma. Można łapać, ale niech się ktoś jeszcze wypowie.
ser_Kociątko
 

Post » Czw lis 30, 2017 8:12 Re: Balbi,CzarnaM,Chrupek,Borowik w DS. Dwójka w DT..

Niezręcznie i głupio mi się wypowiadać, bo daleko jestem i nie pomogę. Ale jestem absolutnie za łapaniem teraz. Nie ma ciepła, sterylnych warunków, ale tak jest w tych trudnych sprawach. Kiedyś kotka na moim podwórku rodziła co chwilę i nie dawała się złapać. Pewnego dnia, kiedy się złapała cudem jakimś (a łapałam wtedy inne) musiałam podjąć bardzo trudną decyzję. I jej nie żałuję, a kotka przetrwała.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw gru 07, 2017 12:54 Re: Balbi,CzarnaM,Chrupek,Borowik w DS. Dwójka w DT..

W sobotę KubuśvelTosiek jedzie do domku!
W niedzielę by nie zapeszać też się coś szykuje, trzymajcie kciuki, są bardzo potrzebne!
ser_Kociątko
 

Post » Czw gru 07, 2017 19:55 Re: Balbi,CzarnaM,Chrupek,Borowik w DS. Dwójka w DT..

:ok: :ok: :ok:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Czw gru 07, 2017 23:06 Re: Balbi,CzarnaM,Chrupek,Borowik w DS. Dwójka w DT..

Pewnie, że trzymamy
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw gru 07, 2017 23:34 Re: Balbi,CzarnaM,Chrupek,Borowik w DS. Dwójka w DT..

Za mój domek też trzymajcie kciuki :oops: Żeby moje dziewczęta polubiły kawalera i żeby Kubisław polubił nas :kotek:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie gru 10, 2017 19:51 Re: Balbi,CzarnaM,Chrupek,Borowik w DS. Dwójka w DT..

TosiekVelKubuś w nowym domku, Kozlarek zostaje u nas.

Wilber, Wilber! Trzeba zmienić tytuł wąteczka :D
ser_Kociątko
 

Post » Nie gru 10, 2017 19:55 Re: Balbi,CzarnaM,Chrupek,Borowik w DS. Dwójka w DT..

Czyli jest jeszcze jakiś tymczas od Wilber? Pogubiłam się
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie gru 10, 2017 19:57 Re: Balbi,CzarnaM,Chrupek,Borowik w DS. Dwójka w DT..

Kania jest jeszcze tymczasem ;)
Tosiek nie był tymczasem od Wilber, był z Tesco z Ozorkowa, ale wszystko działo się w jednym czasie :)
ser_Kociątko
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 187 gości