Szóstka... I kolejny :/

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 18, 2017 12:30 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Mąż znalazł kota w TESCO, a sąsiadka go dowiozła, bo my nie mamy samochodu, o czym pisała nawet Wilber w postach wyżej, a mieszkamy na kompletnym zadupiu, więc jezdzimy tylko tramwajem...

EDIT. Sasiadka obiecała, że sfinansuje leczenie, a się wypięła. Nic nie było mowy o tym, że ona nam go wcisnęła.
ser_Kociątko
 

Post » Śro paź 18, 2017 20:06 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Odzyskałam dostęp do neta, ufff....

Poza wszystkim:
Ser_Kociątko, ja Cię przepraszam, nie chcę urazić, ale gdzie Ty masz tam tramwaj 8O i dokąd on jedzie 8O.
Do Ciebie to najwygodniej byłoby czołgiem dojeżdżać, bo na tych wądołach to można zawieszenie stracić. Tramwaj...... 8O

Matka czarna miała dzisiaj trzecią wizytę, dzisiaj łącznie z Panem domu :mrgreen: , chyba już byli w komplecie. Zobaczymy :lol:

Wąsiata to czort, ona w ogóle nie zna strachu, rewelacyjnie dogaduje się z dziećmi, jest nieagresywna, można ją nosić jak przytulankę, a jak dzieciaki biegają, biega razem z nimi.
Dla niej fajny dom byłby właśnie z dziećmi, pełen hałasu, dziania się.

Poszło parę groszy dla kartoniarza, malutko, bo mnie też zżerają włochate maupy.
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Śro paź 18, 2017 20:36 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

wilber pisze:Poza wszystkim:
Ser_Kociątko, ja Cię przepraszam, nie chcę urazić, ale gdzie Ty masz tam tramwaj 8O i dokąd on jedzie 8O.
Do Ciebie to najwygodniej byłoby czołgiem dojeżdżać, bo na tych wądołach to można zawieszenie stracić. Tramwaj...... 8O


Wedle życzenia Danusiu pokazuję Ci nasz tramwaj
Obrazek
Oczywiście do niego musimy się jeszcze doCZOŁGAĆ około 1km :lol: tramwaj jeździ jak przyjedzie xD a zasuwa takim gazem, że na niektórych odcinkach ze względu na jakże proste tory ( :x ) jedzie 5km/h o.O

A tutaj filmik z jakże komfortowej jazdy tymże pojazdem


Od tego 2013 roku stan torowiska się nie poprawił :D
Kartoniarz dziękuje za grosik :201461
ser_Kociątko
 

Post » Śro paź 18, 2017 22:00 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Bardzo dziękuję za pokazanie :smokin:

Jako żywo przypomina mi to trolejbusy lubelskie z moich zamierzchłych czasów studenckich.
Stan ich był cudny, kiedyś niechcący wybiłam nogą dziurę w podłodze pojazdu.
Ale fajnie się je zatrzymywało dla spóźnialskich, ktoś bliżej podbiegał i ściągał trolejbusową łapę z drutów. Kierowca klnąc wychodził i nastawiał a spóźnialscy w tym czasie wsiadali :twisted:

Ten twój tramwaj to taki trochę pojazd widmo, przez łąki, pola, lasy.
W sumie pierwszy raz widzę, żeby podmiejska komunikacja była tramwajowa, przeważnie to autobus.
On jedzie przy tej głównej drodze, co się zjeżdża z autostrady ?
Ciemno już było, to żadnych torów nie zauważyłam. Jak napisałaś, to wyobraziłam sobie, że ten tramwaj to gdzieś tam do Was dojeżdża w pobliże domu :lol: z przystankiem pod sosną :twisted:
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Czw paź 19, 2017 7:59 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

To prawda, to pojazd widmo... Pojawia się i znika... I potem długo nie jedzie :D

Łódzkie MPK wyznaje, że tramwaje są tańsze niż autobusy, i dlatego tu jeżdżą tramwaje :D
Tak, on jedzie przy tej głównej trasie, co zjazd z autostrady jest.

Gdyby tramwaj do nas pod dom podjeżdżał to by pięknie było, ale tu jeszcze kilos z buta na przystanek w jedną stronę trzeba iść...

Akurat z tymi przystankami pod sosną to wiele prawdy jest... One są takie jakby na polach z rozpadającą się wiatą co czasy PRL pamięta :D

PixiDixi :1luvu: :1luvu:
Wilber :1luvu: :1luvu:
ser_Kociątko
 

Post » Czw paź 19, 2017 17:01 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Tosiek po pierwszym odrobaczeniu zrobił dzisiaj śliczną kupkę o ile tak można nazwać kupkę... :D
Po Oridermylu też widać poprawę, nie telepie już tak główką.
Powoli zaczął się domywać z tego wszechobecnego górniczego brudu... Mam jeszcze pół saszetki Conva to będę mu mieszać z jedzonkiem, żeby odpiękniał :)

Kania zasikała nam dzisiaj poduszkę i kocyk... Mam nadzieję, że to jednorazowa wpadka, bo zmieniliśmy kuwetę na większą i zamkniętą. Koźlarek i Borowik od razu załapali o co chodzi, z Kanią ciut gorzej, ale uczymy powoli :)

Maluchy dzisiaj dostały po raz pierwszy szyjki kurze z kośćmi, ale to był szał, bardzo bardzo im smakowało :)

Na paczkę z zooplusa nadal czekamy... Ma podobno dojść w poniedziałek, zobaczymy
ser_Kociątko
 

Post » Czw paź 19, 2017 21:58 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Za Tośkową kupkę, żeby piękniała wciąż i wciąż :lol:
Mam nadzieję, że Kania szybko załapie nowy kibelek. Masz klapkę założoną ?
U mnie musiałam zdjąć, bo Malusieńki się nie mieści cały nawet w kuwecie XL., Pruszynek, jak mu się nudziło, wygrywał etiudy na klapce, a Krowasiński miał opory, wiec klapka została zdezaktywowana.

Bylim z Matkączarną rano u weta, pobranie krwi i testy. Na wyniki jeszcze czekam, testy ujemne :201494 .
Jejku, jaki to jest grzeczny u weta kot, nawet nie trzeba było jej trzymać do pobrania, ani syknięcia, ani najmniejszej próby uszkodzenia człowieka.
No i nowina. Matkaczarna pakuje plecaczek, a raczej ja jej pakuję wyprawkę i jutro rano się przeprowadza na swoje.
Historia z nutką magii, opowiem, jak już będzie wiadomo, że jest oki.

Dobre myśli i kciuki potrzebne, żeby się zaaklimatyzowała, żeby się rodzina zgrała.
Żeby było dobrze.
Całe morza i oceany dobrych myśli potrzebne :201494 .
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Czw paź 19, 2017 22:36 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: no to kciuki i oceany dobrych myśli :201461
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw paź 19, 2017 22:54 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Oceany bez nazw, bo bezkresne... :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Ucieszę się jak wszystko się już poukłada i będzie wiadomo, ze jest ok.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw paź 19, 2017 22:54 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Matkaczarna
:201461 :ok:
nieodmiennie wzrusza mnie ten tekst z obrazka, a każda mama jest też córką, więc wiesz...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw paź 19, 2017 22:56 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

MalgWroclaw pisze:nieodmiennie wzrusza mnie ten tekst z obrazka, a każda mama jest też córką, więc wiesz...
Obrazek

Ojej, mocno poruszający....
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw paź 19, 2017 23:26 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Bardzo dziękuję za trzymanie Bardzo się denerwuję, czy wszystko się uda, rozdzielenie matki z Wąsiatą tez mnie dołuje jak nie wiem co.
Dom przeszkolony w kwestii karm, nie wymagam cudów, wystarczy ToTw i animonda. Zaszczepić jej już nie dam rady teraz, nie mogę przed przeprowadzką, zrobi to już dom, zasugerowałam, że najlepiej tam gdzie już Matka chodzi, czyli do mojej wetki.
To jest trudna adopcja, to jest dorosła, starsza kotka, nie wiem jak się zaaklimatyzuje na stałe w domu.
To jest domek z ogródkiem, w ogrodzie starodrzew i różne atrakcje dla kotów, budki itp.
Myślę, że ona będzie chciała wychodzić, choć rodzinka wolałaby jej nie wypuszczać, ale jej możliwość wyjścia chyba jest potrzebna. Ona życie spędziła pod stodołą, całkowite zamknięcie mogłoby być dla nie trudne, a ja chciałabym, żeby ona była szczęśliwa.
Po raz pierwszy szukałam dla kota domu wychodzącego, ale myślę, że w tym przypadku jest to zasadne. Jest ryzyko, moje lęki, ale dobrostan kota też jest ważny.

Teraz jeszcze młode, w sobotę zrobię ogłoszenia, w tygodniu nie mam szans, nie wyrabiam z czasem.
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Pt paź 20, 2017 8:03 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Kciuki za mamusię. :ok: :ok: :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pt paź 20, 2017 8:47 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Cały czas trzymamy kciuki - TŻ, ja i futerka.
Jeśli ktoś mówi, że nie lubi kotów to znaczy, że nie spotkał jeszcze tego właściwego.
Kicuś 04.1997 - 22.10.2010..........Troczuś 2004 - 14.02.2019...............Myszka.................... Mirmił.................GRysiu
Trzy zdjęcia kotów to za dużo.
Obrazek

Irlandzka Myszka

 
Posty: 1546
Od: Nie sie 15, 2010 16:49
Lokalizacja: Cork, Irlandia

Post » Pt paź 20, 2017 8:57 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

CzarnaMatka pojechała.
Jesuuuu jak ja sie denerwuję, czy wszystko będzie dobrze, czy się zaaklimatyzuje, to wszystko nie na moje nerwy, zamiast do roboty jeżdżę z kotami :mrgreen: .
Wszystko w jej łapkach teraz.
Z okazji wzięcia kota Pani wzięła wolne a dzieci nie poszły do szkoły, żeby mieć trzy dni na wprowadzenie nowego domownika. Pierwszy raz mi się zdarzyło, że ktoś zwrócił mi, z własnej woli cześć kosztów poniesionych na obrobienie kota. Właściwie wcisnął niemalże siłą, bo ja mam opory, bo ja wszystko sama.
Dobre myśli proszę,proszę, proszę, kciuki na pokład i nerwosol dla mnie.
A teraz do roboty spóźniona jak jasna cholera.
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue, włóczka, Wojtek i 209 gości