Szóstka... I kolejny :/

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie paź 22, 2017 20:13 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Kania dzisiaj bez wpadki kuwetowej :201494 :201494 Może dlatego, że co 2h wsadzam ją do kuwety? A może w końcu ogarnie.

Tu fotki.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Scarlett, która marznie jak w domu nie ma 30 stopni :D
Obrazek

I na koniec "Mały Szczoch" :ryk:
Obrazek

Zdjęcia Tośka wstawię jutro jak Małż zrobi ładne
ser_Kociątko
 

Post » Nie paź 22, 2017 20:16 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

jaki tłok :D
a "szczoch" na ostatnim zdjęciu ma bardzo inteligentne spojrzenie
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie paź 22, 2017 20:16 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Ma spojrzenie w stylu "I tak zaraz to zasikam" :ryk:
ser_Kociątko
 

Post » Nie paź 22, 2017 20:17 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

ser_Kociątko pisze:Ma spojrzenie w stylu "I tak zaraz to zasikam" :ryk:

To jest tendencyjna uwaga
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie paź 22, 2017 20:18 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Może lekko :D
ser_Kociątko
 

Post » Pon paź 23, 2017 6:21 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Cudne, co jedno zdjęcie to piękniejsze, nie można wzroku oderwać :1luvu:
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon paź 23, 2017 13:36 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Cieszę się, że się podobają. Dzisiaj wieczorkiem będą nowe foty Tośka :)

A paczka z zooplusa nadal nie doszła. Wciąż nieodebrana przez kuriera... Dzwoniłam dzisiaj, ma być na pewno jutro... No zobaczymy, co to będzie.
ser_Kociątko
 

Post » Wto paź 24, 2017 17:32 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Wreszcie dojechała paczka! 18x800gram Animondy, 6x Feringa 400gram, kubeczek tauryny do surowego mięcha, gratisowy kocyk, gratisowe saszetki Concept, dwie próbki Concept chrupek, za punkty 1 paczka 1kg Smilli wołowinowej, wszystkiego nie ma na fotkach.
Obrazek
Zamówiłam też wczoraj 2 worki nowego żwirku co by zobaczyć, czy Kania ma problem z kuwetą, czy żwirkiem i paczka dojechała też dzisiaj! Tam jeszcze 2x poduszka walerianowa i pakiet 6x Bozity w kartonikach.
Obrazek
No i dzisiaj po wsypaniu do drugiej innej kuwety Kania bezbłędnie korzysta! Więc czyżby jej żwirek nie pasował? Ten co zamówiłam to sepiolit niezbrylający, nie byłam przekonana, ale koty chętnie korzystają, zobaczymy jak dalej :)
Przez to, że Kania wcześniej zasikała nam sporą ilość kocyków kocich, legowisk i innych rzeczy, zalicytowałam na bazarku u Ewar kilka posłanek i materacyków, bo niestety nie wszystkie zasikane dało radę uprać, kilka poszło do śmieci.
Teraz fotki Tośka, on to jest tak miziasty, że nie ma jak mu nawet fotek machnąć, bo ciągle się rusza i mizia :D Siedzi biedak w łazience i bardzo bardzo chce wyjść, ale no nie może, bo ten świerzb i robaki jeszcze :( No nigdy nie miałam takiego kota! Takiego kochanego i przeuroczego! On pozwala przy sobie zrobić absolutnie wszystko. Nie wiem jak ktoś mógł go wyrzucić. Dzięki leczeniu Oridermylem uszka już prawie czyste, a smarujemy dopiero 6 albo 7 dni... Kosmiczna różnica i w wyglądzie i w jego zachowaniu :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I tu jeszcze inne fotki :)

Chwilowo "NieSzczoch" oby tendencja się utrzymała!
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wracając jeszcze do Tośka, on uwielbia karmy z rybą, jak je to nawet tak śmiesznie "chrumka" i cały się trzęsie.

A jutro jedziemy na kontrolę uszek Tośka do weta, zobaczymy co i jak i chyba wstępnie umówimy się na kastrację, bo powoli nosy zaczynają nam odpadać :roll: :roll:
ser_Kociątko
 

Post » Wto paź 24, 2017 23:21 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

MalgWroclaw pisze:jaki tłok :D
a "szczoch" na ostatnim zdjęciu ma bardzo inteligentne spojrzenie

On się dziwi,że wciąż go podejrzewają o zalewanie :ryk: Kamery mają w domu czy soo :roll:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto paź 24, 2017 23:24 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

ser_Kociątko pisze:Obrazek


Cudny obrazek :D

ser_Kociątko pisze:Obrazek

Obrazek

A co tu taki ścisk ?! :P

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto paź 24, 2017 23:45 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

One tak cały czas oblegają naszą Midzię.
Ona już chwilami ma dość i wtedy idzie na drapak, gdzie jeszcze nie wchodzą, ale to pewnie kwestia czasu :roll: :roll: To wygląda jakby ją sobie za mamę upatrzyły :roll: :roll: Midzia jest cierpliwa, ale do czasu...
ser_Kociątko
 

Post » Śro paź 25, 2017 18:38 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Zapraszam na bazarek! :)

viewtopic.php?f=20&t=182356
ser_Kociątko
 

Post » Czw paź 26, 2017 15:53 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Nie mam siły... Kania przez dwa dni nie sikała nigdzie indziej niż do kuwety ... I dzisiaj znowu zasikane legowisko, które nie nadaje się do uprania, więc poszło do śmieci... :( Zasikane dwa kocyki...
Nie wiem, o co temu kotu chodzi... Nigdy nie miałam kota, który tak się zachowuje... A nie mogę za nią chodzić 24h na dobę... Nie wygląda to na stan chorobowy, bo ona jak nie ma nic miękkiego pod nosem to sika do kuwety, ale nie mogę też zabrać wszystkiego naszym kotom, bo Kania ma taki kaprys...
ser_Kociątko
 

Post » Czw paź 26, 2017 16:55 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

A może nadal nie pasuje jej żwirek? Ewentualnie może to zapalenie pęcherza? Jeśli znowu nasika w coś miękkiego, warto wycisnąć z tego mocz i oddać do badania.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw paź 26, 2017 18:07 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Jutro pójdziemy do weta właśnie, żeby zobaczyć, czy to jednak nie zapalenie pęcherza
ser_Kociątko
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 193 gości