Szóstka... I kolejny :/

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 18, 2017 13:34 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

Mama mojej przyjaciółki jednak nie zdecydowała się na wzięcie piąteczki :( Starałam się ją przekonać, że to będzie taaaaki dobry uczynek.
Odpowiedź: za dużo kłopotu, za dużo zamieszania, nie i koniec.
Tak że ten tego.... Sorry :oops: Nic nie wskórałam.
A byłam taka pewna, że się uda.....

Jedyne co mogę w tej chwili zaoferować tym kociakom, to paczka z żarełkiem i innymi rzeczami, których potrzebują.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto wrz 19, 2017 7:40 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

Oczywiście na PW odpisałam!
ser_Kociątko
 

Post » Wto wrz 19, 2017 9:35 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

ser_Kociątko dzięki :1luvu:
milva b dziękuję serdecznie, że pytałaś. :1luvu:

Zapytałam ser_Kociatko czy z miauowym wsparciem zgodziła by się wziąć na DT.
Się zgodziła :ok: . Dowiozę.
Zdecydowałam, ze pojadą dwa, wzięłaby więcej, ale realność skrzeczy. Nie wiadomo jak długo posiedzą w DT. Obrobienie, utrzymanie to są duże koszty, nie mogę stworzyć problemu, który przerośnie możliwości jego rozwiązania.
Coś się chyba zaplatałam w słowach, nieważne

Tak więc za wszystkie deklaracje pomocy dziękuję i wszystkie wykorzystam :mrgreen:
Dal pozostałej trójki będę szukać przez fundacje jakiegoś DT.
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Wto wrz 19, 2017 10:04 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

Spoczko, polecam się. I wszystkim oferującym wsparcie bardzo dziękuję! Będę na bieżąco uzupełniać wydatki, pokazywać kociaki i w ogóle wszystko! :)
ser_Kociątko
 

Post » Wto wrz 19, 2017 10:09 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

:1luvu:
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Wto wrz 19, 2017 11:07 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

ser_Kociątko, w razie czego mogę podesłać jakąś karmę czy piasek z zooplusa.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto wrz 19, 2017 12:23 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

Bardzo chętnie przygarnę piaseczek :) W sobotę dogadamy się ostatecznie w Danusią i damy znać co i jak :) Ale za deklarację bardzo dziękuję :)
ser_Kociątko
 

Post » Wto wrz 19, 2017 14:56 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

Drewno może być? Mogę zamówić w Pelletfarm zbrylające malutkie pelety. Lepsze od Cats Besta na pewno i mniejszy młyn wokół kuwet.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto wrz 19, 2017 15:15 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

Ogólnie używamy bentonitu, ale darowanemu się w zęby nie zagląda, więc przyjmiemy i drewno :) i bardzo bardzo dziękujemy za deklarację :)
ser_Kociątko
 

Post » Wto wrz 19, 2017 15:17 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

Jeśli wolisz bentonit, to nie ma sprawy. Myślałam tylko o kociakach, bo drewno bezpieczniejsze na wypadek gdyby chciały żreć żwirek :)
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto wrz 19, 2017 15:54 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

To będę wdzięczna za bentonit. Ja pracuję w domu, więc nie ma problemu z kontrolą kociaków :) A mioty, które wcześniej odchowywaliśmy inne kociaki i też na bentonicie :)
ser_Kociątko
 

Post » Wto wrz 19, 2017 22:47 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

milva b serdeczne dzięki za wsparcie.
Każda puszka na wagę życia :ok:
ser_Kociątko zdecydowała, że weźmie trzy, przy dwóch trzeci może też się jakoś wyżywi.
Weźmiemy te, które są najsłabsze.
Zawiozę je Kociątku jakoś w weekend, zgarnąć ze wsi chce je w czwartek, poobserwuję dwa, trzy dni, no i trzeba się spieszyć, żeby potem nie było tak, że nie ma kogo zgarniać, jak z rodzeństwem Balbiny.

FarciKot, dziękuję, poszło PW.
Irlandzka Myszka, dziękuję, zaraz pisze PW.
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Sob wrz 23, 2017 23:42 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

Donoszę, że wszystko zgodnie z planem.
Kociaki są u mnie, są śliczne, dwie krówki i jeden kremowy burasek w drobne ciapeczki z białym. Krówki też maja fajnie ułożone plamki, bardzo ciekawie, jeden ma czarne serduszko na białym przodzie.
Na oko zdrowe, zarobaczone pewnie, jak wszystkie stamtąd, ale ogólnie w niezłej kondycji, zasługa pewnie czarnej, która je wszystkie wykarmiła i odchowała.
Jak tylko wypuściłam w pracowni wszystkie poleciały ją ssać :strach:
Apetyt dopisuje, jedzą liczby nieprzeliczby, na pięć kotów poszły dzisiaj dwie puszki po 400 g, duże opakowanie białego serka i cztery żółtka a jeszcze późna kolacja będzie :strach:
Jutro jadą do ser_Kociątka, tam i z powrotem mam ponad 400 km.
Chciałam coś więcej i wcześniej napisać, ale padłam, potwornie zmęczona jestem, dzisiaj odjechałam po południu i musiałam na chwilę się położyć, czego nigdy nie czynię, muszę być, albo bardzo chora, albo skrajnie zmęczona.

Za wpłaty i pomoc rzeczową serdecznie dziękuję :1luvu:
FarciKot, Irlandzka Myszka, milva b :201494
Dzięki sponsoringowi mogą jechać po lepsze życie.
ser_Kociatko też się dokłada.
Bez tej pomocy nie dałabym rady ich uratować.


Ze swojej strony dorzucam koszt benzyny i 24 puszki fioletowego 400g.Buchersa na początek, wiem, że to karma taka średnia, ale przy tej ilości bardzo żartych gąb wybrałam ilość kosztem jakości. W poniedziałek muszę jeszcze iść z czarną babką do wetki, bo cosik mi się nie do końca podoba, więc też koszty i tak trochę cienko się robi, no i tak pomyślałam o Buchersie.
Zdjęcia miałam dzisiaj porobić, powysyłać, powstawiać, ale normalnie mnie zmogło i nic z tego nie będzie.
O dwóch , które zostały też myślę, może coś się wykroi, tylko muszę się zmobilizować.
W piątek we dwójkę z kolegą przestawialiśmy tumbę od bocznego ołtarza, bo ksiądz sobie wymyślił jakąś bardzo ważną mszę, ciężkie to jak diabli, za ciężkie dla mnie, ale chcieliśmy już wracać i nie było kogo poprosić o pomoc. Podnosiłam na przedramionach, dzisiaj mam je we fioletowe cętki i coś mi chrzęstło w kręgosłupie i boli, a dopiero co przeszedł mi ból po naciągnięciu czegoś tam w biodrze, jak wywinęłam orła z drabiny.
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Nie wrz 24, 2017 7:15 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

Szczęściarze, że trafiły na Ciebie. Mam nadzieję, że to "coś" w kręgosłupie da sobie spokój z dręczeniem.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie wrz 24, 2017 10:51 Re: Sześć kociaków, znowu szukam DT/DS. Balbina w DS.

Dużo zdrówka dla Ciebie i kociaczkow. :ok:
I szczesliwej podrózy. :ok:

Zdjeciami sie nie przejmuj. SerKociatko zrobi ;)
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 257 gości