niepełnosprawna kotka- pieluchy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 07, 2017 7:59 niepełnosprawna kotka- pieluchy

Witam :)
Czy ktoś z was ma niepełnosprawnego kociaka i używa pampersów? Potrzebuję porady, jakie pampersy najlepsze.. jedne spadają, inne wydaje mi się, że za bardzo ją obciskają.. rozmiar niby dobry, ale jakby miały za niski stan i mam wrażenie, że ją obciera. Używam pieluch trixie. Pytanie numer dwa, jak poradzić sobie z wiecznie mokrą pupą kotka? Jak pielęgnować? smarować czymś? sypać pudrem? Już myślałam żeby kupić takie majteczki http://allegro.pl/coocky-majtki-majtecz ... 62166.html i one może będa trzymać te luźniejsze spadające pampersy. Tylko czy one same się będą trzymać i czy będą pasować dla kota..

Myka33

 
Posty: 1
Od: Pt lip 07, 2017 7:45

Post » Sob lip 08, 2017 8:09 Re: niepełnosprawna kotka- pieluchy

Napisz do Hani66 lub jopop. Mają takie kocurki.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob wrz 16, 2017 16:34 Re: niepełnosprawna kotka- pieluchy

Witam, dołączam się do pytania. Jestem załamana, znalazłam kocią biedę z niepełnosprawnością i zupełnie nie wiem jak się nią opiekować. Chodzi mi o ciągłe posikiwanie się. :(

Lucyferowa

 
Posty: 1
Od: Sob wrz 16, 2017 16:20

Post » Sob wrz 16, 2017 17:52 Re: niepełnosprawna kotka- pieluchy

Jeśli macie fb możecie spytać Justynę Klimek z Tychów, ona już rzadko na miau jest, ale tam tak .

izydorka

 
Posty: 9465
Od: Śro lut 04, 2009 21:09
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob wrz 16, 2017 19:11 Re: niepełnosprawna kotka- pieluchy

Nie miałam kota niepełnosprawnego, ale miałam niejednego kocura lejącego, który chwilowo biegał w pieluszce. Z wszystkich, które przetestowałam najlepsze były pampersy Dada z Biedronki. Jeśli znajdę gdzieś link to wstawię.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob wrz 16, 2017 19:49 Re: niepełnosprawna kotka- pieluchy

Był wątek o kotach w majtkach.
Ja radzilam sobie tak
Kazia pisze:Dopatrzylam, że ktoś kupil majtki nieprzemakalne z gumkami przy nogawkach.
W takiej sytuacji, i jeszcze jeśli kocur w mokrych chodził, mógł sie pobocierać.
Moje majtki przy nogawkach są luźne. Trzymają się tylko w talii na gumce, nie mają żadnego zapięcia (wkladnie jest łatwe, ale to jest jedyny moment, którego kot nie lubi.
Obrazek
Jak juz majtki są na tyłku, kot wcale nie zwraca uwagi na nie...oczywiście po pierwszym okresie kilku godzin/kilku dni na przyzwyczajenie się).
Doprowadzenie do takich otarć, żeby aż zostaly blizny to po prostu okrucieństwo wobec kota, co ci ludzie robili jak widzieli początki obtarcia? dalej majtki zakładali? nie wyobrażam sobie, żeby kot z ranami chodził i dalej mial zakladane obcierające go majtki.

tu cały wątek
viewtopic.php?f=10&t=107539&hilit=majtki&start=195
Majtki robione szydełkiem (kilka par na zmianę bo trzeba czsto zmieniać i prać), w majtkach podpaska
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13707
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob wrz 16, 2017 21:39 Re: niepełnosprawna kotka- pieluchy

Moja kotka (5 kg) przez chwile używała pieluch Dada nr 3 z Biedry. Po wyuczeniu, gdzie powinna być dziura na ogon, całkiem dobrze pasowały.
A kota była u lekarza? Wiadomo, dlaczego posikuje?

megan72

 
Posty: 3473
Od: Śro kwi 18, 2007 12:41
Lokalizacja: Cymru




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], KotSib, misiulka, Wasylisa i 238 gości