Re: Ślepaczki po raz X ! Jest już kalendarz na 2021r :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 05, 2018 15:54 Re: Ślepaczki po raz X ! - Jest jużKALENDARZ JA PACZE SERCE

[*][*] :(
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22904
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro gru 05, 2018 19:45 Re: Ślepaczki po raz X ! - Jest jużKALENDARZ JA PACZE SERCE

:(
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw gru 06, 2018 12:17 Re: Ślepaczki po raz X ! - Jest jużKALENDARZ JA PACZE SERCE

Paczacze Drodzy, taki oto słodki Ćwirek <3 przyfrunął do nas ze wsi pod Klempiczem.

Jest to ptaszyna tyleż rozkoszna, co i szalona
Mamy nadzieję, że Ćwirek wkrótce już będzie mógł myśleć o własnej rodzinie. Póki co, przygotowujemy go do pierwszego szczepienia

Miłego dzionka życzy Wam maleńki Ćwirek!!! <3
Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Czw gru 06, 2018 20:14 Re: Ślepaczki po raz X ! - Jest jużKALENDARZ JA PACZE SERCE

Za Ćwirka :ok:
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Nie gru 09, 2018 7:31 Re: Ślepaczki po raz X ! - Jest jużKALENDARZ JA PACZE SERCE

Paczacze Kochani, bury weekend? Nie, u nas czarno-biały.
Od czwartku jest u nas Stajenka ❤ Przybłąkała się do podpoznańskiej stadniny koni, której pracownicy natychmiast zaczęli szukać dla niej pomocy, a ona czekała zaszyta w słonie.! Przyjechała do nas odwodniona, wycieńczona, z oczkiem w tragicznym stanie :( Na szczęście drugie oczko wszytko widzi i już można w nim dostrzec nieśmiałą radość i nadzieję!
Stajenka jest jeszcze w szpitaliku (który właśnie opuścił nasz silnie niedowidzący, powypadkowy Racuch❤ ze Schroniska w Środzie Wlkp. Teraz kuruje się w DT), gdzie dochodzi do siebie. Już za chwilę też trafi do naszego domu tymczasowego, w którym, mamy nadzieję, rozkwitnie i wróci do pełni sił!!!
Wiemy już, że wyniki badań krwi są bardzo dobre, więc po usunięciu oczka i operacji przepukliny wszystko powinno być naprawdę dobrze!
Koteńka ma około półtora roku i wiele bólu za sobą. Jest tak miła i serdeczna, że sądzimy, iż kiedyś miała dom. Pewnie do momentu, w którym "się popsuła"...
Racuszek cierpi na małoocze i entropium oraz wrzód rogówki jedynego oczka. Prawie nic nie widzi, więc trudno się dziwić, że wszedł prosto pod koła samochodu :( Bezpośredni ratunek znalazł w schronisku, z którego trafił do szpitala, gdzie spędził prawie 2 tygodnie. Na szczęście wypadek nie okazał się groźny w skutkach i chłopak wreszcie mógł opuścić lecznicę. Przed nim również zabiegi okulistyczne, ale przede wszystkim bezpieczne życie!!! Jest młodym, niezwykle delikatnym i ujmującym pieszczochem, więc mamy nadzieję, że prędko podbije czyjeś serce!!! Tego gorąco życzymy obu naszym "krówkom"
Prosimy o ciepłe myśli dla nich i dziękujemy, że dzięki Wam zawsze możemy ruszyć z pomocą!!!!❤

Stajenka
Obrazek

Racuszek
Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Śro wrz 25, 2019 8:06 Re: Ślepaczki po raz X ! - Jest jużKALENDARZ JA PACZE SERCE

Chyba dołączymy do klubu. Od wczoraj pod naszą opieką 5 takich maluchów.
Obrazek
Obrazek
W piatek konsultacja u Garncarza. Wszelkie rady mile widziane. Podawać lysinę, taurynę? Czym odrobaczyć?
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Pon paź 07, 2019 21:53 Re: Ślepaczki po raz X ! - Jest jużKALENDARZ JA PACZE SERCE

Jak kociaki?
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto paź 08, 2019 8:00 Re: Ślepaczki po raz X ! - Jest jużKALENDARZ JA PACZE SERCE

Doktor się na nas i Garncarza obraziła, bo nie chciałam podać convenii tylko Unidox. Od soboty 28 września sa na unidoxie i u mnie w domu a nie w lecznicy. Dawkowanie ustalałam z ASK bo wetka odmówiła współpracy. 4 kocurki dostają już tylko 1 raz dziennie i oczy pięknie się goją. Jeden jest w cięższym stanie i lewe oko wygląda koszmarnie, ale widać jak ten wrzód się obkurcza i wyłazi na wierzch. Oko do uratowania tj, gałka pewnie zostanie tylko nie będzie na nie widzieć. Z kropli te w gorszym stanie dostają tropikamidum, floksal, braunol, a te z wygojonymi wrzodami albo bez wrzodów difadol i braunol.
Ten w najgorszym stanie tak wyglądał po tygodniu leczenia Obrazek
Teraz ten wrzód jest jeszcze bardziej wystający, ale już obkurczony i nie taki krwisty. Górna powiekę można odciągnąć, natomiast mam wrażenie że wrzód jest przyklejony nie tylko do oka ale i do dolnej powieki. Prawe oko już zupełnie zdrowe. Kocie jest mega obżartuchem, dodawałam im convę a jak się skończyła to żółtko z przepiórki do puszek catz finefood, willd freedom i mac's wiec szybko nabrały ciała i już nie są szkieletory.
Zakumplowały się z moimi dwama, 4 miesiecznymi tymczasami i zabawom nie ma końca. Nawet ten z wrzodem jak fasolka, uprawia zapasy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Wto paź 08, 2019 19:28 Re: Ślepaczki po raz X ! - Jest jużKALENDARZ JA PACZE SERCE

Świetna ta obrażalska wetka :? Chyba zawody pomyliła. Odmówić pomocy, bo klient chce stosować inny antybiotyk? Jak rany.

Dobrze, że z malcami lepiej :ok:
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto lis 19, 2019 10:37 Re: Ślepaczki po raz X !

Kochani!!!! Już jest!!!!

Kalendarz Ja Pacze Sercem 2020

Format A3, kreda karton 250

KUP TERAZ 35zł + kw

Pomóż nam pomagać ❤

Z ogromną radością zapraszamy Was do zakupu kalendarza, którego bohaterem są koty niewidome i niedowidzące uratowane przez naszą Fundację.

Zakup tego kalendarza to bezcenna cegiełka dla kolejnych ślepaczków. Pomoże nam nieść pomoc, odczarowywać ich ciemny świat i wypełniać go pięknymi kolorami zdrowia, bezpieczeństwa i miłości! Wierzymy, że wszystkie dni nadchodzącego roku przyniosą Wam tylko pozytywne emocje i doświadczenia! Wierzymy, że dzięki Wam uda nam się pomagać wszystkim ślepkom w potrzebie!!!

Prosimy, zaproście je do domów. Pokażcie wszystkim jakie to wesołe i piękne koty!!! Bo to właśnie jedno z zadań tego projektu Kochajmy ślepaczki!!!!!!!!

Ten kalendarz nie powstałby, gdyby nie pomoc przyjaciół <3.

Dziękujemy:

za fotografie ich autorkom i autorom - Monice Małek, Aleksandrze Laskowskiej i Jarkowi Grabek;

za wsparcie finansowe druku w wysokości 2tys zł. Katarzynie Hawrylewicz;

za pomoc graficzną: Marcie Januszkiewicz.

Kalendarze 35zł w opcji KUP TERAZ + koszta wysyłki.

Po deklaracji zakupu prosimy o wpłatę kwoty wraz z kosztami przesyłki na konto fundacji.

"Ja Pacze Sercem" Fundacja Pomocy Kotom Niewidomym

Poznań

36175000120000000035415998

Raiffeisen Bank Polska S.A.

tytuł wpłaty "darowizna dla Ślepaczków"



Wątek na bazarku
viewtopic.php?f=20&t=195682


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Czw lis 21, 2019 5:00 przez Klub Ślepaczkowy, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Śro lis 20, 2019 9:59 Re: Ślepaczki po raz X ! Jest już kalendarz na 2020r :)

Dziewczyny kochane, gdyby któraś z Was zechciała zaprosić ślepaczki na kartach kalendarza do siebie, bylibyśmy bardzo szczęśliwi :)
Oczywiście jest to kalendarz, który powstał na ratunek niewidomych i niedowidzących kotów.
Koszt zaczarowanego kalendarza Ślepaczków, który odlicza tylko dobre dni ( a przynajmniej bardzo się stara) to 35 zł. Koszt wysyłki to 13,50 zł. W Warszawie i Poznaniu możliwy odbiór osobisty.
Gdyby ktoś się zdecydował na zakup, to prosimy o wpis tu, na wątku. Może też być priv:)

Jeśli ktoś nie ma podglądu do kart kalendarza przez fb, dajcie znać, proszę. Postaram się je jakoś wkleić tutaj :oops:

https://www.facebook.com/groups/193778434517740/

Ściskam Was bardzo i przepraszam, że nie piszemy już tutaj. Nie daję rady czasowo, a chętnych jak zawsze zbyt mało:(
Gdyby jednak jakiś ślepaczek potrzebował pomocy to piszcie SMS, proszę, albo dzwońcie pod nr tel. 500383928!!!
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Sob paź 03, 2020 17:19 Re: Ślepaczki po raz X ! Jest już kalendarz na 2020r :)

Dziewczyny,cisza u was nastała. Niedługo rok stuknie od ostatniego wpisu.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19335
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Wto paź 20, 2020 13:35 Re: Ślepaczki po raz X ! Jest już kalendarz na 2020r :)

Czy będzie kalendarz na 2021?
Bo czas już zacząć szukać czegoś na ścianę ;)

Batka

 
Posty: 8464
Od: Pt paź 24, 2003 11:38
Lokalizacja: Stare Dobre Podgórze

Post » Śro paź 21, 2020 6:17 Re: Ślepaczki po raz X ! Jest już kalendarz na 2020r :)

Na profilu na fejsbuku jest informacja o kalendarzu:
https://www.facebook.com/JaPaczeSercem/ ... =3&theater
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Pon lis 09, 2020 18:06 Re: Ślepaczki po raz X ! Jest już kalendarz na 2021r :)

Kochani!!!! Już jest!!!!
Kalendarz Ja Pacze Sercem 2021
Format A3, kreda karton 250
KUP TERAZ 35zł + kw
Pomóż nam pomagać ❤
Z ogromną radością zapraszamy Was do zakupu kalendarza, którego bohaterami są koty niewidome i niedowidzące uratowane przez naszą Fundację.
Zakup tego kalendarza to bezcenna cegiełka dla kolejnych ślepaczków. Pomoże nam nieść pomoc, odczarowywać ich ciemny świat i wypełniać go pięknymi kolorami zdrowia, bezpieczeństwa i miłości! Wierzymy, że wszystkie dni nadchodzącego roku przyniosą Wam tylko pozytywne emocje i doświadczenia! Wierzymy, że dzięki Wam uda nam się pomagać wszystkim ślepkom w potrzebie!!!
Prosimy, zaproście je do domów. Pokażcie wszystkim jakie to wesołe i piękne koty!!! Bo to właśnie jedno z zadań tego projektu Kochajmy ślepaczki!!!!!!!!
Ten kalendarz nie powstałby, gdyby nie pomoc przyjaciół ❤
Dziękujemy:
za fotografie ich autorkom i autorom ❤ - Ewie Koba, Michalinie Woźniak, Monice Małek, Agacie Semeniuk, Jarkowi Grabek, Błażejowi Kopera, Matowi Niezgodzie;

Kalendarze 35zł w opcji KUP TERAZ + koszta wysyłki (13zł kurier in-post, 11,50zł paczkomat)
Po deklaracji zakupu prosimy o wpłatę kwoty wraz z kosztami przesyłki na konto fundacji.

"Ja Pacze Sercem" Fundacja Pomocy Kotom Niewidomym
Poznań
36175000120000000035415998
BNP Paribas
tytuł wpłaty "darowizna dla Ślepaczków"


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Zapraszamy na bazarek
viewtopic.php?f=20&t=205508
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 197 gości